Alates 18

Järgnevad leheküljed on mõeldud ainult täiskasvanutele. Sisestades kinnitate, et olete vähemalt 18-aastane.

Nibu imija

Uudiskiri

Nibu imija 

Meie nibuimijatel on väga suur imemisvõimsus ja neid on ka täiesti lihtne kasutada. Ideaalne kõvade suurte nibude jaoks.

12
lehekülje kohta
Näita 1 - 12 14 objektist 1 - 12
Näita 1 - 12 14 objektist 1 - 12

Kas üksi või paarikaupa, meie nibuimurid pakuvad igal juhul väga erilist stimulatsiooni

Kui seksikas on nibuimurite kasutamine?

Nii meeste kui ka naiste nibusid peetakse erogeenseteks tsoonideks. See tähendab, et nibusid on väga lihtne erutada. Mõnikord piisab selleks väikesest puudutusest. Nibude imemine annab väga tugeva ja intensiivse stimulatsiooni. Kuna aga partner ei saa kogu aeg nibusid imeda, siis on olemas nn nibuimijad. Need on väikesed iminapad, mis tekitavad vaakumi ja stimuleerivad seeläbi nibusid.

Mis on nibupump või nibuimur?

Nibupump on väike seade nibude stimuleerimiseks. Õõnes korpus tekitab kerge negatiivse surve, mis stimuleerib tugevalt nibusid ja annab meeldiva kipitustunde - nii naistele kui ka meestele!

Kuidas kasutada nibuimulaid?

Tegelikult toimivad nibuimulaid üsna lihtsalt. Te lihtsalt asetate avause oma nibudele. Nibuimulaatorite pigistamisel tekib negatiivne surve - sarnaselt pumbaga. Tugev stimulatsioon suurendab nibude verevarustust ja muudab need eriti tundlikuks. Iga nibude puudutus tundub siis palju tugevam ja intensiivsem.

Kas nibupumbad sobivad ka meestele?

Muidugi sobivad! Nibud ei ole mitte ainult naistel väga tundlik ja tundlik tsoon, vaid kuuluvad ka meestel erogeensete tsoonide hulka. Sellegipoolest unustatakse nibud seksi ajal sageli ära. Kahju tõesti! Nii meestel kui ka naistel tasub oma naudingut suurendada nibuimurite abil.

Millised on erinevad nibuimurid?

Siin MEO-s leiate erinevaid nibuimurite mudeleid. Nii saate valida täpselt sellise nibuimuri, mis sobib teile ja teie vajadustele kõige paremini. Enamikul meie nibuimijatest on käsipump, mida saate kasutada vaakumi tekitamiseks. Siiski on olemas ka kruvikeermega mudelid. Selle versiooni puhul asetatakse iminapp nibudele ja vaakum tekitatakse kruvikeerme abil... Tähelepanu! Imemisefekt on palju tugevam! Neile, kellele meeldib veidi rohkem tegevust ja kes soovivad oma nibusid erinevate stimulatsioonimustritega hellitada, on meie valikus ka vibratsiooniga nibuimurid.

Kellele sobivad nibupumbad?

Magamistoas saab nibupumpasid kasutada mitmel viisil. Kuna nibupumbad võivad silmapilguga mõõtmatult suurendada erutust, on need eriti populaarsed eelmänguks. Kuid ka BDSM-fännid saavad oma raha eest tasa: pump või kruvikeeramine võib kiiresti suurendada imemisefekti, nii et tunnetusi võib suurendada kuni valuni välja.

Kas nibuorgasmi ontõesti olemas?

Nibuorgasmist kuuleb ikka ja jälle. Ja tõepoolest, on äärmiselt tundliku närvisüsteemiga naisi ja mehi, kes saavad orgasmi ainult nibude stimuleerimise teel. Põhimõtteliselt on nibude stimuleerimisel kõnetatud täpselt need aju piirkonnad, mis reageerivad ka kliitori stimulatsioonile. Nibuorgasmi tekkeks peab aga kõik olema õige - alates atmosfäärist kuni õigete käeliigutusteni. Nibude imemisvahendid võivad muidugi tohutult abiks olla! Proovige lihtsalt välja - võib-olla see toimib. Aga isegi kui see ei toimi, naudid kindlasti intensiivseid aistinguid!

Millised on nibuimurite kasutamise ohud?

Nibuimurite kasutamisel võib oodata üsna tugevat vaakumit. See omakorda põhjustab aja jooksul paratamatult nibude laienemist. Oluline on märkida, et see protsess ei tekita kannatanutele valu. Tuleb siiski märkida, et paljud inimesed ei pea sellist laienenud nibu atraktiivseks. Lisaks muudab nibuimuri regulaarne kasutamine nibu tundlikumaks, mis võib igapäevaelus tunduda häirivana. Seetõttu tuleks seda seksimänguasja kasutada ainult 10 minutit ja mitte pidevalt.

Õige nibuimuri valimine

Need tooted on MEO-st saadaval kas paari või terve komplektina. Sellisel juhul saate erineva suurusega nibuimureid, mis sobivad igale nibu suurusele.