Alates 18

Järgnevad leheküljed on mõeldud ainult täiskasvanutele. Sisestades kinnitate, et olete vähemalt 18-aastane.

BDSM kaelarihmad

Uudiskiri

BDSM kaelarihmad 

BDSM-kaelarihm sümboliseerib BDSM-suhtes absoluutset allumist. Meil on mitmeid nahast, neopreenist ja terasest valmistatud BDSM-kaelarihmasid. Lõõgastuge ja nautige kontrolli kaotamist bondage'is, kasutades nahast, neopreenist või terasest valmistatud BDSM-kaelarihma, mis sobib ideaalselt. Meie BDSM-kaelused on mugavad, vastupidavad ja kauakestv...

BDSM-kaelarihm sümboliseerib BDSM-suhtes absoluutset allumist. Meil on mitmeid nahast, neopreenist ja terasest valmistatud BDSM-kaelarihmasid. Lõõgastuge ja nautige kontrolli kaotamist bondage'is, kasutades nahast, neopreenist või terasest valmistatud BDSM-kaelarihma, mis sobib ideaalselt. Meie BDSM-kaelused on mugavad, vastupidavad ja kauakestvad. Lukustatavad BDSM-kaelarihmad võivad olla suurepärane võimalus muuta põnevad ja intiimsed BDSM-kogemused veelgi intensiivsemaks.

Rohkem
12
lehekülje kohta
Näita 1 - 12 61 objektist 1 - 12
Näita 1 - 12 61 objektist 1 - 12

BDSM kaelarihmad: Nautige kontrolli kaotamist orjuses!

MEO BDSM-kaelarihmad on valmistatud erinevates värvides ja kujundustes, samuti erinevatest materjalidest, nagu nahk, neopreen, kunstnahk või teras. Neid kaelarihmasid kasutatakse BDSM-is valdamise, alistumise või passiivse partneri sidumiseks.

 

Nahast BDSM-kaelarihm:

 

Nahast BDSM-kaelarihm on üks kõige populaarsemaid bondage'i aksessuaare. Ehtsast nahast BDSM-kaelarihmad on vastupidavad ja vastupidavad ning nende klassikaline välimus meeldib paljudele meie klientidele. Nahast BDSM-kaelarihm on tavaliselt reguleeritava suurusega ja BDSM-kaelarihmad on meie poolt valmistatud erinevates laiustes ja disainides, et need sobiksid paljudele vajadustele.

 

Neopreenist BDSM-kaelarihm:

 

Neopreenist BDSM-kaelarihmad on moodsam alternatiiv bondage'is. Need kaelused on sageli kergemad ja hingavamad kui nahast, mistõttu neid on mugav kanda pikema aja jooksul. on tavaliselt ka odavamad kui nahast kaelused, mis võib olla mõne meie kliendi jaoks kaalutluseks.

 

Kunstnahast BDSM-kaelarihm:

 

Kunstnahast BDSM-kaelarihm on alternatiivne võimalus, mis pakub samasugust välimust ja tunnetust nagu pärisnahk, kuid ilma loomsete toodete kasutamisega seotud kulude või eetiliste muredeta. Need BDSM-kaelused on tavaliselt odavamad kui pärisnahast BDSM-kaelused ja võivad olla hea valik veganitele või eetiliselt teadlikele inimestele.

 

Terasest BDSM-kaelarihm:

 

Terasest BDSM-kaelarihm on BDSM-kaelarihma kõige vastupidavam ja vastupidavam versioon. Terasest kaelarihmad pakuvad intensiivsemat sidumist ja neid kasutatakse sageli BDSM-i keerukamates variatsioonides. BDSM terasest kraesid saab lukustada, mis muudab need tõhusaks viisiks täieliku alistumise tagamiseks.

