Alates 18

Järgnevad leheküljed on mõeldud ainult täiskasvanutele. Sisestades kinnitate, et olete vähemalt 18-aastane.

Spandex maskid

Uudiskiri

Spandex maskid 

Kandes väga isoleerivat spandex BDSM maski, tunned puudutusi palju intensiivsemalt, sest silmade "väljalülitamine" muudab kõik teised meeled tundlikumaks!

12
lehekülje kohta
Näita 1 - 12 17 objektist 1 - 12
Näita 1 - 12 17 objektist 1 - 12

Spandex maskid, mida tuntakse ka kui bondage bonnage bonnets või BDSM maskid, on fetišivarustus, mida kasutatakse sageli BDSM seanssidel. Need on tavaliselt valmistatud spandexist või sarnasest venivast materjalist ning on mõeldud nii, et need katavad kogu pea ja neil on avad silmade, nina ja suu jaoks.

Spandex-maskide eelised BDSM-sessioonidel:

  • Spandex-maskid võivad piirata kandja võimet näha, kuulda ja rääkida, mis võib suurendada sensoorsetdeprivatsiooni ja tekitada kandjale ja tema partnerile intensiivsema kogemuse.
  • Anonüümsus: Spandex maskid võivad kandja näo varjamisega pakkuda anonüümsuse tunnet ja luua BDSM seansi ajal salapärase, intrigeeriva atmosfääri.
  • Võimuvahetus: Spandex-maski kandmine võib luua võimudünaamika, kus alluv partner loobub kontrollist ja allub domineerivale partnerile.
  • Rollimäng: Spandex-maske saab kasutada rollimängudes, näiteks superkangelase- või loomamängudes, kus mask stimuleerib kujutlusvõimet ja pakub intensiivsemat kogemust.


Spandex-maskide puudused:

  • Ebamugavus: Spandex-maski kandmine pikema aja jooksul võib olla ebamugav või isegi valus, eriti kui mask on liiga kitsas või ei sobi korralikult.


Spandex-maskide tüübid:

  • Täispeaga spandeksmaskid: Need spandeksmaskid katavad kogu pea ja neil on avad silmade, nina ja suu jaoks. Neil võivad olla erinevad funktsioonid, näiteks tõmblukud või nööbid, mis võimaldavad kohandamist ja erinevatel sensoorse deprivatsiooni tasemetel.
  • Spandexist poolmaskid: Need spandexist maskid katavad pea ülemise poole ja jätavad alumise poole vabaks. Neid kasutatakse sageli rollimängudes, näiteks superkangelaste või loomade mängudes.
  • Spandexist kummitusmaskid: Need spandexist maskid on omamoodi täispeamaskid, kuid neil on eemaldatav suuosa või suuava. Neid kasutatakse sageli BDSM-sessioonidel ja neid seostatakse sageli domineerimise ja allumisega.
  • Spandex maskid avatud näoga: Need spandex maskid katavad pea, kuid jätavad näo paljaks. Neid saab kasutada anonüümsuse loomiseks, piiramata seejuures suhtlemist või hingamist.


Hingavast materjalist, nagu spandex, valmistatud maske peetakse üldiselt ohutumaks ja mugavamaks kui nahast või lateksist valmistatud maske.

Hingavus on oluline, sest õhk saab maski sisse ja välja voolata, mis on mugavaks hingamiseks hädavajalik. Mittehingavast materjalist, näiteks nahast või lateksist valmistatud maskid võivad tekitada kandjale kuumust, higistamist ja ebamugavustunnet, eriti kui neid kantakse pikka aega.

Lisaks mugavusele on hingavus oluline ka ohutuse seisukohast. Hingamist piiravad maskid võivad olla ohtlikud, eriti BDSM-sessioonide ajal, kui kandja võib tegeleda tegevustega, mis suurendavad südame löögisagedust või nõuavad füüsilist pingutust. Hingamist piiravad maskid võivad suurendada ka paanikahoogude või muude hingamisega seotud hädaolukordade ohtu.

Seevastu hingavast materjalist, näiteks Spandexist valmistatud maskid on loodud nii, et õhk saaks vabalt liikuda, mis võib vältida ülekuumenemist, higistamist ja ebamugavustunnet. Samuti vähendavad nad hingamishäirete ohtu, sest nad ei piira õhuvoolu nii palju kui nahast või lateksist valmistatud maskid.

Kokkuvõttes peetakse hingavast materjalist valmistatud maske üldiselt ohutumaks ja mugavamaks kui nahast või lateksist valmistatud maske. Hingatavus on oluline mugavaks hingamiseks ja vähendab hingamisega seotud hädaolukordade ohtu BDSM-seansi ajal.

Kokkuvõttes võivad spandexist maskid olla põnev ja stimuleeriv lisa BDSM-seanssidele, kuid oluline on valida mask, mis sobib korralikult ja võimaldab mugavat hingamist ja suhtlemist.