Alates 18

Järgnevad leheküljed on mõeldud ainult täiskasvanutele. Sisestades kinnitate, et olete vähemalt 18-aastane.

Elektriline stimulatsioon

Uudiskiri

Elektriline stimulatsioon 

Elektroseks pehmest kõvaks: elektroseksi ajal stimuleeritakse intensiivselt kõiki võimalikke kehapiirkondi stimuleerimisvooluga või elektrostimulatsiooniga. Põnev tunne, mida tahate kogeda ikka ja jälle.

Alamkategooriad

 • See maagiline seksuaalse elektrostimulatsiooni pulk, mida nimetatakse Violet Wand, saadab tuhandeid pisikesi välgatusi helendavast klaasist kinnitusest retsipiendi nahale. Sõltuvalt sellest, kui tugevaks on seatud Violet Wand ja millist kinnitust kasutatakse, tundub iga üksik välk nagu õrnalt kihelus või keskmine nõelatorkamine. See annab stimulatsiooni õrnast kuni valusani, kombineerituna muljetavaldavate ja võib-olla isegi hirmutavate visuaalsete efektidega.

 • Kogege intensiivset elektrostimulatsiooni järgmiste toodete abil E-Stim Systemselektroseksi eksperdid. Avastage kvaliteetsed e-stimulatsiooniseadmed kõikidele kogemustasemetele koos asjatundliku nõustamise ja turvalise saatmisega.

 • Keskendudes tugevalt disainile, tehnoloogiale ja kasutajakogemusele, on tooted, mida ElectraStim tooted pakuvad ainulaadset naudingu ja jõudluse kombinatsiooni, mis meeldib nii algajatele kui ka kogenud kasutajatele. Tootevalik ulatub algtasemel komplektidest kuni keeruliste seadeteni, mis on kõik hoolikalt kavandatud, et pakkuda turvalist, nauditavat ja tõhusat kogemust.

 • Mystim - E-Stim - karistus või tasu. Teie otsustate: Me toome teid orgasmini riisivoolu ja e-stimliga. Sukeldu elektroseksi põnevasse maailma.

 • Meie stimulatsioonivooluseadmed vallandavad täiesti uusi, kiimaseid ja kirjeldamatuid tundeid. Elektroseksi ei saa tõesti võrrelda ühegi teise erootilise mänguvormiga. Tunded, mis võivad tekkida elektrilisest stimulatsioonist, on lihtsalt imelised.

 • Tere tulemast MEO poodi, teie anaalelektrostimulatsiooni ekspertide juurde! Meie kategoorias "anaalelektrostimulatsioon" pakume teile laia valikut tooteid, mis aitavad teil realiseerida oma fantaasiaid ning saada unikaalseid ja põnevaid kogemusi. Sukeldume üheskoos anaalelektrostimulatsiooni põnevasse maailma ja avastame koos palju võimalusi.

 • Kõik peenise ja munandite elektrostimulatsiooniks - õrnast kõvaks. Meie stimulatsioonivooluga riistrõngas, elektriline munandirõngas või E-Stim Humbler orgasmini.

 • Nibude elektriline stimulatsioon on põnev ja mitmekülgne erootilise stimulatsiooni vorm, mis kasutab sihipäraseid elektriimpulsse, et tekitada ainulaadseid naudingutundeid. Selle meetodi puhul kasutatakse spetsiaalseid seadmeid ja elektroode, et stimuleerida nibude tundlikke närvilõpmeid, mille tulemuseks on intensiivsed ja erutavad tunded.

 • BDSM-i elektrostimulatsiooni maailmas kohtuvad arenenud tehnoloogia ja intiimne eksperimenteerimine. See on erootiline seiklus, kus elektrilise stimulatsiooni abil kutsutakse esile erinevaid aistinguid. See võib olla meeldiv kihelus, pulseerivad vibratsioonid või intensiivsed tõuked, mis katavad laia spektri seksuaalseid aistinguid. BDSM elektrostimulatsioon võimaldab katsetada elektrivoolude intensiivsusega ja seeläbi reguleerida tundmuste intensiivsust ja sügavust.

 • Tere tulemast erootilise elektrostimulatsiooni maailma - siit MEO poest leiad kõik, mida su süda ihaldab. Meie kategooriasse "Tarvikud erootilise elektrostimulatsiooni jaoks" oleme koondanud erinevaid hädavajalikke tarvikuid, et saaksite kogeda oma elektrifitseerivaid seiklusi ohutult, mugavalt ja maksimaalse naudinguga.

 • Tere tulemast vaginaalse elektrostimulatsiooni põnevasse maailma, mis on põnev seksuaalse stimulatsiooni valdkond, mis võimaldab teil kogeda täiesti uusi ja ainulaadseid aistinguid. Kui otsite intensiivset ja mitmekesist rahuldusmeetodit, võib vaginaalne elektrostimulatsioon olla just teie jaoks.

E-stimul on elektroseks koos orgasmi garantiiga

 

Nii et olete huvitatud e-stimulatsioonist. Väga hea. Olete tulnud õigesse kohta MEO-s.

 

E-stim tähendab elektrilist stimulatsiooni ja on muutumas üha populaarsemaks ka väljaspool BDSM-kogukonda.

