Alates 18

Järgnevad leheküljed on mõeldud ainult täiskasvanutele. Sisestades kinnitate, et olete vähemalt 18-aastane.

Penispumbad

Uudiskiri

Penispumbad 

Tere tulemast MEO-sse - teie tõhusate peenisepumpade veebipoodi! Pakume laias valikus kvaliteetseid Bathmate ja Dr. Cock peenisepumpasid, mis aitavad teil suurendada oma peenise suurust ja parandada oma seksuaalelu.

Alamkategooriad

  • Bathmate'i uuenduslikud hüdropumbad pakuvad suurepärase võimaluse peenise suurendamiseks. Siit leiate kogu valiku taskukohaste hindadega.

  • Pikk, paks ja kõva peenis on enamiku meeste soov. Dr Cock täidab selle soovi väga suure peenise järele oma suurepärase vaakumpumbaga peenise suurendamiseks.

Tere tulemast MEO-sse - teie tõhusate peenisepumpade veebipoodi! Pakume laias valikus kvaliteetseid Bathmate ja Dr Cock peenisepumpasid, mis võivad teie peenist oluliselt suurendada ja parandada teie seksuaalelu.

Meie peenisepumpasid on lihtne kasutada ja need annavad kiireid tulemusi. Need võivad suurendada teie peenise suurust ja kõvadust ning seega parandada teie seksuaalkogemust. Kas otsite suuremat peenist või paremat erektsiooni, meil on teile ideaalne lahendus.

Bathmate ja Dr Cock on kaks kõige tuntumat kaubamärki peenisepumpade valdkonnas. Oleme uhked, et kanname neid kaubamärke oma valikus ja pakume oma klientidele parimaid tooteid.

MEO-s on diskreetsus ja turvalisus meie peamised prioriteedid. Pakume kiiret ja diskreetset kohaletoimetamist ning turvalisi maksevõimalusi. Meie sõbralik ja asjatundlik klienditeenindusmeeskond on alati saadaval, et aidata teid mis tahes küsimuste või murede korral.

Mida te siis ootate? Vaadake meie Bathmate ja Dr Cock peenisepumpade valikut ja leidke teile sobiv toode. MEO abil parandate oma seksuaalset jõudlust ja saate rohkem enesekindlust magamistoas.


Pikk, paks ja kõva peenis on see, mida enamik mehi soovib. Dr Cock täidab selle soovi väga suure peenise järele oma suurepärase vaakumpumbaga peenise suurendamiseks.

 

Peenise pikendamine ja suurendamine peenisepumbaga on odav, äärmiselt meeldiv ja eelkõige tõhus meetod, mis on tuntud juba aastaid ja mida paljud mehed kasutavad edukalt. Mehed kogu maailmas usaldavad edukat Dr Cock süsteemi, mis on tõhus ja valutu peenise suurendamise meetod, sest see viib kiiresti soovitud tulemusteni.

 

Mida saab peenisepump teha?

 

Peenise suurendamiseks kasutatav peenisepump tekitab pumpamise ajal silindris vaakumi. See tagab, et veri koguneb peenisesse ja tekib erektsioon. Koos peenise rõngaga tagab peenisepump erektsiooni, mis võib kesta väga kaua. Peenis on väga kõva ja tundub palju suurem. Penispump on põnev seksimänguasja, kuid seda saab kasutada ka erektsioonihäirete abivahendina.

 

Kas peenisepump suurendab peenist?

 

Penispumpade eesmärk on muuta peenis vahetult enne seksi erekteerituks. Kasutades peenisepumpa, saate peenist pikendada ja selle ümbermõõtu suurendada. Samuti on peenise jäikus oluliselt tugevam kui tavalise erektsiooni korral.

 

Kuidas kasutada peenisepumpa õigesti?

 

Peenise suurendamiseks kasutatav peenisepump peab sobima tihedalt peenise vastu. Erektsioonis peaks peenis mahtuma silindrisse, ilma et see puudutaks vaakumsilindri seinu. Vaakumballoon peaks seega olema 1-2 sentimeetrit suurem kui püstitatud peenis. Kui peenis puudutab silindri seina, tajutakse seda sageli ebamugavana.

