Alates 18

Järgnevad leheküljed on mõeldud ainult täiskasvanutele. Sisestades kinnitate, et olete vähemalt 18-aastane.

Kategooriad

Uudiskiri

Teave turvalise makse kohta

 

 

Saate valida erinevate makseviiside vahel.

 

 

 

MEOga olete alati paindlik

Kliendina saate MEOs maksta PayPaliga, ettemaksuarve vastu või sularahas kohaletoimetamisel. Loomulikult pakume ka krediitkaardiga maksmist. Kahjuks ei saa me teile pakkuda osamakseid ega osamakset.

Teavet erinevate makseviiside kohta leiate jaotisest Maksmine pangaülekandega (ettemaksuarve), Sularahas maksmine ja krediitkaardiga maksmine.

 

Maksmine pangaülekandega (ettemaksuarve)

Pakume seda makseviisi kõigile klientidele. Sellisel juhul kannate te arve summa meie kontole, nagu on märgitud tellimuse kinnituses:

Maksejuhised

Palun kandke arve summa üle pärast seda, kui olete saanud meie tellimuse kinnituse e-kirjaga. Kaup saadetakse välja kohe pärast makse laekumist.

 

Sularaha kättesaamisel

Saksamaal ja mõnes Euroopa Liidu riigis on võimalik kauba kättesaamine sularahas.

Te lihtsalt maksate arve summa otse kättetoimetajale.

 

Maksmine PayPali kaudu

Pakume seda makseviisi kõigile klientidele.

 

Krediitkaardiga maksmine

Soovi korral saame arve summa teie krediitkaardilt laekumisel maha kanda. Teie konto debiteeritakse tavaliselt teie krediitkaardiasutuse järgmise arveldustsükli jooksul. Me aktsepteerime Master Card, American Express ja VISA.

Tellimuse vormistamisel valige makseviisiks krediitkaart. Järgmises etapis sisestage oma krediitkaardi andmed. Turvalisuse huvides küsime andmete sisestamisel kaardi tagaküljele trükitud kaardi kontrollnumbrit (CVV2- ja CVC2).

Me ei aktsepteeri deebetkaarte (Visa Electron, Carte Bleue, Switch, Delta jne). Klientidel, kellel on ainult deebetkaart, on võimalus kasutada teisi makseviise(sularaha järelmaksmine - ELis - ja maksmine pangaülekandega (ettemaksuarve) - kogu maailmas -)

 

Kuid meie pühendumus teie turvalisusele läheb veelgi kaugemale:

 

Me salvestame teie krediitkaardiandmeid ainult kõnealuse tehingu jaoks, nii et peate need iga ostu puhul uuesti sisestama. Meil on ka oma digitaalne sertifikaat andmeedastuse krüpteerimiseks ja kasutame tehingu töötlemiseks ühe tuntud elektrooniliste maksetehingute spetsialistifirma teenuseid. Täiendavad turvameetmed leiate jaotisest Turvateave lühidalt.

CVV2 ja CVC2 kaardi kontrollnumber

 

Visa või Mastercard'i krediitkaardiga tehtavate maksete töötlemiseks vajame täiendavat teavet: CVV2 või CVC2 kaardi kontrollnumbrit. See 3-kohaline number asub teie krediitkaardi tagaküljel. Kolmekohaline CVV2-number on trükitud vastupidise kaldkirjas kohe allkirja ribade kohal teie kaardi tagaküljel. Tavaliselt on teie kaardinumber otse selle ees. Me vajame ainult selle numbri 3 viimast numbrit (ülejäänud numbrid on lihtsalt teie krediitkaardi numbri kordus).

Kaardi kontrollkood (CVV2 / VISA - CVC2 / Mastercard) on krediitkaartide turvaelement. See on kolmekohaline kontrollnumber krediitkaardi tagaküljel. See uus turvaelement takistab võltsitud või varastatud krediitkaardiandmete kasutamist ja sellega seotud krediitkaardipettusi.

CVV2/CVC2 kaardi kontrollnumber tagab, et ostu sooritanud isikul on ka tegelikult krediitkaart, mitte ainult ostukviitung või kaardinumber. Neid numbreid ei salvestata magnetribale ja neid ei saa krediitkaardi numbrist välja arvutada.