Alates 18

Järgnevad leheküljed on mõeldud ainult täiskasvanutele. Sisestades kinnitate, et olete vähemalt 18-aastane.

Eesnäärme stimulaatorid

Uudiskiri

Eesnäärme stimulaatorid 

See eesnäärme stimulaator tabab õiget kohta ja võib tõesti stimuleerida eesnäärme! Käedeta orgasmid, sunnitud orgasmid ja vabastamine on kõik võimalikud eesnäärme vibraatori Alpha Male abil.

12
lehekülje kohta
Näita 1 - 12 83 objektist 1 - 12
Näita 1 - 12 83 objektist 1 - 12

Eesnäärme massaaž: G-punkt ehk meeste naudingu punkt

 

Miks eesnäärme massaaž?

 

Enamiku meeste jaoks on eesnäärme massaaž äärmiselt stimuleeriv, sest eesnääret peetakse meeste salajaks G-punktiks ehk naudingu punktiks. Eesnäärme massaaži võib mõista kui meeste G-punkti massaaži. Eesnäärme stimuleerimine toimib kõige paremini sõrme või anaalmänguasjaga või spetsiaalse eesnäärme vibraatoriga (mida nimetatakse ka meeste vibraatoriks ) tehtava massaaži abil.

 

Eesnäärme massaaž on paljude meeste jaoks imeline sensuaalne kogemus. Kui mees masturbeerib samal ajal või seksib eesnäärme stimuleerimise ajal, intensiivistub hingemattev tunne ja viib intensiivsete, kauakestvate orgasmideni.

 

Loomulikult reageerib iga mees stimulatsioonile erinevalt ja anaalne eesnäärme massaaž ei pruugi kohe kõigile meeldida, kuid ühe uuringu kohaselt on üle 70 protsendi suhetes olevatest heteromehtest juba proovinud või prooviksid eesnäärme massaaži.

 

Aga ära muretse, sest mehe G-punkti massaažiks ja stimuleerimiseks on erinevaid viise. Mitte ainult päraku kaudu, vaid ka väljastpoolt perineumist, päraku ja munandite vahelisest piirkonnast. Meestel saab erektsiooni suurendada ka survet avaldades perineumile.

 

Kuidas leida eesnäärme?

 

Eesnääre on sugunääre, mille ülesanne on toota spermaga segunevat eritist. Meeste eesnääret nimetatakse ka eesnäärmeks. Eesnäärme tagab sperma ellujäämise. Suguelund asub põie all ja ümbritseb mehe kusiti, mis viib uriini ja spermat väljapoole.

 

Eesnäärme on sõrmega läbi päraku kergesti tuntav. Mehe G-punkt asub umbes 5-7 cm päraku sissepääsu taga. Eesnäärme on kergesti tunnetatav kergelt kõverate sõrmedega, mille alumine külg on suunatud naba suunas.

 

Masseerige sõrmega või keelega anust kergelt väljastpoolt, et teie partner saaks kohaneda tundega - kui kasutate sõrme, kandke anusesse veidi silikoonipõhist libestusainet EZ2FUCK, et saaksite sõrmega õrnalt otse sisse tungida.

 

 

Olenemata sellest, kas kasutate sõrme või eesnäärme seksimänguasja, soovitame alguses õrnalt läheneda sellele"mehe G-punktile". Kuid palun ärge olge liiga häbelik. Alguses võib mees olla uutest puudutustest üllatunud, kuid kui sa tabad õiget kohta, võib see olla tema elu parim seks.

 

Lihtsamaks tungimiseks kasutage meie eesnäärme stimuleerimise libestusainet Aquameo (veepõhine) või Alpha Male (veepõhine pluss pärakut lõõgastavad ekstraktid).

 

Õige ettevalmistus eesnäärme massaažiks

 

Lõdvestuge ja pühenduge kõigepealt pärasoole - munandite ja päraku vahelisele piirkonnale: õrn silitamine või pigistamine erutab ja lõdvestab. Partneriga koos toimuva eelmängu ajal võib ta keele abil stimuleerida ka päraku väliskülge.

 

Juhised eesnäärme massaažiks

 

Eesnäärme ühendab endas hulgaliselt närvilõpmeid, mis teeb anaalstimulatsiooni nii intensiivseks. Saate nii ennast hellitada kui ka lasta partneril end stimuleerida, s.t. sõrmedega või seksi ajal. Eesnäärme massaaž toimib aga kõige paremini eesnäärme stimuleerimiseks mõeldud anaalmänguasjaga.

 

Eesnäärme massaažiks on kaks võimalust - otsene ja kaudne massaaž. Kaudset tehakse läbi päraku, otsest aga päraku sees sõrmedega või seksimänguasjaga.

 

Parim eesnäärme vibraator ja muud mänguasjad eesnäärme massaažiks:

 

Prostatastimulaatorid on spetsiaalselt kujundatud eesnäärme ja P-punkti stimuleerimiseks P-punkt on "mehe G-punkt", mis asub umbes 5-7 cm päraku sissepääsu taga ja tekitab meie eesnäärmestimulaatoriga stimuleerides anaalorgasmi. Võimalik on isegi "käedeta orgasm".

