Alates 18

Järgnevad leheküljed on mõeldud ainult täiskasvanutele. Sisestades kinnitate, et olete vähemalt 18-aastane.

Fuck & Play Vac-U-Lock tarvikud

Uudiskiri

Fuck & Play Vac-U-Lock tarvikud 

Ulatuslikud ja uuenduslikud tarvikud dildodele, pepupistikutele ja seksimänguasjadele koos süsteemiadapteritega Vac-U-Lock, Hunglock, Hung System, Fucktools või HiSmith jaoks.

12
lehekülje kohta
Näita 1 - 12 16 objektist 1 - 12
Näita 1 - 12 16 objektist 1 - 12

Doc Johnsoni dildode Vac-U-Lock süsteemiga, Hunglocki dildode ja anaalpistikutega ning Hung Systemi, Fucktools'i või Hismithi seksimänguasjade sobitamiseks leiad siit suure hulga uuenduslikke tarvikuid.


Mida tähendab Vac U Lock™?

Seda on lihtne seletada, sest see on nagu kodus - pistik pannakse pistikupessa! Kus "pistik" on tarviku adapteripistik ja "pistikupesa" on dildo allosas olev profileeritud ava. Vac-U-Lock™ süsteem tähistab vahetatavat süsteemi, milles erinevaid dildosid saab lihtsalt ja kiiresti kombineerida Vac-U-Lock™ tarvikuga. Seda süsteemi kasutatakse paljude dildode, seksimänguasjade ja tarvikutega, nt ka keppimismasinatega, aga ka muude praktiliste tarvikutega (rihmad, rakmed, dildode käepidemed, ühenduspistikud, iminapad, vibratsioonimootorid jne). Ja miks? Sest erinevate mänguasjade ja tarvikute kombineerimine on väga praktiline ja odav ning see säästab palju raha