Alates 18

Järgnevad leheküljed on mõeldud ainult täiskasvanutele. Sisestades kinnitate, et olete vähemalt 18-aastane.

Nahast maskid

Uudiskiri

Nahast maskid 

Suur valik nahkmaskeid järgmiseks bondage-kuupäevaks. Nahkmask, nahkkinnisus, koos kurgiga või ilma.

Näita 1 - 9 9 objektist 1 - 9
Näita 1 - 9 9 objektist 1 - 9

BDSM-is kasutatakse nahast maske sageli sensoorseks deprivatsiooniks ja/või rollimänguks. Neid võib kasutada selleks, et anda kandjale anonüümsuse tunne, mis võib suurendada alistuva või domineeriva rolli tunnet.

BDSM-is on palju erinevaid nahkmaskide tüüpe, mida saab kasutada, sealhulgas nahast peakatteid, täisnahast maske ja osalisi nahast näomaske. Mõnedel nahkmaskidel võivad olla ka tõmblukud, pandlad või rihmad, et reguleerida maski istuvust või hoida seda paigal. Teistel nahast maskidel on väljalõiked või avad silmade, suu või nina jaoks, teised aga katavad kogu näo.

BDSM-sessiooni ajal võib nahast maske kasutada selleks, et anda kandjale anonüümsuse või distantsi tunne, mis võib suurendada alistuva või domineeriva rolli tunnet. Nahkmaskiga saab kandja nägu ja identiteet jääda varjatuks, võimaldades tal täielikult sukelduda rolli, mida ta võtab.

Milliseid nahast maske on olemas?

  • Nahkmüts on nahast mask, mis katab kogu pea, sealhulgas näo ja kaela. Seda kasutatakse sageli selleks, et anda täieliku anonüümsuse ja alistumise tunne. On olemas avatud silmade ja suuga nahkpeakatted, teised on täielikult suletud ja vajadusel mikroperforeeringute kaudu hingavad.
  • Täielik näomask on teine nahkmaski tüüp, mis katab kogu näo ja varjab kandja näojooned. Seda võib kasutada eemaletõmbumise või anonüümsuse edasiandmiseks.
  • Osaline nahast näomask, mida nimetatakse ka poolmaskiks, katab ainult näo ülemise või alumise osa, jättes teise osa paljastatuks. Seda tüüpi nahast maske võib kasutada, et luua osalise anonüümsuse tunnet või mängida kandja identiteedi paljastamise ja varjamise ideega.


Kõik need nahkmaskid saab kohandada kandja näole ja pea külge ning sageli on need varustatud rihmade, lukkude või tõmblukkudega, mis hoiavad maski kindlalt paigal. Mõnel nahkmaskil võib olla ka lisafunktsioone, näiteks väljalõikeid või avasid silmade, suu või nina jaoks, samas kui teised võivad katta kogu näo.

Oluline on meeles pidada, et BDSM-praktikad nõuavad vastastikust nõusolekut ja asjakohast suhtlemist ning et ohutus on oluline kaalutlus. Enne maski kasutamist peaksite konsulteerima oma partneriga, seadma piirid ja leppima kokku turvalises sõnas.