 

Kui olete leidnud õiges suuruses peenise suurendamiseks mõeldud peenisepumba, pange peenisepump peale. Teie või teie partner saate pumba abil tekitada silindris negatiivset rõhku ja vaadata, kuidas teie peenis paisub. Palun kasutage peenise rõngast, et peenis ei muutuks pärast pumba eemaldamist kohe lõtvaks. See tagab, et verestaas ja seega ka erektsioon jätkub.

 

Kas peenisepump võib aidata erektsioonihäirete korral?

 

Loomulikult võib see aidata! Penispumpa võib pidada erektsioonihäirete puhul abivahendiks. Siiski tekitab see ainult erektsiooni kohe pärast kasutamist. Penispump ei lahenda erektsioonihäire põhjust. Siiski on see loomulik asendus farmatseutilistele seksuaalvaimendajatele.

 

Mitu korda päevas võib peenisepumpa kasutada peenise suurendamiseks?

 

Ei ole ajalist piirangut, mitu korda päevas võite kasutada peenise suurendamise pumpa. Te saate ise otsustada, kui tihti soovite nautida kõva erektsiooni.

 

Penispump peenise suurendamiseks:

 

Penispumpasid, mida tuntakse ka vaakumpumpade või negatiivse rõhu pumpadena, soovitasid varem sageli arstid või uroloogid, kui tegemist oli potentsiprobleemide ravimisega. Siiski ei ole peenisepumbad enam ainult meditsiinilised abivahendid või mehaanilised erektsiooni abivahendid. Neid kasutatakse üha enam ka seksimänguasjana, näiteks lisades neid eelmängu, et saada peenis veelgi kiiremini kõvaks. Loomulikult saab regulaarse treeningu abil püüda ka peenist pikendada või selle ümbermõõtu suurendada. Kuid peenise suurendamine ei ole ainus mõju, mida peenisepump pakub. See toimib masturbeerimise ajal ka masturbeerijana, imiteerides puhumist. Samuti tundub see äärmiselt stimuleeriv, kui veri voolab negatiivse rõhu kaudu erektsiooni. Esileedi nõuanne: laske lihtsalt oma partneril pumpamist teha. Selleks, et saadud erektsioon kestaks võimalikult kaua, soovitame kanda riistrõngaid või peenise varrukat, et pikendada veretungi efekti. Kui soovite keskenduda peenisepumbaga rohkem erootilisele treeningule, võite kasutada ka spetsiaalseid kreeme, nagu EXTREME Delay mEO ®-st või kasutada peenisepikendajat.

 

Ostunõuanded peenisepumpade kohta - mida peaksite ostmisel arvestama

 

Penispumpa on saadaval erinevates suurustes ja disainides. See asetatakse peenisele ja sõltuvalt mudelist saate seejärel luua negatiivse rõhu käsitsi pumbaga või automaatse või elektrilise pumbaga. See negatiivne rõhk muudab peenise pehmemaks, kõvemaks ja suuremaks. Enamik pumpasid on läbipaistvad ja neile on trükitud sentimeetri skaala. See võimaldab teil mõõta oma edu regulaarse treeningu puhul. Intensiivseks peenise treenimiseks on olemas peenisepumbad, millel on rõhuindikaator, mis võimaldavad järk-järgult ja sihipäraselt rõhku suurendada. Selleks, et peenise sissetoomine oleks lihtsam, võite kasutada ka vees lahustuvat libestit, näiteks Aquameo.

 

Penispumba kasutamine peenise suurendamiseks

 

Regulaarse treeningu korral võivad peenisepumbad anda teile pehmema, kõvema ja eelkõige pikema peenise. Need sobivad meestele, kes soovivad suurendada oma peenise pikkust ja paksust. Samuti võib peenisepump olla heaks abimeheks, kui soovite, et teie peenis muutuks kõvemaks ja vastupidavamaks. Regulaarne peenise treenimine annab teile rohkem enesekindlust ja te kogete intensiivseid tunde oma partneriga.

 

Penispumba kasutamine ja puhastamine

 

Regulaarne peenise treenimine on oluline pikaajalise edu saavutamiseks. See võib võtta mitu kuud. Alguses ei tohiks peenisepumpa kasutada peenise pikendamiseks kauem kui umbes 10 minutit. Niipea, kui see muutub ebamugavaks, peaksite lõpetama. Aja jooksul võite kasutada peenisepumpa kauem ja muidugi mitu korda päevas. Pärast kasutamist võite peenisepumba sooja vee ja seebiga välja pesta ning lasta sellel põhjalikult kuivada.