 

MEO on üks juhtivaid bondage-toodete tarnijaid ja toodab palju erinevaid BDSM-kaelarihmasid, sh:

 

  • Päevakaelused: see on BDSM-kaelus, mida saab avalikult kanda ilma tähelepanu äratamata. Selline BDSM-kaelarihm on sageli diskreetsem kui muud tüüpi kaelarihmad ja seda saab kanda kogu päeva jooksul.
  • Bondage-kaelarihm: Bondage-kaelarihm on mõeldud spetsiaalselt BDSM-sessioonideks. Sellised kaelarihmad võivad olla keerukamalt kujundatud või omada lisafunktsioone, näiteks kinnituspunkte rihmade või teraskettide jaoks.
  • MEO orjakaelarihmad: Orjakaelarihm on BDSM-kaelarihm, mis on mõeldud orja täieliku alistumise tähistamiseks. Orjapannad on tavaliselt piiravamad kui muud tüüpi kaelarihmad ja neid saab lukustada.

 

BDSM-kaelarihmade valmistamine:

 

BDSM-kaelarihma valmistatakse erinevalt, sõltuvalt materjalist ja disainist. Nahast või kunstnahast BDSM-kaelarihmad võivad olla õmmeldud, liimitud või neetitud, samas kui neopreenist BDSM-kaelarihmad võivad olla vormitud või kuumvormitud. Terasest BDSM-kaelarihmad on tavaliselt sepistatud, kokku keevitatud või kokku kruvitud. Olenemata materjalist ja konstruktsioonist on oluline, et BDSM-kaelarihmad oleksid hästi valmistatud ja ohutud kasutamiseks. Selle tagab MEO, üks tuntumaid BDSM-tarvikute tootjaid, alates 1997. aastast.

 

Meie bondage veebipood pakub palju erinevaid BDSM-kaelarihmasid:

 

 

Milleks kasutatakse BDSM-kaelarihma?

 

Naised ja mehed kasutavad BDSM-kaelarihmasid erinevatel põhjustel, sõltuvalt nende individuaalsetest soovidest ja eelistustest. Allpool on loetletud mõned BDSM-kaelarihmade kasutamise põhjused:

 

  • Omandiõiguse sümbol: krae võib BDSM-suhtes kasutada omandiõiguse märgina, kusjuures domineeriv partner on omanik ja alistuv partner on omanik.
  • Kiindumuse märk: Mõne inimese jaoks on kaelarihm märk pühendumisest oma BDSM-suhtele või -dünaamikale.
  • Alistumine ja kuulekus: BDSM-kaelarihm võibolla alistumise ja kuulekuse sümboliks, kusjuures alistuv partner kannab kaelarihma oma rolli meeldetuletusena.
  • Intiimsus ja ühendus: BDSM-kaelarihma kandmine võib tekitada partnerite vahel intiimsust ja sidet, kuna see sümboliseerib ühist arusaamist ja usaldust.
  • Seksuaalne stimulatsioon: Paljud meie kliendid leiavad, et kaelarihma kandmine võib olla erootiline kogemus, mis lisab BDSM-sessiooni põnevust ja intensiivsust.
  • Psühholoogiline rahulolu: BDSM-kaelarihma kandmine võib mõnele inimesele pakkuda psühholoogilist rahuldust, kuna see rahuldab soovi olla domineeritav või kontrollitav.
  • Sensuaalne kogemus: Kaelarihma kandmine võib olla täiesti sensuaalne kogemus, mis suurendab füüsilisi ja emotsionaalseid tundeid BDSM-sessiooni ajal.

 

Üldiselt võib BDSM-kaelarihmade kasutamine intensiivistada BDSM-kogemust nende jaoks, kes on huvitatud võimust ja alistumisest. Siiski on oluline märkida, et BDSM-kaelarihmade kasutamine peaks alati olema konsensuslik, turvaline ja lugupidav ning et kaasatud partnerid suhtleksid selgelt ja seaksid piirid.

