Alates 18

Järgnevad leheküljed on mõeldud ainult täiskasvanutele. Sisestades kinnitate, et olete vähemalt 18-aastane.

Mystim - Elektrostimulatsioon

Uudiskiri

Mystim - Elektrostimulatsioon 

Mystim - E-Stim - karistus või tasu. Teie otsustate: Me toome teid orgasmini riisivoolu ja e-stimliga. Sukeldu elektroseksi põnevasse maailma.

12
lehekülje kohta
Näita 1 - 12 46 objektist 1 - 12
Näita 1 - 12 46 objektist 1 - 12

Mystim, elektroseks, elektrostimulatsioon, e-stimulatsioon, elektroseks mänguasjad.... Eh, mis!?

 

Ärge muretsege, meil on vastused olemas: Elekter ja seks on üsna vana nähtus, kuid saavutavad alles nüüd oma teenitud populaarsust. Pole ime! Tehnoloogia, mänguasjad ja iha nende järele kogevad praegu absoluutset kõrghetke, mis on tõesti lõbus - ja võib tõesti olla kõigile lõbus!

 

Elektrimängud võivad muidugi olla osa S&M-praktikatest, kuid need ei pea olema! See, kas soovite elada keset Electric City 'd või nautida vaiksemat ääremaad, on täielikult teie otsustada.

 

Üldiselt, kui järgite mõnda põhireeglit, on elektroseks kahjutu ja meeletult põnev tipphetk, mida peaksite kindlasti ise proovima.

 

Mis on Mystim electrosex?

 

Mystim Elektroseksi all mõistetakse üldiselt elektrooniliste impulsside meeldivat kaasamist seksuaalaktidesse.

 

Seda nimetatakse ka elektrostimulatsiooniks või lühidalt e-stimulatsiooniks. Riistvara selleks nimetatakse põhjalikult e-stim mänguasjadeks või e-stim seadmeteks - olulisematest erinevustest räägime kohe.

 

Termin elektroseks tähistab laia ja põnevat valdkonda, mis võib ulatuda õrnast eelmängust kuni intensiivse tungimise ja pikkade kliimaksideni.

 

Teisisõnu, õrnast kuni kõva ja stimuleerivast kuni erutavani.

 

Seda võrratut kihelustunnet, mis võib kogu keha ekstaasi saata, võib nautida üksi või paarina - või kolmekesi ... ;-)

 

Kuidas töötab Mystim elektroseks?

 

Meie kehas on palju tundlikke närvilõpmeid ja -radu, mis edastavad ajule teavet, näiteks puudutuse kohta. Ja selleks infovahetuseks saadab meie keha ise isegi pidevalt elektriimpulsse. Sest: löök nahale, õrn silitamine ja muidugi ka suudlus või seks, meie keha muundab "närvilõpmete puudutuse" elektriliseks impulsiks, mida ta saadab ajule stimulatsioonina. Seega on puudutus alati "kaudne" elektriline impulss kehas.

Smart Dirty Talk: E-Stim-seadmed ja elektroseksimänguasjad räägivad meie kehakeelt: ilma tõlget vajamata, elektriline impulss lendab otse ajju! ... ... ja erutab meid nii fenomenaalselt, et me vabastame ohtralt endorfiine.

 

Genitaalide piirkonnas on eriti palju tundlikke närvilõpmeid, mis ootavad seal nagu suur mänguväljak raevukat e-stimuliimpulssi .

 

Selleks, et see stimuleeriv side kehas toimuks, peame puudutama positiivset ja negatiivset poolust korraga, et elekter saaks meid läbi voolata - ja just elektripooluste vahel toimubki see maagia!

 

Selleks on palju põnevaid võimalusi: Mänguasjad, millel on kaks integreeritud elektrit juhtivat pinda, mänguasjad, millel on üks elektrit juhtiv pind ja vastaspooleks kleepuv elektrood, kahe või enama elektroodiga e-stimulaatorid ja mänguasjad, mida saab kinnitada täpselt erogeensete tsoonide sisse ja peale, ning palju muud.

 

Fantaasial ei ole piire - vähemalt mitte tänu tehnoloogiale!

