Alates 18

Järgnevad leheküljed on mõeldud ainult täiskasvanutele. Sisestades kinnitate, et olete vähemalt 18-aastane.

Elektrostimulatsioon - peenis ja munandid

Uudiskiri

Elektrostimulatsioon - peenis ja munandid 

Kõik peenise ja munandite elektrostimulatsiooniks - õrnast kõvaks. Meie stimulatsioonivooluga riistrõngas, elektriline munandirõngas või E-Stim Humbler orgasmini.

12
lehekülje kohta
Näita 1 - 12 52 objektist 1 - 12
Näita 1 - 12 52 objektist 1 - 12

Kõik, mida vajate peenise ja munandite elektrostimulatsiooniks - alates pehmest kuni kõvani. Humbler Saavutage orgasmi meie stimuleerimisvoolu kukerõngaga, elektrilise munandirõngaga või e-stimuliga .

Seksuaalne elektrostimulatsioon, tuntud ka kui e-stim või elektroseks, on BDSM-i variant, mille puhul kasutatakse suguelundite või muude kehaosade stimuleerimiseks elektrilisi impulsse seksuaalse naudingu või fetiši uurimise eesmärgil.See hõlmab selliste seadmete kasutamist, mis annavad elektroodide kaudu kehale elektriimpulsse. On mitmeid tooteid, mida saab kasutada seksuaalseks elektrostimulatsiooniks, sealhulgas: elektroodid: Need on seadmed, mis kinnitatakse naha külge, et anda elektrilisi impulsse.
Need võivad olla valmistatud erinevatest materjalidest, näiteks metallist, silikoonist, kummist või klaasist. Powerboxid, TENS-seadmed või stimulatsioonivoolu seadmed: Need on seadmed, mis tekitavad elektriimpulsid, mis antakse kehale elektroodide kaudu.


Neil võivad olla erinevad seaded, et kontrollida impulsside intensiivsust, sagedust ja kestust. Juhtiv geel: See on geel, mida kantakse nahale, et parandada elektrijuhtivust elektroodide ja keha vahel.Seksuaalse elektrostimulatsioonipõhitunnused:

  • Elektristimulatsiooni saab kasutada uue ja ainulaadse tunde loomiseks seksuaalse tegevuse ajal.
  • Elektrostimulatsiooni abil saab suurendada orgasmi
  • Elektrostimulatsiooni saab kasutada uue ja ainulaadse tunde loomiseks BDSM-seansi ajal
  • Elektrostimulatsiooni saab kasutada isegi valu ja lihaspinge vähendamiseks.


Seksuaalse elektrostimulatsiooni puudused:

  • Sõltuvalt seadme seadetest võib elektrostimulatsioon olla ebamugav või isegi valus, kui seda ei kasutata õigesti.
  • Elektriimpulsside intensiivsust ja kestust võib olla raske kontrollida.
  • Elektristimulatsioon ei sobi inimestele, kellel on südameprobleemid või muud meditsiinilised probleemid, mida elektrivool võib mõjutada
  • Elektrostimulatsioon ei sobi inimestele, kellel on südamestimulaator või muud elektroonilised implantaadid.


BDSM-praktikad nõuavad vastastikust nõusolekut ja suhtlemist ning ohutus on selle oluline aspekt. Enne mis tahes BDSM-tegevusega, sealhulgas seksuaalse elektrostimulatsiooniga tegelemist on oluline rääkida sellest oma partneriga, seada piirid ja kasutada turvalist sõna. Elektristimulatsioon ei sobi inimestele, kellel on südamestimulaator või muud elektroonilised implantaadid.