Alates 18

Järgnevad leheküljed on mõeldud ainult täiskasvanutele. Sisestades kinnitate, et olete vähemalt 18-aastane.

Elektrilised stimulatsiooniseadmed

Uudiskiri

Elektrilised stimulatsiooniseadmed 

Meie stimulatsioonivooluseadmed vallandavad täiesti uusi, kiimaseid ja kirjeldamatuid tundeid. Elektroseksi ei saa tõesti võrrelda ühegi teise erootilise mänguvormiga. Tunded, mis võivad tekkida elektrilisest stimulatsioonist, on lihtsalt imelised.

12
lehekülje kohta
Näita 1 - 12 18 objektist 1 - 12
Näita 1 - 12 18 objektist 1 - 12

Meie stimulatsioonivooluseadmed vallandavad täiesti uusi, kiimaseid ja kirjeldamatuid tundeid. Elektroseksi ei saa tõesti võrrelda ühegi teise erootilise mänguvormiga. Tunded, mis võivad tekkida elektrilisest stimulatsioonist, on lihtsalt imelised.


Kuidas toimib elektroseks?

Elektroseks ehk erootiline elektriline stimulatsioon pärineb algselt meditsiinilisest füsioteraapiast, mis töötab stimulatsioonivooluga. Seda kasutatakse näiteks närvikahjustusest põhjustatud valu leevendamiseks. A Elektroseksi toote väljatöötamise nõue põhineb tõhusal ja samal ajal ohutul süsteemil erogeensete tsoonide närvide meeldivaks stimuleerimiseks. Tähelepanu on suunatud nii kvaliteetsetele materjalidele kui ka laitmatule teostusele. Elektromassaažiseade töötab alalisvooluga madalal pingel ja on seetõttu kehale absoluutselt ohutu. See viitab kommunikatsiooniprintsiibile, mille puhul keha ise kasutab voolusagedusi, mis saadetakse edasi-tagasi närviradade kaudu aju, elundite ja sensorite, näiteks naha, nina, silmade ja kõrvade vahel.

Impulsid on kas negatiivsed ja valu tekitavad või positiivsed. Elektroseks saadab impulsse, mis on tugevamad kui teie enda närvirakkude impulsid, nii et need ületatakse kõrgema impulsiga - kiheluse ja positiivse stimulatsiooni jaoks täiesti uuel tasemel. Lisaks põhjustab erootiline elektrostimulatsioon keha enda õnnehormoonide, nn endorfiinide vabanemist. Erootilise elamuse jaoks tähendab elektriline stimulatsioon ka seda, et positiivset erutustunnet töödeldakse kiiremini ja seega kogetakse seda intensiivsemalt ning valu jaoks lihtsalt ei ole või - suure intensiivsuse korral - on vähe ruumi. Asjatundja räägib siinkohal kihisevast naudinguvalust. Elektrostimulatsiooni kasutatakse sobivate mänguasjadega kõigis intiimpiirkondades. Teie fantaasial ei ole piire!

Kas elektroseks sobib algajatele?

Ka algajad võivad julgelt siseneda elektroseksi põnevasse valdkonda. Siin on teil võimalus valida erinevate elektroseksimänguasjade vahel. Saate osta ka lihtsasti kasutatavaid seadmeid, mis sobivad eriti hästi algajatele, sest need ei paku nii palju funktsioone. Edastatavaid elektriimpulsse saate ise pidevalt reguleerida. See tähendab, et saate seksuaalsele elektrostimulatsioonile läheneda aeglaselt ja järk-järgult.

Samuti saate koos oma partneriga teavet hankida ja lihtsalt koos valida õige elektriseksimänguasjade ja tarvikute komplekti. Kui teil ei ole kogemusi, võite valida ka seadme, mis on varustatud elektroodipadjadega. Laske end inspireerida erinevatest toodetest ja söandage end erootilise elektritimulatsiooniga väga huvitavale alale.

Kas elektroseks võib mulle ohtlik olla?

See on väga õigustatud küsimus, lõppude lõpuks räägime siin elektrist. Kõigepealt peaksite teadma, et elektroseksi mänguasjad töötavad alalisvooluga. Vahelduvvool - vool pistikupesast - on palju ohtlikum vool. Stimulatsioonivooluseadmed muudavad selle alalisvooluks. See muutub problemaatiliseks ainult siis, kui kasutate oma elektriseksimänguasja, kus teie keha ise tekitab elektriimpulsse - st ajus ja südames. Sama oluline on, et stimulatsioonivool ei voolaks kunagi läbi kurgu või kõri.

Lõppkokkuvõttes on kõige olulisem põhireegel alati, et vool ei tohi kunagi voolata läbi aju, südame või kurgu! Kui te järgite seda põhireeglit, siis kogete turvalist ja kihisevat lõbu elektrostimulatsiooniga.

Kas on olemas spetsiaalsed elektroseksitooted meestele ja naistele?

Paljud elektroseksiseadmed saab ühendada erinevate tarvikutega. Siin saate koos oma partneriga otsustada, kas see peaks olema spetsiaalne toode ühele teist või soovite koos lõbutseda. Meeste jaoks leiad elektrostimulatsioonitoodete laiast valikust selliseid tooteid nagu peenise rõngad, spetsiaalsed dilataatorid, anaalipistikud, voorusvööd või peenise puurid. Ükskõik, milline elektroseks meestele sinu fantaasias välja näeb, leiad selle siit.

Naistele leiad suurepäraseid dildosid ja spetsiaalselt naistele mõeldud nibuklambreid. Siin on imelised valikud teile koos. Proovige meie elektroseksikindaid, et puudutada ja intensiivselt stimuleerida iga kehaosa. Või võite valida isekleepuvad elektroodid, mis suudavad edastada püsivaid impulsse. Looge oma isiklik stimulatsioonivoolu seksikogemus.

Kas ma saan ühendada elektroseksi teiste BDSM aksessuaaridega?

Erootiline elektrostimulatsioon pakub peaaegu lõputuid võimalusi selle kombineerimiseks teiste BDSM aksessuaaridega. Võib-olla seote oma partneri voodisse ja hellitate teda meie elektroseksimänguasjadega. Jälgi, kuidas teda stimuleeritakse impulssidega kõvast pehmeks. Kui soovite oma erootilist kogemust elektroseksiga veelgi põnevamaks muuta, võite oma partnerile ka silmaklapi peale panna. See muudab teie ühise kogemuse veelgi põnevamaks. Või ehk otsustate oma esimese seansi ühendada suukorviga. Sirvige meie BDSM-tarvikuid ja laske end inspireerida!