Alates 18

Järgnevad leheküljed on mõeldud ainult täiskasvanutele. Sisestades kinnitate, et olete vähemalt 18-aastane.

Mystim - Elektrostimulatsioon

Uudiskiri

Mystim - Elektrostimulatsioon 

Mystim - E-Stim - karistus või tasu. Teie otsustate: Me toome teid orgasmini riisivoolu ja e-stimliga. Sukeldu elektroseksi põnevasse maailma.

12
lehekülje kohta
Näita 1 - 12 46 objektist 1 - 12
Näita 1 - 12 46 objektist 1 - 12

Mystim Erootilise elektrostimulatsiooni tooted MEO veebipoes

Mystimelektroseks, elektrostimulatsioon, e-stimulatsioon, elektroseksi mänguasjad... Eh, mis?

 

Ärge muretsege, meil on vastused olemas: Elekter ja seks on üsna vana nähtus, kuid saavutavad alles praegu oma teenitud populaarsust. Pole ime! Tehnoloogia, mänguasjad ja soov nende järele on praegu kõigi aegade kõrgeimal tasemel, mis on tõesti lõbus - ja võib olla lõbus kõigile!

 

Elektrilised mänguasjad võivad muidugi olla osa SM-praktikatest, kuid nad ei pea olema! See, kas soovite elada elektrilinna keskuses või eelistate nautida vaiksemat äärelinna, on täielikult teie otsustada.

 

Üldiselt, kui järgite mõningaid põhireegleid, on elektroseks turvaline ja uskumatult põnev tipphetk, mida peaksite kindlasti ise proovima.

 

Mystim Mis on elektroseks?

 

Mystim Üldiselt on elektroseks elektrooniliste impulsside meeldiv lisamine seksuaalaktidesse.

 

Seda nimetatakse ka elektrostimulatsiooniks või lühidalt e-stimulatsiooniks. Riistvara selleks nimetatakse tavaliselt e-stim mänguasjadeks või e-stim seadmeteks - nende olulisematest erinevustest räägime kohe.

 

Termin elektroseks tähistab laia ja põnevat valdkonda, mis võib ulatuda õrnast eelmängust kuni intensiivse tungimise ja pikkade kliimaksideni.

 

Teisisõnu, õrnast kuni kõva ja stimuleerivast kuni erutavani.

 

Seda võrratut kihelustunnet, mis võib kogu keha ekstaasi saata, võib nautida üksi või paarina - või kolmekesi ... ;-)

 

Mystim Kuidas toimib elektroseks?

 

Meie kehas on palju tundlikke närvilõpmeid ja -radu, mis edastavad teavet, näiteks puudutusi, meie ajju. Ja selleks infovahetuseks saadab meie keha ise pidevalt elektrilisi impulsse. Seda seetõttu, et meie keha muundab löögi nahale, õrna silituse ja muidugi ka suudluse või seksi "närvilõpmete puudutusest" elektriliseks impulsiks, mille ta saadab ajju stimulatsioonina. Seega on puudutus alati "kaudne" elektriline impulss kehas.

Smart Dirty Talk: E-stimulaatorid ja elektroseksimänguasjad räägivad meie kehakeelt: ilma tõlkimise vajaduseta saadetakse elektriline impulss otse ajju! ... ja erutab meid nii fenomenaalselt, et me vabastame ohtralt endorfiine.

 

Intiimpiirkonnas on eriti palju tundlikke närvilõpmeid, mis ootavad tormilisi e-stim impulsse nagu suur mänguväljak.

 

Selleks, et see stimuleeriv side kehas toimuks, peame puudutama positiivset ja negatiivset poolust korraga, et elekter saaks meid läbi voolata - ja just elektripooluste vahel toimub see maagia!

 

Selleks on palju põnevaid võimalusi: Mänguasjad, millel on kaks integreeritud elektrit juhtivat pinda, mänguasjad, millel on üks elektrit juhtiv pind ja vastaspooleks kleepuv elektrood, kahe või enama elektroodiga e-stimulaatorid ja mänguasjad, mida saab täpselt erogeensetesse tsoonidesse ja nende peale asetada, ning palju muud.

 

Teie fantaasial ei ole piire - vähemalt mitte siis, kui tegemist on tehnoloogiaga!