 

BDSM-kaelarihmad MEO-st. Mis teeb vahet?


MEO ® BDSM-kaelarihma puhul kasutatakse ainult materjale, mis vastavad kõrgeimatele kvaliteedistandarditele. Meie BDSM-kaelarihmad on valmistatud kogenud tootjate poolt, kellel on aastatepikkune käsitöökogemus. BDSM-kaelarihma tootmine toimub ülima hoolikusega - alates planeerimisest kuni täiusliku tulemuseni. Oleme pidevas kontaktis oma klientide, tootetestijate ja ülemaailmse BDSM-kogukonnaga.

Meie nahast BDSM-kaelarihmade iga neet ja iga lukk on tembeldatud MEO ® logoga, mis on bondage-toodete kõrgeima kvaliteedi tunnusmärk. Eksklusiivne BDSM-kaelarihm tarnitakse MEO ® kaubamärgiga väärikas hoiukotis.

MEO ®-s, mis on üks juhtivaid bondage- ja SM-toodete tarnijaid, leiavad nii huvitatud BDSM-algaja kui ka BDSM-professionaalid seda, mida nad otsivad. Valik ei piirdu tavapäraste bondage'i piirangutega. Muljetavaldav tootevalik sisaldab BDSM-kaelarihmasid paljudes vormides, värvides, suurustes ja materjalides. Interneti-aadress www.meo.de on muutunud maailma ühe parima bondage-poe sünonüümiks

Kaelapiiranguid võib leida paljude paaride magamistoast nahkkaelarihmade kujul ja need muutuvad üha populaarsemaks. Kuid bondage-esemete repertuaar ulatub nahkkaelusest kaugemale ja on uskumatult mitmekesine. Eriti käe- ja kaelarihmadest koosnevad bondage-komplektid pakuvad teile sessiooni ajal palju varieerimisvõimalusi ja toovad vaheldust teie seksuaalellu. Kui kasutate BDSM-kaelarihma, võite täielikult alistuda oma partnerile ja järgida tema käske ja soove - või domineerida teda ise käeraudade ja BDSM-kaelarihma abil ning elada oma domineerivat poolt väga fantaasiarikkal moel välja. Väga tihedalt istuv BDSM-kaelarihm on veetlev idee ja põhineb vastastikusel usaldusel. BDSM-kaelarihm on saadaval kaelarihmana, choker'ina või kaelarihmana koos juhtnööriga ja isegi kombinatsioonis kindlalt kinnitatud käeraudadega, et muuta teid seksi ajal täiesti kaitsetuks.

Rollimängud BDSM-kaelarihma abil:

BDSM-kaelarihmad on saadaval mitmes erinevas disainis ja värvitoonis. Ühelt poolt on olemas tavapärased ja tuntud kaelarihmad. Need on valmistatud kas metallist, nahast, vegannahast, neopreenist või raskemate mängude puhul roostevabast terasest. Neopreenist valmistatud BDSM-kaelarihm on odav, lihtne kasutada ja sobib eriti hästi algajatele, kes soovivad seda liiki bondage-mängu enda jaoks avastada. Kui teil on aga juba rohkem kogemusi bondage'i vallas, võite isegi julgeda kasutada meie lukustatavat BDSM-kaelarihma. BDSM-kaelarihmad on saadaval lugematutes variatsioonides. Nahast valmistatud kaelamudelid ei ole mitte ainult vastupidavad ja vastupidavad, vaid annavad teile ka eriti põneva, intiimse tunde. BDSM-kaelarihm on saadaval nii üksikult kui ka kombineerituna BDSM-kaelarihmana koos rihmaga, et esindada kuulekust ja alistumist, samuti kombineerituna lisatud käeraudadega, et saada täielik kontroll oma alistuva partneri üle ja muuta ta täielikult alistuvaks. Nii lihtne BDSM-kaelarihm kui ka kaelarihmaga kombineerituna pakuvad mõlemad puhast erootikat ja kirge bondage'i ajal. BDSM-kaelarihm on ideaalne bondage-toode, mida saab kasutada rollimängude ajal kodus magamistoas. BDSM-kaelarihma kasutatakse ka BDSM-is peremehe või perenaise ja orja vahel. Kas BDSM-kaelarihm või bondage-kaelarihm pannakse orja ümber, nagu koerale rihma, nii et teda alandatakse. Erinevad bondage'i võimalused ei lase rollimängudel kunagi igavaks muutuda - teie seksuaalsetele fantaasial ei ole piire.

