Alates 18

Järgnevad leheküljed on mõeldud ainult täiskasvanutele. Sisestades kinnitate, et olete vähemalt 18-aastane.

BDSM ehted

Uudiskiri

BDSM ehted 

Kas kaelakeed, käevõrud, sõrmused või sõrmus O. Meil on veenev valik BDSM ehteid, millel on selge sümboolika.

12
lehekülje kohta
Näita 1 - 12 29 objektist 1 - 12
Näita 1 - 12 29 objektist 1 - 12

BDSM ehted on BDSM-kogukonnas kantavad ehted, mis sümboliseerivad inimese huve või osalemist selles elustiilis. Siia kuuluvad käevõrud, kaelakeed, sõrmused, kõrvarõngad ja muud liiki ehted.

BDSM-ehete juurde kuuluvad sageli BDSM- ja fetišikultuuriga seotud sümbolid või motiivid, nagu näiteks kaelakeed, käeraudad, tabalukud, võtmed, ketid ja muud BDSM-tegevuses kasutatavad esemed. Mõned levinud sümbolid on lõpmatuse sümbol, mis tähistab igavest armastust, pühendumist või igavest sidet isanda ja orja vahel; võti, mis tähistab valdust või võimu; lukk, mis tähistab omandiõigust või kontrolli; tabalukk ja kaelarihm, mis tähistavad allumist ja valdamist; ning süda, mis tähistab armastust ja pühendumist.

BDSM-ehteid võivad kanda kõik BDSM-kogukonna liikmed, sõltumata nende rollist või soost. Mõned BDSM-kogukonna liikmed kannavad BDSM-ehteid oma pühendumise sümbolina, teised aga oma suhtestatuse sümbolina. Mõned inimesed BDSM-kogukonnas kannavad BDSM-ehteid ka eneseväljenduse vormina või selleks, et anda teistele märku, et nad on huvitatud BDSM-tegevusest.

Erinevate BDSM-rollide ja -tegevuste jaoks on olemas erinevat tüüpi BDSM-ehteid. Näiteks võib ori või naissoost ori kanda kaelarihma, mis sümboliseerib allumist ja kuulekust domineerivale partnerile, või võib peremees või perenaine kanda kaelarihma, et näidata, et ta kontrollib ori või naissoost ori üle, või võib domineeriv isik või peremees kanda käevõru või sõrmust, et näidata oma võimu ja kontrolli alluva partneri üle.

BDSM-ehteid võib valmistada erinevatest materjalidest, sealhulgas nahast, metallist ja isegi klaasist. Mõned BDSM-ehted on valmistatud ka väärismetallist ja kaunistatud kalliskividega, mis teeb neist luksuslikke ja kvaliteetseid esemeid.

Oluline on teada, et BDSM-tegevus peaks olema konsensuslik ja turvaline ning et kõik osapooled peaksid oma piirid selgeks tegema. Samuti on oluline teada, et BDSM-ehteid tuleks kanda vastavalt osapoolte vahelisele kokkuleppele ja neid tuleks BDSM-kogukonnas austada.