 

Kaudne eesnäärme massaaž

 

Eesnäärme kaudset massaaži tehakse perineumi juures. Väljastpoolt vaadatuna asub näärme otse munandite taga. Sõrmedega saab seda piirkonda kergelt vajutada, hõõruda, silitada ja masseerida. Teise käega võib samaaegselt stimuleerida peenist ja munandeid.

 

MEO kannab ka spetsiaalseid pikendatud disainiga peenisrõngaid, mis ei taga mitte ainult kõva erektsiooni, vaid stimuleerivad samal ajal ka pärakut.

 

Otsene eesnäärme massaaž

 

Lisaks kondüloomi kaudsele massaažile saab eesnäärme stimuleerida ka päraku sees. Eesnäärme tunnetamiseks sobivad kõige paremini MEO sõrmed või anaalmänguasju. Mehe G-punkti saab muidugi seksi ajal jõuda ka dildoga või butt plug penetratsiooni abil.

 

Sõrmed ja anaalmänguasjad

Kui olete punkti tunnetanud, saate sõrmeotsaga kerge survega näärme ümberringi panna. Vaheldumisi avaldage kerget survet otse eesnäärmele või vajutage pideva jõuga, muutes intensiivsust.

 

Eesnäärme mänguasjaga, eesnäärme vibraatoriga, anaaldildoga või propellerigabutt plug saab eesnäärme ka kergesti kätte.

 

Kui pärak on juba hästi venitatud, võib kasutada ka teist sõrme. Eesnäärme võib võtta nimetissõrme ja keskmise sõrme vahele ja masseerida seda väikese survega.

 

Eesnäärme lüpsmine ja vabakäeline orgasm

 

Eesnäärme võib masseerida otse ja kaudselt samaaegselt partneri poolt, samal ajal kui masseeritav masturbeerib. Eesnäärme stimuleerimise kogemus võib olla äärmiselt intensiivne.

 

Eesnäärme massaažiga seoses kasutatakse sageli terminit lüpsmine või sunnitud emasustamine. See tähendab, et eesnäärme stimuleerimine põhjustab sperma väljumise, kuigi mees ei saa orgasmi. Eesnäärme massaaž vähendab survet seemnerakkudes ja eesnäärmes, mis viib ejakulatsioonini ilma orgasmita. Nii võib see massaažitehnika viia kliima edasilükkamiseni (mida BDSM-stsenaariumides ka rahvasuus nimetatakse) Cum Control bDSM-stsenaariumides).

 

Eesnäärme massaaži abivahendid ja spetsiaalsed mänguasjad

 

Anaalpenetratsioon, olgu siis sõrmega, seksimänguasjaga või seksi ajal, ei tohiks kunagi toimuda ilma libestusaineta, kuna pärak ei suuda erinevalt tupeast ise niiskust toota. MEO spetsiaalsed anaalsete libestusvahenditega on tagatud piisav niiskus lõdvestunud eesnäärme massaažiks.

 

Anaalmänguasjad eesnäärme massaažiks

On olemas nn"eesnäärme massaaživahendid", mis masseerivad eesnääret seestpoolt tugevate või õrnade vibratsioonide ja erilise kujuga. Enamikul neist anaalmänguasjadest on ka teine stimulatsioonivars, mis masseerib pärakut väljastpoolt. Eesnäärme massaažiga on seega topelt lõbu ette programmeeritud.

 

 

Hügieen pärast eesnäärme massaaži - anaalmänguasjade puhastamine

 

Pärast orgasmi tuleb stimulatsioonivahend ettevaatlikult ja aeglaselt välja tõmmata ning seebi ja veega põhjalikult puhastada. Desinfitseerimiseks võib kasutada ka spetsiaalset seksimänguasjade puhastusvahendit, näiteks VERYCLEAN.

 

Eesnäärme vibraatori või meesvibraatori ostmine eesnäärme massaažiks

 

Kui otsite eesnäärme vibraatorit, eesnäärme stimulaatorit, uretraalvibraatorit või eesnäärme dildot, olete MEO, eesnäärme stimuleerimise juhtiva veebipoe juures heades kätes. Meil on lai valik tooteid, mis aitavad teil oma eesnäärme stimuleerida. Õige anaalmänguasja valimine on eduka eesnäärme massaaži jaoks hädavajalik. Meil ei ole mitte ainult kuulus vibraator meestele, vaid ka tõhus anaalvibraator ja väga edukas eesnäärme pistik. Samuti leiate spetsiaalsed libestusvahendid eesnäärme massaažiks ja sprei, mis lõdvestab pärasoole ja hõlbustab eesnäärme vibraatori sisestamist. Milline meeste seksimänguasju teile kõige paremini sobib, tuleb otsustada ja testida individuaalselt, sest igal meestele mõeldud seksimänguasjal on erinevad eelised, näiteks kaugjuhtimispult või eemaldatavad vibratsioonikuulid.