Alates 18

Järgnevad leheküljed on mõeldud ainult täiskasvanutele. Sisestades kinnitate, et olete vähemalt 18-aastane.

Suu laiali

Uudiskiri

Suu laiali 

Meie suulõikurid ja suukorvid on põnev BDSM ja bondage aksessuaar ja hoiavad suu laialt lahti.

Näita 1 - 10 10 objektist 1 - 10
Näita 1 - 10 10 objektist 1 - 10

Suu laialisaatjad, mida tuntakse ka hambaravimütsidena, on BDSM-seadmed, mis avavad suu ja takistavad kandjal rääkida või suu sulgeda. Neid kasutatakse sageli BDSM stsenaariumides, et tekitada kaitsetuse ja alistumise tunnet või mängida ideega, et suu pannakse vaikseks või tehakse suuliselt kättesaadavaks (oraalseksiks).

On olemas erinevaid suulõikurite ja suukorvpuste tüüpe, millel kõigil on oma disain ja eesmärk. Mõned kõige levinumad mudelid on:

  • Ball gag: See on kõige levinum suukorv. Need koosnevad pallikujulisest osast, mis pannakse suhu ja mida tavaliselt hoiab paigal rihm, mis käib ümber pea. Pall võib olla valmistatud erinevatest materjalidest, näiteks kummist, silikoonist või metallist.
  • O-rõngaga suukorv: Need suukorvid on sarnased palliklappidega, kuid palli asemel on neil rõngakujuline osa, mis pannakse suhu. Need on sageli valmistatud metallist või plastikust ja neid saab kohandada eri suurustele.
  • Hammustussulgurid: Need on sarnased hobuste rihmadega ja on tavaliselt valmistatud metallist. Need koosnevad U-kujulisest osast, mis sisestatakse suhu, ja kahest rihmast, mis pannakse ümber pea, et hoida suukorvi paigal. Neid kasutatakse sageli ponide mängustseenides.
  • Ämblikukits: Seda tüüpi ämblikukitsil on keskel rõngas ja 4 rihma, mis käivad ümber pea, et tekitada ämblikuvõrgule sarnane välimus. Neid kasutatakse sageli BDSM stseenides, mis hõlmavad bondage'i.
  • Avatud suukorv: Neid kasutatakse suu lahti hoidmiseks, et kandjat saaks toita või muid asju suhu panna. Need võivad olla erinevatest materjalidest ja erineva kujundusega, mõned on täispuhutavad, teised reguleeritavad jne.


Oluline on meeles pidada, et BDSM-praktikad nõuavad vastastikust nõusolekut ja suhtlemist ning ohutus on oluline aspekt. Enne mis tahes suulõikuri kasutamist peaksite seda oma partneriga arutama, seadma piirid ja leppima kokku turvalises sõnas. Samuti on oluline olla teadlik suulõikurite kasutamisega seotud riskidest ning alati peab olema võimalus suulõikur vajadusel kiiresti eemaldada.