 

Riistvara: e-stimulaator või e-stimulaatori mänguasi

 

E-mänguasjade laia valdkonna võib lisaks paljudele peentele erinevustele jagada kahte suurde kategooriasse: Ühelt poolt on olemas universaalsed "e-stimulaatorid", millega saab ühendada lugematuid mänguasju ja elektroode jne - ja teiselt poolt on iseseisvalt toimivad"sisseehitatud e-stimuliga mänguasjad".

 

 • E-stimulaator: Need nutikad juhtimiskeskused on midagi sellist nagu komandosillad kõigi kihelkonna ekskursioonide jaoks elektroseksi lõpmatutesse avarustesse - ja sügavustesse! Teie seksuaalsele kujutlusvõimele ei ole piire, kui reguleerite juhtimisseadmeid pehmest kõvaks, püsivast rütmiliseks või pulseerivast tõukeks. Olgu see siis klassikaline või kaasaegne: Meie elektroseksiseadmed on saadaval nii digitaalses kui ka analoogses versioonis.
 • Dokk: Millise e-stimulatsioonimänguasjate ühendate, sõltub olukorrast, teie soovist või igast isikust: on olemas dildod, anaalipistikud, peenisepuurid, voorusvööd, kindad, armukuulid või elektroodid täiesti individuaalseteks ja stimuleerivateks e-stimulatsiooniseanssideks.
 • Mitmikmängija: Kahe kanaliga seadmed, nagu MEO SexBox, Tension Lover või Pure Vibes, võivad pakkuda ka kahte mänguasja või paari elektroode korraga ja pakkuda kahekordset (paaris)lõbu! E-stimulaatorite Zeus on Cluster Buster. See võib isegi tulistada oma välgud lõputu arvu mänguasju ning kaheksa sõltumatu ja individuaalselt reguleeritava kanaliga katapulteerib absoluutselt igaühe elektroseksi olümposele. Ja see on isegi koos puldiga.
 • Sisseehitatud e-stimuliga seksimänguasjad: e-stimuliga minema (hullu!). Sest E-Stim vibraatoritega, mis on varustatud oma impulssigeneraatori ja juhtivate pindadega, saad sama palju kihelust, kuid väiksema riistvaraga. E-intensiivsus on hõlpsasti reguleeritav erinevate eelprogrammeeritud naudingurežiimide kaudu. Lihtne viis alustada ja muuta ennast ja teisi elektroseksi fänniks ühe nupuvajutusega, kas õrnalt või kiiresti ja intensiivselt.

 

Lülitage see sisse: näpunäited alustamiseks

 

Soovitame kõigepealt tutvuda elektrostimulatsiooniseadmega "väljaspool keha". Parim viis seda teha on kõigepealt veidi katsetada e-toy'ga käes:

 

 1. Hoidke mõlema käega elektroseksi mänguasja või e-stimulatsiooniseadmega ühendatud mänguasja - nii, et mõlemad poolused/juhtivad pinnad puutuvad nahaga kokku.
 2. Alles nüüd (!) lülitage e-stimulaatori seade sisse/ülesse. Ärge muretsege, e-mänguasjad ja e-stimulaatorid käivituvad automaatselt madala intensiivsusega.
 3. Tutvuge impulsside ja stiimulitega oma kätega ja proovige erinevaid intensiivsusi.

 

Kuid olge ettevaatlik: voolav vool jaotub ühtlaselt peopesadele ja üldiselt nahale. Kui puudutate mõlemat poolust vaid kahe sõrmeotsaga, keskendub voolav vool kahele väikesele piirkonnale (sõrmeotstele) ja muutub äkki intensiivsemaks.

 

Seega ärge ehmatage ja võimalusel vältige seda!

 

Tarvikud edasijõudnutele: libestusaine, mänguasjad ja palju muud

 

Kui oled juba veidi rohkem elektroseksiga kursis, ei saa sind miski nii lihtsalt šokeerida ... Siiski soovime teile tutvustada mõningaid väga sensuaalseid, rahuldust pakkuvaid ja võib-olla veel üsna tundmatuid vidinaid.