 

Riistvara: E-Stim seade või E-Stim mänguasi

 

E-mänguasjade laia valdkonna võib lisaks paljudele peentele erinevustele jagada kahte suurde kategooriasse: Esiteks on olemas universaalsed "E-Stim-seadmed", millega saab ühendada lugematuid mänguasju ja elektroode jne - ja on iseseisvalt toimivaid"sisseehitatud E-Stimiga mänguasju".

 

 • E-Stim seade: Need nutikad juhtimiskeskused on midagi sellist nagu komandosillad kõikide kihelkonna ekskursioonide jaoks elektroseksi lõpmatutesse avarustesse - ja sügavustesse! Seksuaalsele fantaasiale ei ole piire, kui reguleerite juhtimisseadmeid õrnast kõvaks, püsivast rütmiliseks või pulseerivast tõukeks. Olgu see siis klassikaline või kaasaegne: Meie elektroseksiseadmed on saadaval nii digitaalses kui ka analoogses versioonis.
 • Dokk: Millise e-stimulatsioonimänguasjate ühendate, otsustab olukord, soov või iga inimene ise: On olemas dildod, anaalipistikud, peenisepuurid, voorusvööd, kindad, armukuulid või elektroodid täiesti individuaalseteks ja stimuleerivateks e-stimulatsiooniseanssideks.
 • Mitmikmängija: Kahe kanaliga seadmed, nagu MEO SexBox, Tension Lover või Pure Vibes, võivad pakkuda ka kahte mänguasja või elektroodipaari korraga ja pakkuda kahekordset (paaris)lõbu! E-stimulaatorite seas on Zeus Cluster Buster. See võib oma välku isegi lõputult mänguasjadesse tulistada ning kaheksa sõltumatu ja individuaalselt reguleeritava kanaliga katapulteerib absoluutselt igaühe elektroseksi olümposele. Ja see on isegi koos puldiga.
 • Seksimänguasjad sisseehitatud E-Stimliga: E-Stim läheb (hulluks!). Sest E-Stim vibraatoritega, mis on varustatud oma impulssigeneraatori ja juhtivate pindadega, saad sama palju kihelust, kuid vähem riistvara. E-intensiivsus on hõlpsasti reguleeritav erinevate eelprogrammeeritud hellitusrežiimide kaudu. Lihtne viis alustada, et muuta ennast ja teisi nupuvajutusega elektroseksi fännideks, kas õrnalt või kiiresti ja intensiivselt.

 

Lülitage see sisse: näpunäited alustamiseks

 

Soovitame kõigepealt tutvuda stimulatsioonivooluseadmega "väljaspool keha". Parim viis selleks on eelnevalt veidi katsetada e-toy'ga käes:

 

 1. Hoidke mõlema käega elektroseksimänguasja või e-stimulaatoriga ühendatud mänguasja - nii, et mõlemad poolused/juhtivad pinnad on nahakontaktis.
 2. Ainult(!) nüüd lülitage vool/e-stimulaator sisse. Ärge muretsege, E-lelud ja E-stimul seadmed käivituvad automaatselt madala intensiivsusega.
 3. Tutvuge oma kätega impulsside ja stiimulitega ning proovige erinevaid intensiivsusi.

 

Kuid olge ettevaatlik: vool jaotub ühtlaselt teie peopesadel ja üldiselt siis, kui nahk puutub kokku kogu pinnaga. Kui puudutate mõlemat poolust ainult kahe sõrmeotsaga, siis koondub vooluvool kahele väikesele piirkonnale (sõrmeotsad) ja muutub äkki intensiivsemaks.

 

Nii et ärge ehmatage ja võimalusel vältige seda!

 

Tarvikud edasijõudnutele: määrdeained, mänguasjad ja palju muud

 

Kui te teate elektroseksist veidi rohkem, ei saa teid miski šokeerida... Kuid me tahaksime teile tutvustada mõningaid väga sensuaalseid, rahuldust pakkuvaid ja võib-olla veel üsna tundmatuid vidinaid.

