Alates 18

Järgnevad leheküljed on mõeldud ainult täiskasvanutele. Sisestades kinnitate, et olete vähemalt 18-aastane.

Elektriline stimulatsioon

Uudiskiri

Elektriline stimulatsioon 

Elektroseks pehmest kõvaks: elektroseksi ajal stimuleeritakse intensiivselt kõiki võimalikke kehapiirkondi stimuleerimisvooluga või elektrostimulatsiooniga. Põnev tunne, mida tahate kogeda ikka ja jälle.

Alamkategooriad

 • See maagiline seksuaalse elektrostimulatsiooni pulk, mida nimetatakse Violet Wand, saadab tuhandeid pisikesi välgatusi helendavast klaasist kinnitusest retsipiendi nahale. Sõltuvalt sellest, kui tugevaks on seatud Violet Wand ja millist kinnitust kasutatakse, tundub iga üksik välk nagu õrnalt kihelus või keskmine nõelatorkamine. See annab stimulatsiooni õrnast kuni valusani, kombineerituna muljetavaldavate ja võib-olla isegi hirmutavate visuaalsete efektidega.

 • Kogege intensiivset elektrostimulatsiooni järgmiste toodete abil E-Stim Systemselektroseksi eksperdid. Avastage kvaliteetsed e-stimulatsiooniseadmed kõikidele kogemustasemetele koos asjatundliku nõustamise ja turvalise saatmisega.

 • Keskendudes tugevalt disainile, tehnoloogiale ja kasutajakogemusele, on tooted, mida ElectraStim tooted pakuvad ainulaadset naudingu ja jõudluse kombinatsiooni, mis meeldib nii algajatele kui ka kogenud kasutajatele. Tootevalik ulatub algtasemel komplektidest kuni keeruliste seadeteni, mis on kõik hoolikalt kavandatud, et pakkuda turvalist, nauditavat ja tõhusat kogemust.

 • Mystim - E-Stim - karistus või tasu. Teie otsustate: Me toome teid orgasmini riisivoolu ja e-stimliga. Sukeldu elektroseksi põnevasse maailma.

 • Meie stimulatsioonivooluseadmed vallandavad täiesti uusi, kiimaseid ja kirjeldamatuid tundeid. Elektroseksi ei saa tõesti võrrelda ühegi teise erootilise mänguvormiga. Tunded, mis võivad tekkida elektrilisest stimulatsioonist, on lihtsalt imelised.

 • Tere tulemast MEO poodi, teie anaalelektrostimulatsiooni ekspertide juurde! Meie kategoorias "anaalelektrostimulatsioon" pakume teile laia valikut tooteid, mis aitavad teil realiseerida oma fantaasiaid ning saada unikaalseid ja põnevaid kogemusi. Sukeldume üheskoos anaalelektrostimulatsiooni põnevasse maailma ja avastame koos palju võimalusi.

 • Kõik peenise ja munandite elektrostimulatsiooniks - õrnast kõvaks. Meie stimulatsioonivooluga riistrõngas, elektriline munandirõngas või E-Stim Humbler orgasmini.

 • Meie klambrid, klambrid ja imetajad stimuleerivad nibusid elektrostimulatsiooniga, alates õrnast kuni kõvani. Stimulatsioonivool ei ole kunagi olnud nii kiimas ....

 • BDSM-i elektrostimulatsiooni maailmas kohtuvad arenenud tehnoloogia ja intiimne eksperimenteerimine. See on erootiline seiklus, kus elektrilise stimulatsiooni abil kutsutakse esile erinevaid aistinguid. See võib olla meeldiv kihelus, pulseerivad vibratsioonid või intensiivsed tõuked, mis katavad laia spektri seksuaalseid aistinguid. BDSM elektrostimulatsioon võimaldab katsetada elektrivoolude intensiivsusega ja seeläbi reguleerida tundmuste intensiivsust ja sügavust.

 • Tere tulemast erootilise elektrostimulatsiooni maailma - siit MEO poest leiad kõik, mida su süda ihaldab. Meie kategooriasse "Tarvikud erootilise elektrostimulatsiooni jaoks" oleme koondanud erinevaid hädavajalikke tarvikuid, et saaksite kogeda oma elektrifitseerivaid seiklusi ohutult, mugavalt ja maksimaalse naudinguga.

 • Tere tulemast vaginaalse elektrostimulatsiooni põnevasse maailma, mis on põnev seksuaalse stimulatsiooni valdkond, mis võimaldab teil kogeda täiesti uusi ja ainulaadseid aistinguid. Kui otsite intensiivset ja mitmekesist rahuldusmeetodit, võib vaginaalne elektrostimulatsioon olla just teie jaoks.

E-stimul on elektroseks koos orgasmi garantiiga

 

Nii et olete huvitatud E-Stimlist. See on suurepärane. Olete tulnud õigesse kohta MEO-sse.

 

E-stim tähendab elektrilist stimulatsiooni ja on muutumas üha populaarsemaks väljaspool BDSM-kogukonda.

 

Teie intiimpiirkonnas on palju närve - palju rohkem kui teistes kohtades, mistõttu olete seal nii tundlik - ja õigesti seadistatud stimulatsioonivooluseadme ja sobivate E-Stim seksimänguasjadega saate stimuleerida iga üksikut neist närvidest oma kehas või partneri kehas kuni täieliku ekstaasi saavutamiseni.

