Alates 18

Järgnevad leheküljed on mõeldud ainult täiskasvanutele. Sisestades kinnitate, et olete vähemalt 18-aastane.

Asslock

Uudiskiri

Asslock 

Avastage tugevama erektsiooni ja anaalstimulatsiooni võrratu kombinatsioon meie kõrgekvaliteediliste perselukkudega! Olenemata sellest, kas oled algaja, kes otsib lisapööret, või kogenud asjatundja, kes otsib uusi aistinguid, leiad garanteeritult täiusliku meie poest Asslock. Alates klassikalistest silikoonist perselukkudest kuni sisseehitatud v...

Avastage tugevama erektsiooni ja anaalstimulatsiooni võrratu kombinatsioon meie kõrgekvaliteediliste perselukkudega! Olenemata sellest, kas oled algaja, kes otsib lisapööret, või kogenud asjatundja, kes otsib uusi aistinguid, leiad garanteeritult täiusliku meie poest Asslock. Alates klassikalistest silikoonist perselukkudest kuni sisseehitatud vibraatoritega perselukkudeni ja täispuhutavate perselukkudeni ülima tunde saavutamiseks on meil olemas kõik, mida vajate, et viia oma intiimsed hetked järgmisele tasemele.

Rohkem
12
lehekülje kohta
Näita 1 - 12 23 objektist 1 - 12
Näita 1 - 12 23 objektist 1 - 12

Asslockid on kombinatsioon anaalpistikutest ja riistarõngast, mis võivad pakkuda intensiivseid aistinguid. Nimi "Asslock" on kombinatsioon ingliskeelsetest sõnadest "ass" ja "lock" ning kirjeldab selle meestele mõeldud seksimänguasja põhifunktsiooni üsna tabavalt. Anaalpistik sisestatakse pärakusse ja riistrõngas pannakse ümber peenise võlli ja/või munandite. Nii ühendatakse kaks stimuleerivat elementi ühes seksimänguasjas, mis tugevdab samaaegselt erektsiooni ja suurendab anaalset naudingut.

MEO veebipoes on erinevaid Asslock tooteid, mis erinevad suuruse, kuju, materjali ja lisafunktsioonide poolest. Siin on mõned näited:

Klassikaline Asslock koosneb silikoonist või metallist valmistatud lihtsast riistrõngast, mis on ühendatud varda kaudu sama lihtsa anaalpistiku külge. Need mudelid on sageli väga vastupidavad ja neid saavad kasutada nii algajad kui ka kogenud kasutajad.

Vibreeriv Asslock: Mõnedel perselukkudel on anaalpistikusse sisse ehitatud vibraatorid, mis võivad anaalset naudingut suurendada. Neid mudeleid saab sageli juhtida kaugjuhtimispuldi või nutitelefoni rakenduse kaudu ning need pakuvad erinevaid vibratsioonimustreid ja intensiivsusi.

Täispuhutav Asslock: Nende asslockide puhul saab anaalpistikut pumbata, et saavutada suurem läbimõõt. See võimaldab individuaalset suuruse reguleerimist ja võib kaasa tuua intensiivsemad tunded.

Metallist perselukk : Need mudelid on valmistatud metallist ja pakuvad seetõttu hoopis teistsuguseid tundmusi kui nende silikoonist vasted. Samuti on need sageli raskemad, mis võib põhjustada täiendavat stimulatsiooni.

Asslock eesnäärme stimulaatoriga: Mõnel mudelil on eriline kuju, mis võib stimuleerida eesnäärme, kui anaalpistik sisestatakse. Seda tüüpi Asslock võib olla eriti huvitav meestele, kellele meeldib eesnäärme stimuleeriv mõju.

Nagu kõigi seksimänguasjade puhul, on ka persetõkete kasutamisel oluline pöörata tähelepanu hügieenile ja ohutusele. Muu hulgas tähendab see, et Asslock tuleks enne ja pärast kasutamist põhjalikult puhastada ning alati kasutada sobivat libestusainet.