Alates 18

Järgnevad leheküljed on mõeldud ainult täiskasvanutele. Sisestades kinnitate, et olete vähemalt 18-aastane.

Silmamaskid ja silmakatted

Uudiskiri

Silmamaskid ja silmakatted 

Saadaval on palju disainilahendusi. Meie silmamaskid istuvad kindlalt, on 100% läbipaistmatud ja mugavad.

12
lehekülje kohta
Näita 1 - 12 18 objektist 1 - 12
Näita 1 - 12 18 objektist 1 - 12

Silmakatted või silmamaskid on bondage'i tarvikud, mida kasutatakse BDSM-tegevuste ajal inimese nägemise piiramiseks. Neid kasutatakse sageli meelte teravdamiseks ja kaitsetuse tunde suurendamiseks. Silmaklappe võib kasutada mitmesuguste BDSM-tegevuste puhul, näiteks sensoorseks deprivatsiooniks, sensoorseks ülekoormuseks ja peksmiseks.

BDSM-silmaklappe võibondage-silmamaskide liike on palju erinevaid. Mõned on lihtsad ja lihtsad, mis on valmistatud pehmest kangast, mis katab silmad ja seotakse ümber pea, samas kui teised on keerulisemad ja neil on rihmad, pandlad ja isegi kinnitused. Mõned silmamaskid on disainitud nii, et need sobivad tihedalt silmade peale, samas kui teised on disainilt avatumad ja lasevad veidi valgust läbi. Teatud silmamaskide kandmine võib kesta pikemat aega, samas kui teised sobivad vaid lühikesteks perioodideks.

Silmamaskide kasutamine on võimalikerinevate BDSM-tegevuste puhul, näiteks:

Sensoorne deprivatsioon: Silmade sidumisega lülitatakse inimese nägemismeel välja, mis suurendab tema teisi meeli ja muudab ta ümbritsevast teadlikumaks. Seda võib kasutada kaitsetuse ja alistumise tunde suurendamiseks.

Sensoorne ülekoormus: Silmade sidumisega ei näe inimene, mis toimub, mis võib muuta ta vastuvõtlikumaks teistele stiimulitele, nagu puudutus, helid ja lõhn. Seda saab kasutada BDSM-tegevuste ajal naudingu suurendamiseks.

Löögimäng: Silmsideme abil ei näe inimene, mis toimub, mis võib muuta ta vastuvõtlikumaks füüsilistele stiimulitele, nagu näiteks peksmine.

Silmsidemeid ja BDSM-silmamaskid võivad olla valmistatud erinevatest materjalidest, näiteks nahast, siidist, satiinist, sametist ja isegi metallist. Neil võivad olla ka dekoratiivsed elemendid, nagu nööbid, ketid ja pandlad, mis suurendavad nende visuaalset atraktiivsust.

Oluline on teada, et BDSM-tegevus peaks olema konsensuslik ja ohutu ning et kõik osapooled peaksid olema teadlikud oma piiridest. Silmsidet tuleks kasutada ainult siis, kui mõlemad osapooled on andnud oma nõusoleku. Suhtlemine ja nõusolek on BDSMi tegevustes võtmetähtsusega. Seetõttu on oluline kehtestada turvaline sõna või signaal enne mis tahes sensoorsete piirangutega tegevuste alustamist.