 

See toimib sama hästi nii üksi kui ka paarikaupa (või kolmekesi) ning mõlema jaoks on olemas terve rida mängustiilid, mis aitavad mõnikord kiiresti ja ägedalt orgasmini jõuda ning teinekord saab nautida tundide kaupa õrna kihelusena, mis aeglaselt üle kogu keha levib. Just nii, nagu sulle meeldib, nagu sa seda soovid või nagu sa seda talud.

 

Mis on elektroseks, e-stim mees ja e-stim naine?

 

Elektroseks ehk erootiline elektrostimulatsioon on elektrooniliste impulsside kaasamine seksuaalaktidesse. Seda nimetatakse ka erootiliseks elektrostimulatsiooniks või e-stimulatsiooniks. Selleks vajalikke seadmeid nimetatakse sageli e-stim mänguasjadeks, stimulatsioonivooluseadmeteks või e-stim seadmeteks.

 

Termin elektroseks tähistab laia ja põnevat valikut, mis võib ulatuda õrnast eelmängust kuni intensiivse tungimise ja pikaajaliste orgasmideni. MEO kliendid, kellel on elektroseksi kogemused, teatavad suurest naudingust ja uskumatutest tundmustest ning "orgasmi värinatest", mis kestavad minutite kaupa.

 

Kas elektroseks on ohtlik?

 

MEO elektroseksi seadmed on kõrge ja ohutu standardiga. Meie stimulatsioonivooluseadmed pärinevad algselt TENS-seadmete valdkonnast, kuna neid on kasutatud meditsiinis, nt lihaste ülesehitamiseks ja närvistimulatsiooniks, juba aastakümneid. Elektroseks ehk erootiline elektritõmme ei ole seega ohtlik, vaid lihtsalt mängib närvistimulatsiooniga, sest see toimub teie kehas niikuinii. Elektroseksi puhul neid stiimuleid lihtsalt võimendatakse ja kasutatakse spetsiaalselt erootiliste kehaosade jaoks.

 

Kõikide elektrostimulatsiooniga seotud mängude puhul on tavaliselt vaja kombinatsiooni stimuleerimisvooluseadmest ja täiendavatest elektrotehnilistest mänguasjadest, mida saab seadmega ühendada. Valik MEOs on suur, eriti populaarsed on näiteks elektriline peenise stimulatsioon, eesnäärme stimuleerimisvool, aga ka stimuleerimisvoolu pistikud või elektriline laiendaja kusiti jaoks. Kõige populaarsemate elektrimänguasjade hulka kuuluvad ka peenise ja munandite külge kinnitatavad nibude, nibude või hinnangulõksude lisatarvikud. Estim-elektroodid kuuluvad iga MEO stimulatsioonivooluseadme juurde ja neid saab MEO veebipoest ka ikka ja jälle osta.

 

 

Stimulatsioonivooluga vibraator - elektroseksi vibraator

 

MEO Estim vibraatorit on lihtne kasutada ja see ei vaja lisajuhtmeid. See on varustatud oma impulssgeneraatori ja juhtivate pindadega ning erootilise elektristimulatsiooni intensiivsust saab hõlpsasti reguleerida erinevate eelprogrammeeritud hellitusrežiimide kaudu. Seega on see ideaalne sissejuhatus, et tuua teid või teisi inimesi elektroseksiga orgasmi õrnalt või pigem kiiresti ja intensiivselt ühe nupuvajutusega.

 

Elektroseksi juhised

 

Soovitame kõigepealt tutvuda stimulatsioonivooluseadmega "väljaspool keha". Parim viis seda teha on eelnevalt veidi katsetada e-toy'ga käes. Sa peaksid hoidma e-toy'd või e-stimulaatoriga ühendatud mänguasja mõlema käega - nii, et mõlemad poolused/juhtivad pinnad oleksid nahakontaktis.

 

Seejärel lülitage stimuleerimisvool/e-stimulaator sisse. Ärge muretsege, e-lelud ja e-stimulaatorid käivituvad tavaliselt alati automaatselt madala intensiivsusega. Mõistlik on tutvuda impulsside ja stiimulitega oma kätega ja proovida erinevaid intensiivsusi, enne kui kasutad estim-seadet erootilistel tsoonidel, nagu peenis või pärak. Voolutugevus jaotub ühtlaselt peopesadel ja üldiselt siis, kui nahk puutub kokku kogu pinnaga. Kui puudutate mõlemat poolust ainult kahe sõrmeotsaga, siis voolu voolu kontsentreerub kahele väikesele piirkonnale (sõrmeotsad) ja muutub järsku intensiivsemaks. Seega ärge ehmatage ja võimalusel vältige väikseid kokkupuutepindu.

 

Geel elektroseksi ja stimuleerimisvoolu seadmete jaoks

 

Elektroseksi ja erootilise elektristimulatsiooni puhul soovitame alati kasutada veepõhiseid libestusvahendeid, näiteks meie Aquameo libestusvahendit, et voolu optimaalselt juhtida. Stimulatsioonivoolu puhul kasutavad tundjad otse MEO optimaalse hinnanguga kontaktgeeli "E-Shock". Sellel veepõhisel geelil on erilised omadused, mis suurendavad veelgi elektrijuhtivust.