Alates 18

Järgnevad leheküljed on mõeldud ainult täiskasvanutele. Sisestades kinnitate, et olete vähemalt 18-aastane.

ElectraStim

Uudiskiri

ElectraStim 

Keskendudes tugevalt disainile, tehnoloogiale ja kasutajakogemusele, on tooted, mida ElectraStim tooted pakuvad ainulaadset naudingu ja jõudluse kombinatsiooni, mis meeldib nii algajatele kui ka kogenud kasutajatele. Tootevalik ulatub algtasemel komplektidest kuni keeruliste seadeteni, mis on kõik hoolikalt kavandatud, et pakkuda turvalist, naud...

Keskendudes tugevalt disainile, tehnoloogiale ja kasutajakogemusele, on tooted, mida ElectraStim tooted pakuvad ainulaadset naudingu ja jõudluse kombinatsiooni, mis meeldib nii algajatele kui ka kogenud kasutajatele. Tootevalik ulatub algtasemel komplektidest kuni keeruliste seadeteni, mis on kõik hoolikalt kavandatud, et pakkuda turvalist, nauditavat ja tõhusat kogemust.

Rohkem
12
lehekülje kohta
Näita 1 - 12 28 objektist 1 - 12
Näita 1 - 12 28 objektist 1 - 12

Tooted alates ElectraStim seksuaalse elektrostimulatsiooni jaoks tagavad teile hingematva kogemuse, mida te niipea ei unusta!


ElectraStim ettevõte seisab innovatsiooni ja kvaliteedi eest seksuaalse elektrostimulatsiooni (e-stim) valdkonnas ning on oma loomisest saadik teinud endale nime sellega, et on pidevalt nihutanud selles põnevas täiskasvanute meelelahutusvaldkonnas võimalike piiride ületamist. Keskendudes tugevalt disainile, tehnoloogiale ja kasutajakogemusele, on tooted ElectraStim tooted pakuvad ainulaadset naudingu ja jõudluse kombinatsiooni, mis meeldib nii algajatele kui ka kogenud kasutajatele. Tootevalik ulatub algtasemel komplektidest kuni keeruliste seadeteni, mis on kõik hoolikalt loodud, et pakkuda turvalist, nauditavat ja tõhusat kogemust.

ElectraStim ettevõte paneb suurt rõhku kvaliteedile ja innovatsioonile, mis kajastub patenteeritud "Flick"-tehnoloogias, mis on tunnistus selle pühendumusest muuta elektrostimulatsioon personaalsemaks ja interaktiivsemaks. See pühendumine tipptasemele ja valmisolek ületada tarbijate ootusi muudab ElectraStim oma segmendi juhtivaks kaubamärgiks.

MEO.de on ideaalne turustuspartner ElectraStim tänu oma kogemustele kvaliteetsete ja spetsialiseeritud täiskasvanutele mõeldud toodete turustamisel. MEO.de on saavutanud maine oma klientide vajaduste ja soovide sügava mõistmise poolest, millele lisandub vankumatu pühendumine klientide rahulolule. MEO BDSM-pood ei paku mitte ainult laia tootevalikut erinevates kategooriates, vaid paneb ka suurt rõhku haridusele ja teabele, et kliendid saaksid teha teadliku ostuotsuse.

Lisaks sellele sobib MEO.de sihtgrupp ideaalselt BDSM-poe jaoks ElectraStimkuna mõlemad ettevõtted seavad prioriteediks kvaliteetsete ja uuenduslike toodete pakkumise, mis parandavad klientide seksuaalset heaolu ja kogemust. MEO.de lai haare nii veebis kui ka oma väljakujunenud partnerite võrgustiku kaudu tagab, et toodete ElectraStim jõuavad laia ja huvitatud sihtrühmani.

Puurduslike tehnoloogiate kombineerimine ja ElectraStim ning MEO.de ekspertiis ja pühendumine klientide rahulolule kujutab endast tugevat partnerlust, mis on keskendunud erakordsete ja rikastavate kogemuste pakkumisele oma klientidele. Üheskoos on nad ideaalselt positsioonil, et muuta elektrostimulatsiooni maailm revolutsiooniliselt, pakkudes samal ajal erakordset teenust ja tuge.

ElectraStim on kaubamärk, mis on spetsialiseerunud elektrostimulatsioonitoodete (E-Stim) tootmisele ja turustamisele. Neid tooteid kasutatakse sageli erootika ja BDSM-i maailmas, et pakkuda ainulaadseid sensuaalseid kogemusi. Tootetüübid, mida pakub ElectraStim on üksikasjalikult kirjeldatud allpool:

Elektrostimulatsiooniseadmed

Elektrostimulatsiooniseadmed: Iga ElectraStim-komplekti keskne osa on elektrostimulatsiooniseade (või stimulaator), mis tekitab elektriimpulsid. Need elektrostimulatsiooniseadmed on tavaliselt varustatud erinevate programmide ja intensiivsuse tasemetega, nii et kasutaja saab reguleerida stimulatsiooni tugevust ja tüüpi. Mõned mudelid on mõeldud algajatele, samas kui teised pakuvad kogenud kasutajatele täiustatud funktsioone.


Elektroodid ja tarvikud

Isekleepuvad elektroodid: Need elektroodid kleebitakse otse nahale ja ühendatakse seejärel elektristimulatsiooniseadmega, et anda kehale elektriimpulsse. Need on ideaalsed algajatele ja pakuvad erinevaid rakendusi erinevatel kehaosadel.

Rõngad ja silmused: ElectraStim pakub ka erinevaid rõngaid ja silmuseid, mida saab asetada genitaalide või muude kehaosade ümber. Need on eriti populaarsed meeste seas ja võivad suurendada tundmusi masturbeerimise või vahekorra ajal.

Dildod ja pistikud: elektroseksi dildod ja pistikud on spetsiaalselt loodud elektriliste impulsside sisemiseks edastamiseks. Neid on saadaval eri suurustes ja kujuga ning neid saab kasutada nii vaginaalselt kui ka anaalselt.

Eesnäärmestimulaatorid: Meestele pakume ElectraStim spetsiaalsed eesnäärme stimulatsioonid, mis pakuvad eesnäärme intensiivset ja sihipärast elektristimulatsiooni.

Eriomadused

Materjalid: ElectraStim tooted on valmistatud kvaliteetsetest materjalidest, nagu meditsiinilise kvaliteediga silikoon ja metall, mida on ohutu ja mugav kasutada.

Ühilduvus: Paljud ElectraStim elektroodid ja tarvikud on ühilduvad teiste e-stimulaatoritega, mis muudab need mitmekülgseks valikuks kasutajatele, kellel on juba teised süsteemid.

Uuenduslikkus: ElectraStim on tuntud oma uuendusliku lähenemise poolest elektrostimulatsioonile, sealhulgas selliste ainulaadsete toodete nagu magnetelektroodid, mis võimaldavad kiiret ja lihtsat rakendamist.

Ohutusalane teave

On oluline rõhutada, et ohutus on elektrostimulatsioonitoodete kasutamisel esmatähtis. Kasutajad peaksid alati järgima tootja juhiseid, kasutama tooteid ainult ettenähtud viisil ja pöörduma arsti poole, kui nad ei ole nende kasutamises kindlad.

ElectraStim-tooted pakuvad erinevaid võimalusi seiklushimulistele täiskasvanutele, kes soovivad oma sensoorset kogemust laiendada. Õige kasutamise ja enda füüsiliste reaktsioonide mõistmise korral võivad need seadmed olla seksuaalset heaolu rikastavaks täienduseks.