Alates 18

Järgnevad leheküljed on mõeldud ainult täiskasvanutele. Sisestades kinnitate, et olete vähemalt 18-aastane.

Meditsiinilised piirangud

Uudiskiri

Meditsiinilised piirangud 

MEO Online BDSM ja haiglaseksi pood on alates 1997. aastast olnud üks maailma juhtivaid kvaliteetseid psühhiaatrilisi kinnipidamisvahendeid ja haiglamansette pakkuvaid ettevõtteid. Valmistame mitmesuguseid haiglapidamisvahendeid, nagu käeraudad, kurgid, peapaelad, silmapaelad ja muud tarvikud nahast, neopreenist ja muudest uuenduslikest materjal...

MEO Online BDSM ja haiglaseksi pood on alates 1997. aastast olnud üks maailma juhtivaid kvaliteetseid psühhiaatrilisi kinnipidamisvahendeid ja haiglamansette pakkuvaid ettevõtteid. Valmistame mitmesuguseid haiglapidamisvahendeid, nagu käeraudad, kurgid, peapaelad, silmapaelad ja muud tarvikud nahast, neopreenist ja muudest uuenduslikest materjalidest, samuti unikaalseid patsiendipidamisvahendeid, mida te kuskilt mujalt ei leia.

Rohkem
Näita 1 - 9 9 objektist 1 - 9
Näita 1 - 9 9 objektist 1 - 9

Haigla stiilis BDSM-piirangud või psühhiaatrilised piirangud on teatud tüüpi "meditsiinilised" piirangud ja ahelad, mis on modelleeritud meditsiiniliste asutuste professionaalsete patsientide piirangute järgi. Meie Saksamaal valmistatud ahelad on valmistatud kvaliteetsetest materjalidest, näiteks nahast või metallist, ning nende värvid ja detailid, näiteks metallist pandlad ja rihmad, meenutavad meditsiinilisi ahelaid. Kliiniline seks on termin BDSM-i valdkonnast. Siin sisalduvad seksuaalsed praktikad meditsiinilise ravi, haiglaravi või meditsiiniliste uurimismeetodite kontekstis tavaliselt erootilises rollimängus, näiteks arsti ja patsiendi rollis, konsensusliku seksuaalpartneri vahel.

Meie haigla stiilis meditsiinilised kinnipidamisvahendid hõlmavad psühhiaatrilisi käeraudu, meditsiinilisi jalarihmasid, reiekäeraudu, rinnakukinnitusi, kääre ja peavõru. Pakume ka spetsiaalseid haiglaseksi tooteid, nagu sirgjope, pehmendusega kinnaste ja maskid.

 

Haigla stiilis BDSM piirangute kasutamine võib rikastada meditsiiniliste toimingute kogemust BDSM kontekstis või suurendada fetišit meditsiiniliste toimingute suhtes. Oluline on siiski kasutada neid ohutult ning kõigi osapoolte nõuetekohase suhtluse ja nõusoleku korral. Oluline on teada, et BDSM-seansid, sealhulgas haigla stiilis ohjelduste või patsiendi ohjelduste kasutamine, võivad olla seotud riskidega. Kõigi asjaosaliste ohutuse ja heaolu tagamiseks on oluline nõuetekohane haridus ja koolitus ohutute tavade, omavahelise suhtlemise ja situatsiooniplaanide kohta.

 

Paljud meie kliendid eelistavad erinevatel põhjustel haiglatüüpi ohjeldusmeetmeid, nagu neid kasutatakse psühhiaatrias(psühhiaatrilised ohjeldusmeetmed). Mõned meie kliendid leiavad, et raamides olevate ohjelduste meditsiiniline välimus on erutav ja ahvatlev nende BDSM-seansside jaoks. Teistele meeldib tunne, et nad on ohjeldatud viisil, mis meenutab meditsiinilist olukorda.

