Alates 18

Järgnevad leheküljed on mõeldud ainult täiskasvanutele. Sisestades kinnitate, et olete vähemalt 18-aastane.

Klaasdildod

Uudiskiri

Klaasdildod 

Osta klaasdildosid veebist - MEO-st leiad stiilse valiku klaasdildosid ja klaasist seksimänguasju.

Näita 1 - 8 8 objektist 1 - 8
Näita 1 - 8 8 objektist 1 - 8

Klaasdildod:

Klaasdildod või klaasist dildod, mis on saadaval internetis, on valmistatud purunematu klaasist, kvartsist või kristallist. Purunematu klaas, mida kasutatakse seksimänguasjade valmistamiseks, on äärmiselt sensuaalne materjal, see tundub mugav ja sile. Klaasdildod, klaasist plugid, klaasist jademunad on näited luksuslikest seksimänguasjadest, nende jooned on kumeramad, rafineeritumad, nii et nad meenutavad tõelisi disainerite esemeid! Üks klaasdildode olulisemaid eeliseid on nende pikaealisus. Kui nende eest hästi hoolitseda, kestavad nad terve elu!

Klaas on ka hüpoallergeenne ja seda saab kasutada koos igat tüüpi libestitega: Vesi, silikoon, õlipõhised määrdeained. Kõik klaasist seksimänguasjad on 100% mittepoorsed, mis tähendab, et nad ei ima sinna saasteaineid ega hoia kinni tolmu. Kui ostate klaasdildot veebist, veenduge, et klaas on valmistatud meditsiinilise kvaliteediga borosilikaatist, mis on kristallitüüp, mis ei sisalda pliid.

MEO-st leiate kvaliteetseid klaasdildosid, mis on veelgi siledamad ja ohutumad. Valige oma keha jaoks sobivaima läbimõõduga klaasdildo, et suurendada oma naudingut. See kestab igavesti.

Dildo: erinevus klaasdildo ja silikondildo vahel

Silikondildo on kindlasti populaarne seksimänguasju ja seda eelistavad paljud naised, eriti kui tegemist on realistliku dildoga. Kui sul ei ole veel klaasdildot, on nüüd aeg proovida intensiivset, kõva ja ainulaadset penetratsioonikogemust. Neid unisex seksimänguasju saavad kasutada nii mehed kui ka naised! Paljude jaoks on raske ette kujutada, kuidas libistada klaasdildot oma kehasse. Kõige tavalisemad küsimused on järgmised: "Mis siis, kui see puruneb?" "Kas need on tõesti purunemiskindlad?" Kuid klaasdildod on päris kuradi ohutud, sest need on valmistatud Pyrexist, mis on vastupidav materjal, mis teadaolevalt talub temperatuurimuutusi ja mille paisumiskoefitsient on väike. Pyrex tagab, et klaasdildo jääb anaal- ja vaginaalseksi ajal stabiilseks. Klaas on materjal, mida on lihtsam puhastada kui meditsiinilist silikooni. Mõlemad on mittepoorsed materjalid, kuid klaas on hügieenilisem ja seetõttu eriti sobiv. Silikoondildode eeliseks on kindlasti paindlikkus, samas kui klaas on väga kõva ja paindumatu materjal. Seega, kui eelistate kasutada paindlikke seksimänguasju, mis liiguvad koos teie kehaga, ei pruugi klaas sobida, kuid kui teile meeldib tugev penetratsioon, on klaas suurepärane. Samuti võivad klaasdildot kasutada inimesed, kes on allergilised silikoonide või meditsiinilise silikooni suhtes seksimänguasjades.

Kuidas kasutada klaasdildosid: erootiline temperatuurimäng

Klaasdildosid saab kuumutada kuumas vees või jahutada jääga erootiliseks mänguks kahekesi. Kui oled keegi, keda erutavad temperatuurikõikumised, siis on klaasist seksimänguasjad seksimiseks äärmiselt kasulikud, sest nad taluvad äärmuslikke temperatuure! Kuumuta oma klaasist seksimänguasja kuumas, mitte keevas vees või jahuta seda, kuid ära pane seda sügavkülma, kõige rohkem võid seda paariks minutiks külmikusse proovida. Enne kui kasutad klaasdildot oma intiimsetes osades, tee küünarvarrega temperatuuritest, et veenduda, et see ei ole liiga kuum või liiga külm - pea meeles, et tupe- ja anaallimaskestad on väga tundlikud!

Seks duši all või vannis klaasdildoga

Klaas sobib suurepäraselt ka masturbeerimiseks või seksiks duši all, mis nõuab silikoonist libestit, mida vesi ei pese maha, sest see ei ole vees lahustuv. Ja just seetõttu, et seksimänguasjadel saab kasutada rohkelt silikoonlube, on seks duši all klaasdildoga parem. Hoiatused: Ole ettevaatlik, et seda vannis või mõnel muul kõval pinnal maha ei kukutaks, sest see võib kergesti puruneda, mis tähendab, et seda ei saa enam ohutult oma kehasse sisestada.