Alates 18

Järgnevad leheküljed on mõeldud ainult täiskasvanutele. Sisestades kinnitate, et olete vähemalt 18-aastane.

Elektrostimulatsioon - tarvikud

Uudiskiri

Elektrostimulatsioon - tarvikud 

Tere tulemast erootilise elektrostimulatsiooni maailma - siit MEO poest leiad kõik, mida su süda ihaldab. Meie kategooriasse "Tarvikud erootilise elektrostimulatsiooni jaoks" oleme koondanud erinevaid hädavajalikke tarvikuid, et saaksite kogeda oma elektrifitseerivaid seiklusi ohutult, mugavalt ja maksimaalse naudinguga.

12
lehekülje kohta
Näita 1 - 12 48 objektist 1 - 12
Näita 1 - 12 48 objektist 1 - 12

Tere tulemast erootilise elektrostimulatsiooni maailma - siit MEO poest leiad kõik, mida su süda ihaldab.Meie kategooriasse "Tarvikud erootilise elektrostimulatsiooni jaoks" oleme koondanud mitmesuguseid hädavajalikke tarvikuid, et saaksite kogeda oma elektrifitseerivaid seiklusi turvaliselt, mugavalt ja maksimaalse naudinguga. Kas olete elektrostimulatsiooni uus või selle intensiivse elamuse tulihingeline fänn? Pakume sobivaid tarvikuid igale tasemele ja eelistustele. Avastage meie valik erinevaid kaableid ja adaptereid, mis võimaldavad teil jääda paindlikuks erinevate tootjate elektroodide ja elektrostimulatsiooniseadmete kombineerimisel (Mystim, MEO, Rimba,ElectraStime-Stim Systems). Need tarvikud võimaldavad teil oma seadmeid ja elektroode vaevata ühendada.

Nii olete alati hästi varustatud, kas soovite nautida elektrostimulatsiooni üksi, koos oma partneriga või suuremas grupis. Et muuta elektrostimulatsioonikogemus veelgi intensiivsemaks ja meeldivamaks, pakume kõrgelt juhtivat geeli ESHOCK. See geel tagab elektriliste impulsside optimaalse ülekande nahale, maksimeerides tundmusi, olles samal ajal õrnade elektroodide suhtes.

Lihtsalt kandke ja nautige õrna kuni tugevat elektrostimulatsiooni! Kiireks ja lihtsaks kasutamiseks pakume ka erineva suuruse ja kujuga isekleepuvaid elektroode, mida saab hõlpsasti kehale kinnitada ja kehalt eemaldada.

Need korduvkasutatavad elektroodid on ideaalsed, kui hindate mugavust ja kasutusmugavust. Viimasena, kuid mitte vähem tähtsana ei tohiks unustada hügieeni. INSTACLEAN VERYCLEAN Meie spetsiaalsete puhastusspreidega ning elektroodide ja tarvikute jaoks saate tagada, et teie seksimänguasjad jäävad pärast iga kasutamist puhtaks ja hügieeniliseks.

Piisab vaid ühest pihustist ja võid olla kindel, et kõik on valmis järgmiseks põnevaks e-stimulatsiooniseikluseks. Seega, kui oled valmis elektrifitseerivateks sensatsioonirõõmudeks, siis on see kategooria just sulle. Meie tooted on hoolikalt valitud, et pakkuda teile turvalist ja põnevat kogemust. Alustage erootilise elektrostimulatsiooni seiklustest ja lisage oma seksuaalsusele eriline mõõde. Kuhu iganes teie erootilised seiklused teid ka ei viiks, õigete MEO tarvikutega saab sellest unustamatu kogemus.