 

On olemas mitmeid MEO tooteid, mis kuuluvad haiglasarnaste patsiendi kinnipidamisvahendite kategooriasse. Mõned populaarsed BDSM-tooted on:

 

  • Meditsiinilised kinnipidamisvööd: need vööd on tavaliselt valmistatud nahast või nailonist ja neil on metallist pandlad, mis kinnitavad vöö ümber vöökoha või puusade. Vööl võib olla ka täiendavaid D-rõngaid või kinnituskohti, et seda saaks ühendada teiste ohjeldusvahenditega.
  • Patsiendi käe- ja jalarihmad: Neid patsiendi käte- ja pahkluude kinnitamiseks voodi, laua või muu mööblieseme külge. Need on valmistatud nahast või metallist ja neil on lukustusmehhanism, mis tagab, et käeraudade või pahkluude kinnipidamisvahendid püsivad kindlalt paigal.
  • Püksirihmad: Püksirihm on teatud tüüpi kinnitusrihm, mis mähitakse ümber ülakeha ja käte ning mis piirab liikumist. Kitsarihmad on valmistatud nahast või lõuendist ja neil on pandlad või rihmad, mis kinnitavad kitsarihma.
  • Pehmendusega kindad: Need kindad on mõeldud käte ja sõrmede liikumise piiramiseks. Need on valmistatud nahast või muudest materjalidest ja on polsterdatud, et muuta need pikemaajalisel kandmisel mugavamaks.
  • Meditsiinilised suukorvid: Meditsiinilisi suukorveid kantakse suus, et piirata kõnet. Need võivad olla valmistatud kummist, silikoonist või muudest materjalidest ja neil on reguleeritav pearihm, mis tagab kindla kinnituse.
  • Bondage-voodid või bondage-voodid: Need bondage-voodid on tavaliselt valmistatud vastupidavast, veekindlast materjalist ja neil on mitu kinnituspunkti, et kinnitada "patsient" voodi või muu pinna külge.
  • Medical Bondage Tape: See bondage teip kleepub naha külge ja seda saab kasutada individuaalseks fikseerimiseks või mumifitseerimiseks.
  • Patsientide peavaljandid: Meditsiinilises mängus saab peavaljandeid kasutada meditsiiniliste protseduuride simuleerimiseks või meditsiinilise fetiši tugevdamiseks. Näiteks saab hingamistoruga peavalja abil simuleerida narkoosimaski või meditsiinis kasutatavat hingamisaparaati.
  • Günekoloogiatool: Professionaalne günekoloogiatool pakub kõike, mida vajate põneva kliinikuseksi jaoks oma partneriga. Sobib ideaalselt tema sidumiseks, karistamiseks, hellitamiseks, uurimiseks või selleks, et lasta ühel meie seksimasinatest teda kõvasti võtta.
  • Kliiniku seksitool: See kaasaskantav ja diskreetselt paigutatav BDSM-mööbel rõõmustab teid, sest see ei ole mitte ainult mitmekülgselt kasutatav bondage'ile, vaid sobib ka paljudeks teisteks BDSM-mängudeks, nagu CBT, anaalpenetratsioon või alistuva mehe lüpsmine.

 

Oluline on märkida, et BDSM-patsientide ohjeldamise kasutamine peaks alati toimuma ohutult ja konsensuslikul viisil. Asjakohane suhtlus, haridus ohutute tavade kohta ja ohutusprotokollide järgimine on oluline, et tagada kõigi asjaosaliste ohutus ja heaolu.


Meditsiiniliste BDSM-piirangute, haiglapiirangute ja kliiniku seksitarvikute pood:

BDSM-tarvikute, psühhiaatriliste piirangute või haiglapiirangute ostmine nõuab hoolikat kaalumist ja uurimist, et tagada ohutu ja nauditav kogemus. Kui turvalisus, mugavus, funktsionaalsus ja toodete vastupidavus on teie peamised prioriteedid, leiate oma vajadustele sobivad tarvikud siit MEO BDSM veebipoest. Kui vajate nõu, on meie koolitatud klienditeenindusmeeskond alati abiks.