Alates 18

Järgnevad leheküljed on mõeldud ainult täiskasvanutele. Sisestades kinnitate, et olete vähemalt 18-aastane.

Riputussidumine

Uudiskiri

Riputussidumine 

Riputussidumine võib tekitada teie vahel suuremat intiimsust, sest see nõuab palju usaldust, et olla seotud ja loobuda kontrollist oma keha üle. Kuid kui olete täielikult seotud, vabaneb põnev adrenaliini ja endorfiini kokteil. Ja muidugi ei ole fenomenaalne orgasm rippköitmise ajal midagi, mille üle ei saa nuhelda. Siit MEO-st leiad kõik tooted...

Riputussidumine võib tekitada teie vahel suuremat intiimsust, sest see nõuab palju usaldust, et olla seotud ja loobuda kontrollist oma keha üle. Kuid kui olete täielikult seotud, vabaneb põnev adrenaliini ja endorfiini kokteil. Ja muidugi ei ole fenomenaalne orgasm rippköitmise ajal midagi, mille üle ei saa nuhelda. Siit MEO-st leiad kõik tooted, mida vajate riputamiseks.

Rohkem
Näita 1 - 12 12 objektist 1 - 12
Näita 1 - 12 12 objektist 1 - 12

Riputussidumine võib tekitada teie vahel suuremat intiimsust, sest see nõuab palju usaldust, et olla seotud ja loobuda kontrollist oma keha üle. Kuid kui te olete täielikult seotud, vabaneb põnev adrenaliini ja endorfiini kokteil. Ja muidugi ei ole ka fenomenaalne orgasm rippköitmise ajal midagi, mille üle ei saa niheleda.

Milliseid riputussidemeteid on riputussidemete jaoks vaja?

Väga populaarne riputussidemete vajab tarvikuid, millele saab 100%-liselt toetuda. MEO-st leiad turvalised käe- ja jalariputuskinnitused ja palju muud

Meie nahast valmistatudjalariputuskinnitusi ja käe- ja jalariputuskinnitusi kasutatakse BDSM-sessioonil nn. riputuskinnituses, kus passiivne partner riputatakse köite või muude sidemetega põranda kohale. Riputuskinnitus võib olla intensiivne kogemus ja nõuab hoolikat ettevalmistust, õiget varustust ja kogemust. Oluline on, et kõik bondage'i vahendid oleksid ohutud ja sobivad selleks otstarbeks.

Meie nahast riputamismansetid on populaarne valik riputuskinnituseks, sest need on vastupidavad, mugavad ja neid saab rakendada nii, et need sobivad kindlalt randmete ja pahkluude ümber. Võrreldes tavaliste käeraudade või pahkluude käeraudadega on riputusmansetid loodud nii, et need jaotavad inimese kaalu ühtlasemalt, muutes kogemuse mugavamaks ja vähendades vigastuste ohtu. Lisaks on sellistel riputusmansettidel tavaliselt täiendavad kinnituspunktid bondage-köite või teraskettide jaoks, et isikut rippumise ajal kinni hoida.

Riputusmansetid rippumise sidumiseks:

On olemas eri tüüpi riputusmansette, näiteks riputusvööd, riputusvaljad, käte riputusmansetid ja jalgade riputusmansetid. Nahkmansetid on vaid üks võimalus ja neid saab kombineerida teist tüüpi kinnipidamisvahenditega, et luua erinevaid bondage-positsioone ja -elamusi. Meie riputusmansetid on valmistatud kvaliteetsest nahast, mis on nii mugav kui ka vastupidav, ning metallelementidega, mis suudavad kanda kinnipeetava inimese kaalu.

Oluline teada!

On oluline teada, et riputuskinnitus on edasijõudnud variatsioon bondage'is, mis nõuab kõrgetasemelisi oskusi ja kogemusi. Seda ei soovitata algajatele või inimestele, kes ei ole kursis nõuetekohaste ohutusmeetmete ja varustusega. Suspension bondage'i tuleks teha ainult siis, kui kõik osapooled on teadlikud riskidest ja ohutusabinõudest ning on andnud oma nõusoleku.

MEO, üks juhtivaid bondage'i tarvikute veebipoode, pakub erinevaid suspension bondage'is kasutatavaid riputuskinniseid:


Jällegi, igasuguse seksuaalse tegevuse puhul BDSM-i kontekstis, eriti edasijõudnud vormide puhul, nagu näiteks rippköitmine, on oluline seada esikohale asjaosaliste ohutus ja nõusolek. Oluline on kasutada õiget varustust ja tehnikat ning olla teadlik riskidest ja ohutusabinõudest.