Alates 18

Järgnevad leheküljed on mõeldud ainult täiskasvanutele. Sisestades kinnitate, et olete vähemalt 18-aastane.

Puppy Butt Plugs

Uudiskiri

Puppy Butt Plugs 

Iga human pup vajab mõnusat kukke, millega vehkida. Siin on suurim valik puppy tagumispistikuid ja sabaga anaalipistikuid.

Näita 1 - 11 11 objektist 1 - 11
Näita 1 - 11 11 objektist 1 - 11

Kui tegemist on Pup Play, siis MEO on koht, kuhu pöörduda oma uskumatu valikuga kutsikasabasid ja puppy tagumispistikuid.

Kas otsite sisestatavat "kutsikasaba pistikut" või "näitusesaba", siit leiate kindlasti, mida vajate.

Meil on müügis kõige paremini müüdud sabasid alates Bad puppy ja paljud teised kaubamärgid suures valikus suurustes, värvides ja stiilides. Täiusliku välimuse saavutamiseks ühendage meie anaalpistikud ühe suurepärase puppy maskiga.

Mis on puppy anaalpistikud?

Puppy anaalpistik (tuntud ka kui anaalpistik): human pup Anaalpistik, Human puppy butt plug või anaalpistik koos sabaga) on anaalseks kasutamiseks mõeldud dildotüüp. Selleks otstarbeks on puppy anaalplugid ühest otsast ümarad ja kergema sisestamise hõlbustamiseks koonilised. Lisaks on teine ots piisavalt paks, et puppy anal plug jääks ilma suurema jõuta paika ja ei oleks kogemata kogu ulatuses sisse lükatud. Peale nende ühiste nimetajate on olemas human pup Butt Plug'id on saadaval lugematul hulgal kujusid, värve ja materjale! Puppy Vibratsioonita analtopse kasutatakse kas puhtalt stimuleerimiseks või anaalvahekorra ettevalmistamiseks. Need sobivad nii naistele kui ka homo- ja heteroseksuaalsetele meestele, tegelikult kõigile uudishimulikele inimestele.

Mida teevad puppy koerasabaga anaalipistikud minu jaoks?

Puppy Analtopistikud on eriti head valutu anaalvahekorra ettevalmistamiseks. Need pannakse sisse koos libestusainega ja jäetakse seejärel mõneks minutiks paika, et lõdvestada ja venitada pärasoole lihaseid. Libesti valimisel tuleb arvestada mitmete punktidega. Õlipõhised libestusained on anaalseksi jaoks ideaalsed, sest need ei kuivata pärakut. Need ei sobi aga kokku kondoomide ega silikoonist või lateksist valmistatud mänguasjadega! Selle asemel võite kasutada spetsiaalseid anaallibestusaineid. Muidu on populaarsed ka anaalipistikud puhtalt stimuleerimiseks või show-efektina või riietuse täiustamiseks puppy human pup Riietus. Need võivad seksi ajal stimuleerida ka mehe P-punkti ja tagada seeläbi kõvema erektsiooni!

Puppy Ostke anaalipistikuid internetis aadressil MEO.com

Kas otsite puppy anaalipistikut vibratsiooniga või ilma, leiate selle siit MEO-st! Sabaotsaga punnitorgid, nagu Badpuppy omad, on nii dekoratiivse kui ka stimuleeriva toimega. Alumiiniumist anaalpistik või kvaliteetne klaaspistik võib pakkuda erilisi aistinguid tänu oma esialgu jahedale pinnale. Loomulikult on meil olemas ka muljetavaldavad puppy silikoonist anaalipistikud. Head sirvimist!