Alates 18

Järgnevad leheküljed on mõeldud ainult täiskasvanutele. Sisestades kinnitate, et olete vähemalt 18-aastane.

Penise varrukad ja peenise katted

Uudiskiri

Penise varrukad ja peenise katted 

Enam ei unistata lihtsalt suurest, paksust ja paksu peenisest! Peenishülss on täpselt see, mis täidab teie unistused ja rahuldab teie partnerit! Penishülssi abil muutub anaalne ja vaginaalne tungimine veelgi intensiivsemaks ja põnevamaks! Erektsiooni suurendamiseks sisseehitatud riistrõngaga või ilma, peenisehülss on üks kiiremaid ja lihtsamaid...

Enam ei unistata lihtsalt suurest, paksust ja paksu peenisest! Peenishülss on täpselt see, mis täidab teie unistused ja rahuldab teie partnerit! Penishülssi abil muutub anaalne ja vaginaalne tungimine veelgi intensiivsemaks ja põnevamaks! Erektsiooni suurendamiseks sisseehitatud riistrõngaga või ilma, peenisehülss on üks kiiremaid ja lihtsamaid viise, kuidas oma seksuaalelu parandada ja elavdada.

Rohkem
12
lehekülje kohta
Näita 1 - 12 22 objektist 1 - 12
Näita 1 - 12 22 objektist 1 - 12

Mida peaksite teadma peenise varrukate kohta

Penisvarrukad annavad rohkem pikkust ja paksust, mis võib viia suurema enesekindluse ja lõbusamini seksi ajal.

Penisvarrukad on kasutusel ka kõvema erektsiooni saavutamiseks. Tänu peenise varrukate tihedusele koguneb veri paremini peenisesse ja tagab kõvema erektsiooni. Penishülsid on ideaalne abivahend ka enneaegse ejakulatsiooni puhul, kuna need vähendavad tundlikkust oluliselt. Penisvarrukad on kasutatavad peenise asendajana juhul, kui erektsioon ei ole enam võimalik (siinkohal sobivad eriti hästi stabiilsetest, kõvematest materjalidest valmistatud mudelid).

Täiusliku peenise suurus on ilmselt paljude meeste jaoks kõige olulisem küsimus seksuaalsuse valdkonnas. Kas see on liiga väike, liiga suur, liiga paks, liiga õhuke?

Ülikooli uuringus osalenud 200 mehest peaaegu 70% väitis, et nad muretsevad peamiselt oma pikkuse, kaalu ja eelkõige peenise suuruse pärast. Loomulikult ei ole isegi pikk ja paks peenis veel garantii, et su partner saab orgasmi.

Vastupidi: hea seks ei tunne suurust. Pigem sõltub see ka õigest asendist, palju empaatiast, erogeensete tsoonide stimuleerimisest ning ka vastava naise/meheliku kehatundest ja meeleolust.

Aga isegi kui ainus probleem on pikkus, on olemas abivahendid, mis võivad korvata peenise vähese suuruse või liiga väikese ümbermõõdu. Nende hulka kuuluvad näiteks peenise varrukad. Need muudavad peenise pikemaks ja paksemaks või tagavad tänu oma erilisele tekstuurile, et partner tunneb seksi ajal rohkem.

Mis on peenise varrukad ja kellele need sobivad?

Penishülsid on tavaliselt silikoonist või muust paindlikust materjalist valmistatudseksimänguasjad, mis tõmmatakse üle peenise ja mõnikord ka üle munandite sarnaselt kondoomidele.

Erinevalt kondoomidest saab penishülsi siiski piiramatu arvu kordi uuesti kasutada ning need ei ole mõeldud raseduse vältimiseks ega nakkuste eest kaitsmiseks. Pigem on need nagu mingi teine nahk peenise kohal ja neid sisestatakse seksi ajal ka tuppe või pärakusse. Seega sobivad peenise varrukad nii hetero- kui ka homoseksuaalidele.