Mida ma pean algajana bondage'i puhul silmas pidama?

Kui olete huvitatud bondage'ist, on MEO teie jaoks õige koht. Meie bondage-toodete valik pakub teile lugematuid võimalusi. Kui soovite õppida bondage'i, peaksite kõigepealt meie bondage'i poes www.meo.de end kurssi viima selle mänguliigi erinevate liikide kohta. Sõltuvalt sellest, milline bondage'i valdkond teid huvitab ja milliseid bondage'i mänge eelistate ja soovite õppida, on mõistlik laiendada oma teadmisi mitte ainult teoreetiliselt raamatutest. Saate proovida esimesi samme meie nahast käeraudade ja spandex-maskiga või silmade sidumisega koos oma partneriga.

Mis on erinevus bondage'i ja BDSM-i vahel?

Mõlemad võivad pakkuda suurt naudingut! Erootiline bondage on BDSM-i üks liik, kus üks partner on teise poolt seotud. Põhimõtteliselt tähendab bondage võimu, domineerimist ja allumist, kontrolli ja sõltuvust. Kõiki BDSM-koolitusi ühendab see, et kesksel kohal on võimu aspekt. Alati on olemas aktiivne ehk domineeriv partner ja passiivne ehk alluv partner. Bondage'is saab see võimu tasakaalustamatus selgelt nähtavaks, kui üks partner on seotud või tema liikumis- ja tegevusvabadus on piiratud.

Milline bondage sobib algajatele?

Algaja peaksite bondage-seksi teemale lähenema aeglaselt. See algab bondage'i piirangute valikust. MEOs on meil bondage-piirdeid paljudes stiilides; piirangud algajatele ja piirangud professionaalidele - sellistes materjalides nagu nahk, PU-nahk, teras ja palju muud. Algaja peaksite tähelepanu pöörama bondage-piirete lihtsatele kinnitustele. Käeraudade kinnitused peaksid olema kergesti suletavad ja ka uuesti avatavad ning kinnitusrihmad peaksid olema kergesti kasutatavad. Liiga paljude lukkude, klambrite ja lukustustega ahelad või peavaljad võivad kiiresti muutuda masendavaks, kui te ei ole nendega päriselt tuttav. Kui tegemist on algaja bondage'iga, kehtib sama reegel: vähem on sageli rohkem.

Kuidas öelda oma partnerile, et tahan proovida bondage'i?

Vaatamata kogu avatusele, millega tänapäeval bondage'i ja BDSMi teemasid käsitletakse, on enda seksuaalsetest fantaasiatest või vajadustest rääkimine ikka veel midagi, mida enamik mehi ja naisi peab äärmiselt raskeks. See kehtib eriti siis, kui tegemist on nende endi bondage- või BDSM-fantaasiatega. Kuid ka siin kehtib moto: üksteisega rääkimine on esimene algus! Rääkige üksteisega; rääkige oma partneriga sellest, mida te tahaksite seksi ajal proovida! Isegi kui see võib olla teile raske, peaksite rääkima konkreetselt sellest, mida te tahaksite proovida ja mis teid köidab bondage'is, näiteks kontrolli kaotamine! Kas sa tahad olla seotud või siduda oma partnerit, kas sa tahad, et sind karistatakse, kas sa tahad kombineerida valu ja naudingut? ....