Alates 18

Järgnevad leheküljed on mõeldud ainult täiskasvanutele. Sisestades kinnitate, et olete vähemalt 18-aastane.

Täispuhutavad dildod ja anaaltorgid

Uudiskiri

Täispuhutavad dildod ja anaaltorgid 

Täispuhutavad anaalpistikud ja -dildod tagavad hingematvad tunded, sest täispuhutava dildoga või butt plug täielikult täidetud tunne on kirjeldamatu.

12
lehekülje kohta
Näita 1 - 12 35 objektist 1 - 12
Näita 1 - 12 35 objektist 1 - 12

Mis on täispuhutav dildo?

Me räägime dildost, mille suuruse saate ise määrata. See kehtib nii pikkuse kui ka läbimõõdu kohta. Nii on teil täielik kontroll selle põneva seksimänguasjaga soovitud kogemuse üle! Kas arvad, et suurus on oluline ja peab vastama sinu vajadustele? Siis on täispuhutav dildo või täispuhutav butt plug just see, mida sa vajad!

Kuidas kasutada täispuhutavat dildot?

Selle uuendusliku seksimänguasjaga saad tungida endasse või oma partnerisse. Täispuhutav dildo sobib ideaalselt, kui oled alles alustamas seksimänguasjadega. Täispuhutava dildo suurust on võimalik ka seksi ajal reguleerida. Oluline on aga, et sa oleksid täispuhutava dildo sisestamisel lõdvestunud ja erutatud. Kasutage alati piisavas koguses libestusainet, kandes seda täispuhutavale dildole ja oma intiimpiirkonnale. See muudab tungimise veelgi lihtsamaks ja nauditavamaks!

Milliseid täispuhutavaid dildosid on olemas?

Saate valida erinevate täispuhutavate dildode või pepupistikutega, millest mõned on eriti realistlikud - väikesed või suured mudelid, sest ainult teie otsustate formaadi!

Eriliseks elamuseks võite muidugi valida ka täispuhutava rihmaga dildo! Paisuta dildo soovitud suuruseni, aseta see sisse ja lase end ohjeldamatu kirega kaasa haarata...

Kuidas täispuhutav dildo töötab?

Täispuhutavale dildole on kinnitatud käsipump, mida sa kasutad, kuni dildo on saavutanud soovitud suuruse. Seejärel kasuta piisavalt libestusainet, et täispuhutav dildo võimalikult õrnalt ja valutult sisestada. Kui dildo on valmistatud silikoonist, on soovitatav mitte valida silikoonipõhist libestusainet. Sobivam on veepõhine libestusaine, näiteks Aquameo by MEO, sest muidu võib täispuhutav dildo või täispuhutav butt plug kahjustada. Pärast kasutamist vajutage ventiili, et dildost või butt plug õhk välja lasta.

Kuidas puhastada täispuhutavat dildot?

Väga ettevaatlikult! Te ju ei taha, et teie täispuhutavale dildole koguneksid bakterid. Selle vältimiseks peaksite oma täispuhutavat dildot, nagu ka kõiki teisi seksimänguasju, pärast ja enne iga kasutamist põhjalikult puhastama spetsiaalse mänguasjapuhastusvahendiga, näiteks meie pihustiga VERYCLEAN. See tagab, et teie seksimänguasjad on alati hügieenilised ning et teie ja teie partnerid saavad neid kasutada aastaid. Seega veenduge alati, et teil on kodus piisavalt VERYCLEAN sprei oma seksimänguasjade jaoks.

Kust saab osta täispuhutavat dildot?

MEO on üks juhtivaid seksimänguasjade poode ja pakub ainulaadseid dildosid, vibraatoreid ja masturbaatoreid. Saate nautida oma seksuaalsust üksi või koos partneriga. Igal seksimänguasjal on erinev funktsioon, nii et kõik teie erogeensed tsoonid on stimuleeritud. Loomulikult kehtib see ka teie partneri kohta! Nii et laske oma täispuhutaval dildol, täispuhutaval butt plug või mõnel muul MEO seksimänguasjal tööd teha. Tellige oma seksimänguasju diskreetselt MEO-st!