Penisvarrukad: pikema ja paksema peenise jaoks

Mõned peenise varrukad täidavad ka peenise pikendamise või laiendamise funktsiooni. See võimaldab teie partneril seksi ajal rohkem tunda ja G-punkti või eesnääret saab rohkem stimuleerida. Mõnel peenise varrukal on väljastpoolt ka nopitud või sooniline tekstuur, mis muudab tungimistunne teie partneri jaoks veelgi intensiivsemaks. Neid peenisehülsi võib kasutada ka siis, kui teie peenis on täiesti "normaalse" suurusega - lihtsalt selleks, et seksis oleks veidi rohkem vaheldust ja lõbu.

Penise varrukad: suurema vastupidavuse saavutamiseks seksi ajal

Kuna mõned peenise varrukad vähendavad teie päris peenise hõõrdumist tupe või pärakuga, ei tunne te tungimise ajal nii palju kui ilma peenise varrukata. Seetõttu kasutavad paljud mehed peenise varrukad orgasmi edasilükkamiseks.

Penishülsid: kõvema erektsiooni saavutamiseks

Penishülsi tihedus kontsentreerib verd teie peenises rohkem, seega võivad peenise varrukad pakkuda ka paremat vastupidavust ja kõvemat erektsiooni. Tegelikult on need selleks välja töötatud.

On ka mudeleid, kus kaks rõngast on ühendatud õhukese vardaga, üks peenise võllile ja teine peenisele. Selline konstruktsioon ei tee peenist pikemaks ega laiemaks, kuid aitab seda sirutada. Nimetatud juhtudel sobivad muhvid seega ka erektsioonihäirete toetamiseks.

Mida tähendab "erektsioonihäire"?

Erektsioonihäire, mida nimetatakse ka erektsioonihäireks, impotentsuseks või potentsihäireks, tekib siis, kui peenis ei muutu enne seksi piisavalt kõvaks või muutub seksi ajal enneaegselt lõtvaks, mis muudab normaalse seksuaalvahekorra võimatuks. Lisaks ei õnnestu 2/3 kõigist katsetest ja see probleem püsib pikema aja jooksul. Nii et kui te ei suutnud eile seksida, sest teil oli näiteks väga suur stress, siis loomulikult ei ole see potentsihäire.

Potentsihäire põhjused on äärmiselt mitmekesised. Eriti noortel meestel on sageli psühholoogilised vallandajad, näiteks stressiga seotud probleemid suhetes, depressioon jne. Neid tuleks arutada psühholoogi või nõustajaga. Neid tuleks seejärel üksikasjalikumalt arutada psühholoogi või psühhoterapeudiga. Erektsioonihäired seevastu esinevad tavaliselt vanematel meestel. Erektsioonihäireid põhjustavad tavaliselt füüsilised kaebused, näiteks veresoonkonna haigused (arterioskleroos) või muud vereringehäired, mida põhjustavad näiteks diabeet, kõrge vererõhk või rasvade ainevahetushäired. Siin aitab sageli elustiili muutmine, st vähem rasvast toitu, mitte sigarette, alkoholi mõõdukalt, rohkem liikumist. Lisaks võib olla võimalikuks põhjuseks ka testosterooni puudus või ravimite kõrvaltoimed. Mõnikord võib impotentsus minna isegi nii kaugele, et mehed ei saa enam üldse erektsiooni. Penisvarrukad näiteks peeniseproteesi kujul, mis näevad välja väga sarnased peenisele ja mida saab kinnitada, võivad aidata ikkagi elada täisväärtuslikku seksuaalelu.