Rohkem pinget tuppa ja kihisevaid e-rektsioone ...:-)

 

 • "Elektroseksi määrdeained": Veenduge, et kasutate e-stimuleeritud määrdeaineid, mis sobivad teie mänguasjade, kondoomide ja juhtivusega. Jah, on olemas spetsiaalsed libestusained - näiteks Aquameo või E-Shock -, mis mitte ainult ei libise, vaid ka juhivad elektrit.
 • Meestele: Penisvoorud on üldiselt lõbusad, kuid E-Stimiga on need nii uskumatult stimuleerivad, et te ei taha enam kunagi oma peenist voorust välja tõmmata. Lihtsalt pange see peale, pingutage, keerake lahti ja sperma.
 • Alistuvatele meestele: elektrilised peenisepuurid See teeb halvad poisid tõesti heaks ja head tüdrukud tõesti halvaks. E-stimliga peenisepuurid mitte ainult ei hoia peenist kontrolli all, vaid hellitavad seda ka elektriliste impulssidega vabaduse ootamise ajal - magusast uljast uljani ...
 • Naistele: armukuulid Nad võimaldavad sügavat vaginaalset tungimist, mis stimuleerib iga väikese liigutusega. Naudingukeskus ja vaagnapõhi, mida naudingupallid optimaalselt treenivad, on rõõmsad. Eriti kui õrnad elektrilöögid stimuleerivad tupe seinu ja ümbritsevaid lihaseid.
 • Mehe ja naise jaoks: sondid On olemas mitmesuguse kujuga sondid, mida saab kasutada kõikvõimalike erinevate kohtade uurimiseks ja hellitamiseks. Need on kerged, käepärased, pakuvad palju liikumisvabadust ja annavad e-stimuli impulsid täpselt sinna, kus neid vaja on.

 

Kas stimulatsioonivool on ohtlik või tervisele ohtlik?

 

Põhimõtteliselt ei ole e-toys'i stimulatsioonivool ohtlik, kui neid kasutatakse õigesti vastavalt juhistele ja neid ei muudeta. Parima võimaliku ohutuse tagamiseks tuleb järgida järgmisi reegleid:

 

 • Kõige olulisem reegel: ärge kunagi kasutage e-stimulit üle vöökoha . Vältige igal juhul südame, kaela ja aju piirkonda! Kõige olulisem erand sellest reeglist: nibuklambrid! Näiteks meie bipolaarsed nibuklambrid.
 • Teised no-gos on: E-stimulatsioon südamedefekti või südamestimulaatoriga ilma arstliku konsultatsioonita, E-stimulatsioon raseduse ajal, E-stimulatsioon koos tuleohtlike esemete/vedelikega.

Kuidas ma saan seda kontrollida?

 

Elekter otsib alati lühimat teed kahe pooluse vahel.
Seda reeglit saab alati kasutada, et kontrollida, kas vool voolab läbi ühe kolmest keelatud piirkonnast - aju, süda või kurgu.

Eelarvamused OFF: Kas elektroseks on SM? Kas ma võin oma orja stimuleerimisvooluga karistada? Sub Mis on BDSM karistus või karistus .

 

Mitte tingimata, aga muidugi võib! Mystim Mystim Ja kui aus olla: ilma SM- ja BDSM-skene pioneerivaimuta oleks elektroseksi tehnoloogia , elektroseksi mänguasjad ja kasvav uudishimu volti suhtes magamistoas ilmselt ikka veel esimese lambipirni tasemel.

Nii et elektroseks võib olla ka SM - aga see võib olla ka peaaegu kõik, mida iganes te tahate.

 

Mystim Kvaliteetsete ja väga erinevate elektroseksimänguasjade mitmekesisus näitab, et lisaks intensiivsetele kliimaksidele teevad elektroseksi "sotsiaalselt aktsepteeritavaks" ka pehmemad helid, pikaajaline stimulatsioon ja kestvad efektid, näiteks hästi treenitud vaagnapõhjalihased.

 

Mystim Mystim Aga nagu ma ütlesin, on piirid kihiseva eelmängu ja pulseerivate karistuste vahel mitte ainult voolavad, vaid ka heade mänguasjadega lõpmatult reguleeritavad ;-)Mystim Kas soovite osta toodetodavalt Euroopas, näiteks Saksamaal, Šveitsis, Itaalias, Luksemburgis või Austrias? Mystim Siis on pood õige koht sinu jaoks. MystimMystim Meie veebipood tarnib tooteid mitte ainult kogu Euroopasse, vaid kogu maailma, võimalikult lühikese aja jooksul ja loomulikult diskreetselt pakituna.