Alates 18

Järgnevad leheküljed on mõeldud ainult täiskasvanutele. Sisestades kinnitate, et olete vähemalt 18-aastane.

Topeltdildod

Uudiskiri

Topeltdildod 

Topeltdildo täidab kõiki avausi äärmiselt hästi. Seks kahekordse dildoga on kaks korda lõbusam, toob teie seksuaalelu uut hoogu ja rohkem vaheldust.

12
lehekülje kohta
Näita 1 - 12 20 objektist 1 - 12
Näita 1 - 12 20 objektist 1 - 12

Mis on topeltdildo?

 

Mis vahe on topeltdildol ja tavalisel dildol? Tegelikult ütleb juba nimi! Topeltdildo on seksimänguasja, millel on kaks otsa ja painduv või kumer keha. Topeltdildoga saad lõbutseda üksi või koos oma partneriga. Nii toovad paljud meie kliendid oma partneriga oma armuellu uut energiat ja rohkem vaheldust.

 

Osta suur dildo või topeltdildo?


XXL-dildoga või hiiglasliku d ildoga kogete teie ja teie partner täiesti rahuldustpakkuvat anaalset või vaginaalset ekstaasi. Samasuguse elamuse saate saavutada kaanaaldildoga võisilikoondildoga, samas kui topeltdildod võivad teid tõeliselt äärmuseni viia. Peaaegu puhas seks! Ainult suur XXL-dildo või täispuhutav dildo lubab samasugust naudingut. Täiusliku anaaldildo valik sõltub alati sinu isiklikust maitsest.

 

Topeltdildo naisele või topeltdildo mehele

 

Topeltdildosid ehk partnerdildosid saab tavaliselt sisestada vaginaalselt ja anaalselt korraga või kasutada mõlema partneri samaaegseks penetratsiooniks. Nii anaal + anaal, vaginal + vaginal või anaal + vaginal. Koolitatud kasutajad painutavad topeltdildot kokku, nii et KÕIK otsad saab sisestada ühte kehaavasse.

 

Topeltdildo kaks otsa võivad oluliselt erineda, nii et ühe mänguasjaga saab rahuldada erinevaid eelistusi. Ideaalis saavad mõlemad partnerid oma raha eest, kui topeltdildol on ühel poolel paks tupp ja teisel poolel väiksem läbimõõt.

 

Mehed, kellele meeldib eksperimenteerida, peaksid kindlasti proovima mõnusat treeningut paari anaalpalli või armukuuliga.

 

Kuidas kasutada topeltdildot?

 

Topeltdildoga seksimiseks on väga oluline õige libestusaine. Anaaldildo või partnerdildo sisestamiseks soovitame anaalseksiks meie vees lahustuvaid libestusvahendeid, nagu Aquameo või Anal Push. Loomulikult võid kasutada ka klaasdildot koos silikoonipõhise libestusainega. Meie dildode veebipoest leiad loomulikult ka anaalseksuaalide dekongestant-sprei, nn EXTREMEO. See sprei võimaldab teil ka XXL-dildot või suurt meestele mõeldud dildot valutult sisestada.

 

Suure dildo sisestamine võib selle pikkuse ja ümbermõõdu tõttu olla alguses veidi raskem. Jätkake aeglaselt ja ettevaatlikult ning võtke mugav asend, mis võimaldab teil oma keha välja sirutada ja pärakut avada. Nüüd proovige lamada selili, padi (või MEO armupadi) pepu all ning jalad tõstetud ja laiali.

 

Õigeks asendiks ja väsimusmärkide vastu, kui teid võetakse anaalselt topeltdildoga või lõbutsete sooloseksi ajal: MEO Fuck & Play sling pakub tänu kõrgeimale kvaliteedile tõhusat ja mugavat tuge. Pehmest Latigo nahast valmistatud hästi polsterdatud rakmepadjad ümbritsevad kaela ja põlve tagakülge, et tagada eriti sügav tungimine. Tänu mitmele lukule saab rakmeid individuaalselt reguleerida. Kaks terasest D-rõngast külgedel võimaldavad isegi käeraudade kinnitamist. Nii saate oma topeltdildot tohutult mugavalt nautida.

 

Kindlasti on soovitatav alustada väiksema topeltdildoga, näiteks klaasist topeltdildoga , ja liikuda edasi suurema kaliibriga. Kui olete sisestanud kõige paksema läbimõõduga topeltdildo osa, peaks teie keha olema lõdvestunud, nii et saate nüüd rahulikult nautida dildo tekitatud tundmusi. Paljudele meie klientidele meeldib dildot oma kehas pöörata, et jõuda kõigi sisemiste erogeensete tsoonideni (P-punkt või G-punkt), teised eelistavad topeltdildoga tõukavaid liigutusi.

 

Kas topeltdildo on üks tüüpilisi gei seksimänguasju?

 

Topeltdildo tagumikus teeb ka mehed päris õnnelikuks! Homokogukonnas on topeltdildod väga populaarsed geide seksimänguasjad. Eriti meie suuri topeltdildosid tellitakse online erootikavedude MEO-s. Meie nn anaalmadu, mida me pakume paljudes suurustes, või meie dildod kategoorias "äärmiselt suur kahe otsaga dildo" Crackstuffers, DEEP'R ja HAM'R Dildod on hinnatud.

 

 

Tellige topeltdildot internetis - kõikides värvides, vormides ja materjalides

 

Nii nagu tavalised dildod ja anaaldildod, on ka topeltdildod saadaval kõige ilusamates kujundustes, pikimates pikkustes ja ebatavalistes vormides, samuti erinevates materjalides. Kas need on valmistatud alumiiniumist, roostevabast terasest, ABS-st, vinüülist või silikoonist - enamik MEO topeltdildosid on absoluutselt nahasõbralikud ja hüpoallergeensed. Sama mitmekesine on ka disain ja suurused. Pakume topeltdildosid või rihmadega dildosid kõikides värvides ja kujudes.

 

Puhas erootika: topeltdildo MEO-st

 

Kas voodis, duši all või puhkusel - topeltdildosid saab kasutada igal pool, kus iganes sulle meeldib. Tänu paindlikkusele või kumerale kujule hellitatakse teie erogeenseid tsoone (nt G-punkti või eesnäärme) täpse täpsusega. Ja kuna topeltdildod võimaldavad mõlema "osaleja" samaaegset anaalset tungimist, ei pea kumbki sooloseksi ajal teist vaatama.

Igaüks peaks proovima topeltdildot seksiks või sooloseksiks

Kui oled alati tahtnud nautida topeltpenetratsiooni või võileivaseksi, siis topeltdildo meeldib sulle! Eriti soovitame meie vibratsiooniga topeltdildot, Lelo PicoBong Transformer topeltvibraatorit. Kaks võimsat mootorit hellitavad mõlemat partnerit (või avaust) korraga.