Alates 18

Järgnevad leheküljed on mõeldud ainult täiskasvanutele. Sisestades kinnitate, et olete vähemalt 18-aastane.

Seksimänguasjad

Uudiskiri

Seksimänguasjad 

Meil on kõik, mis teeb naised ja mehed õnnelikuks: tugevad vibraatorid, parimad anaalhelmed, eesnäärme stimulaatorid, erakordsed dildod, väikesed, kuid ka suured anaalipistikud ja uusima põlvkonna masturbaatorid.

12
lehekülje kohta
Näita 1 - 12 62 objektist 1 - 12
Näita 1 - 12 62 objektist 1 - 12

Mõned kõige sagedamini müüdavad seksimänguasjad on:

1. Vibraatorid: Need on ilmselt kõige sagedamini müüdavad seksimänguasjad, kuna neid saab kasutada nii naiste kui ka meeste jaoks ning need pakuvad erinevaid funktsioone, näiteks erinevaid kiirusi ja vibratsioonimustreid.

2. Dildod: Neid kasutavad nii naised kui ka mehed ning neid on mitmesugustes suurustes ja kujuga. Need võivad olla kas manuaalsed või elektrilised.

3. Anaalmänguasjad: Need on populaarsed anaalseksi nautivate inimeste seas ja võivad olla dildode, pistikute või eesnäärme massaažiseadmete kujul.

4. Kegel-pallid: Need on eriti populaarsed naiste seas, kuna aitavad tugevdada vaagnapõhjalihaseid ja suurendada seksuaalset tundlikkust.

5. Masturbatooriumid: Need on eriti populaarsed meeste seas, kuna need simuleerivad reaalselt tupe või suu ja muudavad masturbeerimise lihtsamaks.

 

Kui tegemist on meeste parimate seksimänguasjadega, siis tuleb kõigepealt ületada see, mis on teid seni hoidnud tagasi meeste seksimänguasja kasutamisest - üksi või koos partneriga: veidi puritaanlik häbitunne masturbeerimise suhtes, puhastamisega kaasnev vaev, asjaolu, et parimad seksimänguasjad meestele näevad kuidagi välja nagu võõrad lisandid.

Kellel on vaja silikooni, kui teil on käed olemas? Kõvem, tugevam, elujõulisem orgasm kõlab hästi, kuid kui palju on eesnäärme massööris või meeste masturbaatoris tegelikult arenguruumi? Üsna palju.

Seksimänguasjad võivad teha asju, mida teie ja teie partner ei suuda, ükskõik kui andekad te ka poleks. Lisaks on teil inimese anatoomia tõttu raske stimuleerida eesnääret, mida tuntakse ka mehe G-punktina, ja samal ajal töödelda eesliha. Siinkohal tulevadki mängu vibraatorid, eesnäärme massöörid ja pepupistikud.

Aga me oleme edasi liikunud. Isegi kui sa ei ole valmis ise oma tagumikku uurima, on olemas palju seksimänguasju, mis viivad su masturbeerimismängu heast suurepäraseks! Mõned neist mänguasjadest sobivad suurepäraselt ka koos partneriga kasutamiseks. Või ka mitte! Järgmine kord, kui vajad veidi enesearmastust, anna oma kätele puhkust ja oma kehale hoopis uut silikoonitunnet. On aeg teha oma iseseksist uus ja võib-olla veidi veider. Siin on parimad seksimänguasjad meestele.

Erinevad seksimänguasjad meestele

Erinevaid seksimänguasjade kategooriaid on nii palju, et võib olla raske silma peal hoida. Allpool on ülevaade peamistest meestele mõeldud seksimänguasjade tüüpidest.

Strokkerid:

Need mänguasjad, mida tuntakse ka masturbaatorite, varrukate või "taskupesade" nime all, on sageli torukujulised ja mõeldud nii, et need kerivad end 360-kraadise naudingu saamiseks ümber peenise. Mõned strokkerid vibreerivad, soojendavad või omavad muid meeldivaid funktsioone, samas kui teised on mõeldud lihtsalt selleks, et sa määrida ja libistada oma käsi üle võlli, nagu sa seda teeksid oma käega.

Penisevibraatorid:

Vastupidiselt levinud arvamusele ei ole ainult naised need, kes naudivad vibreerimist magamistoas. Mõned neist vibraatoritest on mõeldud kogu võlli ümbritsemiseks, samas kui teised on suunatud konkreetsetele piirkondadele, nagu näiteks frenulum. Võite kasutada oma peenisel ka vibraatoreid, mis ei ole spetsiaalselt selleks otstarbeks mõeldud, näiteks pulkvibraatoreid - tunded on sarnased, kuigi veidi vähem hästi teie anatoomiale kohandatud.

Kukerõngad:

Penisrõngad on üks meeste must-haves. Neil on kolm peamist kasu: Penisrõngad muudavad erektsiooni säilitamise vähem vaevaliseks, nad muudavad erektsiooni kõvemaks ja nad muudavad orgasmi tagasihoidmise lihtsamaks. Nad teevad seda, võimaldades vere voolamist peenisesse, kuid takistades selle tagasivoolu nii kergesti. Mõned riistrõngad vibreerivad, et nii teie kui ka teie partner saaks neid nautida, samas kui teised on lihtsalt lihtsad, venivad rõngad, millel ei ole mingeid lisafunktsioone.

Butt Plugs & Prostate Massagers:

Eesnäärme on tuntud ka kui P-punkt. Seda peetakse G-punkti anatoomiliseks ekvivalendiks, sest selle puudutus on paljude inimeste jaoks väga meeldiv ja võib isegi ise orgasmi vallandada. Butt plugid ja eesnäärme massöörid - millest mõned vibreerivad või pöörlevad - annavad seksi või masturbeerimise ajal "täiskõhutunde", mis viib intensiivsema või teistsuguse orgasmi tekkimiseni.