Penisvarrukate eelised lühidalt:

 • Varrukad annavad peenisele rohkem jõudu, pikkust ja paksust
 • Nupuga peenise varrukad pakuvad täiendavat stimulatsiooni tupe või päraku jaoks
 • Penishülsid loovad rohkem hõõrdepinda ja seega suuremat erutust
 • aitavad säilitada erektsiooni ja/või muudavad selle kõvemaks
 • Peenise varrukad on kasutatavad peenise asendajana, kui erektsioon ei ole enam võimalik (mudelid on valmistatud stabiilsetest, kõvematest materjalidest)
 • Peenise varrukad aeglustavad ejakulatsiooni, sõltuvalt mudelist
 • Toob armastustegevusse rohkem vaheldust
 • Penisvarrukad saab panna dildo või vibraatori peale (peenise varrukad sobivad seega ka naistele)


Milliseidpeenise varrukate tüüpe on olemas?

Penisvarrukate valik on väga mitmekesine. Enamik varrukateid on siiski paksema kondoomi kujuga, sageli nopitud või soonelise tekstuuriga ja need libistatakse tihedalt üle peenise. Seda tüüpi peenisehülss on lihtsalt mõnus seksimänguasjaks, mis vürtsitab teie seksuaalelu ja stimuleerib lisaks oma sõbranna tupe või armastaja pärakut.

Teised variandid on samuti tuntud peenisehülssidena. Nende funktsioon on sarnane eespool nimetatud peenisehülssidega, kuid neil puudub ots. Seega katavad varrukad ainult peenise võlli, kuid peenise tüvi on avatud. See tähendab, et tunnete partnerisse tungides palju rohkem.

Veelgi suuremat naudingut pakuvad varrukad või mansetid, mis vibreerivad või millel on ka kliitoristimulaator. Need seksimänguasjad on sarnased populaarsete vibraatoritega Rabbit Vibraatorid.

Ja siis on olemas mudelid, mis näevad välja nagu suured peenised, käed või rusikas. Neid kasutatakse tavaliselt selleks, et muuta peenis äärmiselt pikaks ja anda sellele rohkem ümbermõõtu. Samuti vähendavad nad tundmusi tungimise ajal, et te suudaksite seksis veelgi kauem vastu pidada.

Ülevaade erinevatest peenise varrukate tüüpidest

 • Nupuga peenise varrukad: Tekitab intensiivseid, erutavaid aistinguid tupe- või anaalpiirkonnas
 • Penishülss: Sobib ainult peenise võlli ümber; saab kasutada ka nagu peenisrõngast erektsiooni suurendamiseks
 • Vibreeriv peenise muhv: Täiendav erutus vibratsiooni abil
 • Penise pikendaja: Suurema pikkuse ja ümbermõõdu saavutamiseks; võimalik intensiivsem G-punkti ja A-punkti stimuleerimine
 • Tõelise tunnetusega peenise muhv: Näeb välja nagu tõeline, nahavärviline peenis koos veenidega
 • Võrgustiku struktuuriga peenise varrukad: Sarnased nuppudega peenise varrukaga, kuid võrgustiku sarnane struktuur tekitab tuppe või pärakusse veelgi unikaalsema tunde
 • Integreeritud munandirõngaga peenise varrukad: saab kinnitada kubemes, et vältida libisemist ja suruda munandid kergelt kokku, mis võimaldab pikemat vastupidavust
 • Kliitori stimulaatoriga peenise varrukas: nagu küülikuvibraatorite puhul, on varruka võllile lisatud väike kumer pikendus, mis stimuleerib kliitorit
 • Penishülss koos integreeritud masturbaatoriga: Hülsi sissepääs näeb välja nagu vagiina koos realistlikult kujundatud huulte või nagu mehe anus; sarnaneb masturbaatoriga, kuid sobib sisestamiseks tõelisse vagiinasse/pärakusse


Erinevad peenise varrukad erinevad ka kuju, värvi ja materjali poolest. Kuna peenise varrukad peavad üldiselt olema väga elastsed, on need tavaliselt valmistatud TPE-st, silikoonist, lateksist või PVC-st.