 

Teie intiimpiirkonnas on palju närve - palju rohkem kui teistes kohtades, mistõttu olete seal nii tundlik - ja õigesti seadistatud stimulatsioonivooluseadmega ning sobivate e-stim seksimänguasjadega saate stimuleerida kõiki neid närve oma kehas või oma partneri kehas kuni täieliku ekstaasi saavutamiseni.

 

See toimib sama hästi nii üksi kui ka paarina (või kolmekesi) ning mõlema jaoks on olemas terve hulk mängustiilide variante, mis mõnikord aitavad teil kiiresti ja ägedalt orgasmi saavutada ning teinekord võib seda nautida tundide kaupa õrna kihelusena, mis aeglaselt üle kogu keha levib. Just nii, nagu sulle meeldib, nagu sa tahad või nagu sa seda talud.

 

Mis on elektroseks, e-stim mees ja e-stim naine

 

Elektroseks ehk erootiline elektrostimulatsioon on elektrooniliste impulsside lisamine seksuaalaktidesse. Seda nimetatakse ka erootiliseks elektrostimulatsiooniks või e-stimulatsiooniks. Selleks vajalikke seadmeid nimetatakse sageli e-stim mänguasjadeks, stimulatsioonivooluseadmeteks või e-stim seadmeteks.

 

Termin elektroseks tähistab laia ja põnevat valikut, mis võib ulatuda õrnast eelmängust kuni intensiivse tungimise ja pikaajaliste orgasmideni. MEO kliendid, kellel on elektroseksi kogemused, teatavad suurest naudingust ja uskumatutest tundmustest ning "orgasmi värisemise" minutitest.

 

Kas elektroseks on ohtlik?

 

MEO elektroseksi seadmed vastavad kõrgetele ja ohututele standarditele. Meie stimulatsioonivooluseadmed pärinevad algselt TENS-seadmete valdkonnast, kuna neid on meditsiinivaldkonnas kasutatud juba aastakümneid, nt lihaste ülesehitamiseks ja närvide stimuleerimiseks. Elektroseks ehk erootiline elektristimulatsioon ei ole seega ohtlik, vaid lihtsalt mängib närvistimulatsiooniga, sest see toimub niikuinii teie kehas. Elektroseksi puhul on need stiimulid lihtsalt võimendatud ja neid kasutatakse spetsiaalselt erootiliste kehapiirkondade jaoks.

 

Igasuguse elektrostimulatsioonimängu jaoks on tavaliselt vaja kombinatsiooni stimuleerimisvooluseadmest ja täiendavatest elektrimänguasjadest, mida saab seadmega ühendada. Valik MEOs on suur, eriti populaarne on elektriline peenise stimulatsioon, eesnäärme stimuleerimisvool, aga ka stimuleerimisvoolu pistikud või elektriline laiendaja kusiti jaoks. Nibude, nibude või hinnanguliselt peenise ja munandite külge kinnitatavad lisaseadmed kuuluvad samuti kõige populaarsemate elektrimänguasjade hulka. Estim-elektroodid kuuluvad iga MEO stimulatsioonivooluseadme juurde ja neid saab ka MEO veebipoest ikka ja jälle osta.

 

 

Stimulatsioonivooluga vibraator - elektroseksi vibraator

 

MEO Estim vibraatorit on lihtne kasutada ja see ei vaja lisajuhtmeid. See on varustatud oma impulssgeneraatori ja juhtivate pindadega ning erootilise elektristimulatsiooni intensiivsust saab hõlpsasti reguleerida erinevate eelprogrammeeritud hellitusrežiimide abil. Seega on see ideaalne viis, kuidas saada teid või teisi nupuvajutusega elektroseksiorgasmi, kas õrnalt või kiiresti ja intensiivselt.

 

Elektroseksi juhised

 

Soovitame kõigepealt tutvuda elektrostimulatsiooniseadmega "väljaspool keha". Parim viis seda teha on kõigepealt veidi katsetada e-toy'ga käes. Sa peaksid hoidma e-toy'd või e-stimulatsiooniseadmega ühendatud mänguasja mõlema käega - nii, et mõlemad poolused/juhitavad pinnad oleksid nahakontaktis.

 

Seejärel lülitage stimuleerimisvool sisse / lülitage e-stimulaator sisse. Ärge muretsege, e-toy'd ja e-stimulaatorid käivituvad tavaliselt alati automaatselt madala intensiivsusega. Mõistlik on tutvuda impulsside ja stiimulitega oma kätega ja proovida erinevaid intensiivsusi, enne kui kasutad estim-seadet erootilistel aladel, nagu peenis või pärak. Vooluvool jaguneb ühtlaselt peopesadele ja üldiselt siis, kui on pinnakontakt nahaga. Kui puudutate mõlemat poolust vaid kahe sõrmeotsaga, keskendub voolav vool kahele väikesele piirkonnale (sõrmeotsad) ja muutub äkki intensiivsemaks. Seega ärge ehmatage ja võimalusel vältige väikseid kokkupuutepindu.

 

Geel elektroseksi ja stimuleerimisvoolu seadmete jaoks

 

Elektroseksi ja erootilise elektristimulatsiooni puhul soovitame alati kasutada veepõhiseid libestusvahendeid, näiteks meie Aquameo libestusvahendit, et vool oleks optimaalselt juhitav. Asjatundjad kasutavad stimuleerimisvoolu jaoks MEO optimaalset hinnangulist kontaktgeeli nimega "E-Shock". Sellel veepõhisel geelil on erilised omadused, mis suurendavad veelgi elektrijuhtivust.