Rohkem volte tuppa ja kihisevaid e-reaktsioone ...:-)

 

 • "Elektroseksi libestusained: Veenduge, et kasutate e-stimuleerimiseks optimeeritud libestusaineid, mis sobivad teie mänguasjade, kondoomide ja juhtivusega. Jah, selline asi on olemas: spetsiaalsed libestusained - nagu Aquameo või E-Shock -, mis mitte ainult ei libise, vaid ka juhivad elektrit.
 • Mehe jaoks: peenislõngad on üldiselt lõbusad, kuid E-Stimiga on need nii uskumatult stimuleerivad, et sa ei taha enam kunagi oma peenist silmust välja võtta. Lihtsalt pane see peale, pinguta seda, keera lahti ja sperma.
 • Alistuvatele meestele: elektrilised peenisepuurid Nendega muutuvad ulakad poisid väga tublideks ja tublidele tüdrukutele meeldib ulakaks saada. E-stimliga peenisepuurid mitte ainult ei hoia peenist kontrolli all, vaid hellitavad seda ka elektriliste impulssidega vabaduse ootamise ajal - magusast kurjani ...
 • Naisele: armastuskuulid Nad võimaldavad sügavat vaginaalset tungimist, mis stimuleerib iga väikese liigutusega. Naudingukeskus ja vaagnapõhi, mida armastuskuulid optimaalselt treenivad, on rõõmsad. Eriti kui õrnad elektrilöögid stimuleerivad tupe seinu ja ümbritsevaid lihaseid.
 • Mehe ja naise jaoks: sondid On olemas mitmesuguse kujuga sondid, mida saab kasutada mitmesuguste kohtade uurimiseks ja hellitamiseks. Need on kerged, käepärased, pakuvad palju liikumisvabadust ja toimetavad e-stimulite impulsid täpselt sinna, kuhu need peaksid.

 

Kas stimulatsioonivool on ohtlik või tervisele ohtlik?

 

Põhimõtteliselt ei ole e-toys'i stimulatsioonivool ohtlik, kui kasutate neid nõuetekohaselt ja vastavalt juhistele ning ei muuda neid. Parima võimaliku ohutuse tagamiseks tuleb järgida järgmisi reegleid:

 

 • Kõige olulisem reegel: ärge kunagi kasutage E-Stim'i üle vöökoha . Vältige iga hinna eest südame, kaela ja aju piirkonda! Kõige olulisem erand sellest reeglist: nibuklambrid! Näiteks meie bipolaarsed nibuklambrid.
 • Teised no-gos on: E-stimulid südamedefekti või südamestimulaatoriga ilma arstliku konsultatsioonita, E-stimulid raseduse ajal, E-stimulid koos tuleohtlike esemete/vedelikega.

Kuidas ma saan seda kontrollida?

 

Elekter otsib alati lühimat teed kahe pooluse vahel.
Seda reeglit saab alati kasutada, et kontrollida, kas vool voolab läbi ühe kolmest keelatud piirkonnast - aju, süda või kurgu.

Eelarvamused OFF: Elektroseks on SM? Kas ma võin kasutada stimuleerimisvoolu oma orja karistamiseks? Mis on BDSM karistus või karistus Sub.

 

Mitte tingimata, aga muidugi võib! Ja kui aus olla: ilma SM- ja BDSM-skene pioneerivaimuta oleks elektroseksi Mystim tehnoloogia, Mystim elektroseksi mänguasjad ja kasvav uudishimu volti suhtes magamistoas ilmselt ikka veel esimese elektripirni tasemel.

Nii et elektroseks võib kindlasti olla SM - aga see võib olla ka peaaegu kõik, mida iganes sa soovid.

 

Kvaliteetsete ja väga erinevate Mystim elektroseksimänguasjade mitmekesisus näitab, et lisaks intensiivsetele tipphetkedele teevad elektroseksi "esinduslikuks" ka pehmemad helid, pikaajaline stimulatsioon ja kestvad efektid, näiteks hästi treenitud vaagnapõhjalihased.

 

Aga nagu ma ütlesin: piirid kihiseva Mystim eelmängu ja pulseerivate Mystim karistuste vahel ei ole mitte ainult voolavad, vaid heade mänguasjadega ka lõpmatult reguleeritavad ;-)Tahate osta Mystim toodetodavalt Euroopas, näiteks Saksamaal, Šveitsis, Itaalias, Luksemburgis või Austrias? Siis on Mystim kauplus õige koht sinu jaoks. Meie Mystim veebipood tarnib Mystim tooteid mitte ainult kogu Euroopasse, vaid kogu maailma, võimalikult lühikese aja jooksul ja loomulikult diskreetselt pakituna.