Alates 18

Järgnevad leheküljed on mõeldud ainult täiskasvanutele. Sisestades kinnitate, et olete vähemalt 18-aastane.

Keeluvöö

Uudiskiri

Keeluvöö 

MEO-st leiad tohutu valiku kvaliteetseid meeste voorusvöid. Kas valite klassikalise vöö, puurisüsteemi või alternatiivse variandi - meil on teile sobiv toode!

Alamkategooriad

  • Kaugjuhtimispuldiga ja stimuleerimisvooluga voorusvöö. 100% põgenemiskindel. Chastity võimalik aastaid.

  • Läbimurdmiskindlad voorusvööd meestele. Saksa kvaliteetsed tooted. Sobivad pikaajaliseks kasinuseks.

  • Pole enam petmist, pole enam vooruslikke mõtteid, tänu MEO voorusvöödele ja meestele mõeldud voorusvahenditele.

MEO-st leiate suure valiku kvaliteetseid meeste voorusvöid. Olenemata sellest, kas valite klassikalise vöö, puurisüsteemi või alternatiivse variandi, meil on teile sobiv toode!

Meie voorusvööd ei ole mitte ainult esteetiliselt meeldivad, vaid ka äärmiselt turvalised ja mugavad. Need on valmistatud tugevatest materjalidest ja neid saab kohandada vastavalt teie vajadustele.

Kui otsite täiuslikku voorusvööd, siis miks mitte vaadata meie poes ringi? Oleme kindlad, et leiad MEO-st selle, mida otsid!

Mehe kasinusrihm, mida tuntakse ka peenisepuuri või mehe kasinusrihmana, kasutatakse selleks, et takistada kandja erektsiooni või seksuaalakti sooritamist. See koosneb metallist või plastikust korpusest, mis paigaldatakse peenise ümber ja on sageli lukuga kinnitatud, et kasutaja ei saaks seda ise eemaldada.

On mitmeid põhjusi, miks mehed võivad kanda voorusvööd, sealhulgas:

  • BDSM ja fetišism: BDSM-skeenes kasutatakse voorusvööd sageli mängu osana, et võtta kontrolli alla kandja seksuaalne erutus, et domineerida tema üle.
  • Suhtedünaamika: mõnes suhtes kasutatakse voorusvööd vahendina, et luua partnerite vahel teatud dünaamikat. Üks partner võib paluda teisel kanda voorusvööd, et suurendada seksuaalset pinget või rõhutada truudusekohustust.
  • Enesekontroll: Mõned mehed kannavad voorusvööd, et kaitsta end soovimatu seksuaalse tegevuse eest või et paremini kontrollida oma seksuaalset erutust.


Oluline on märkida, et voorusvöö on väga vastuoluline teema ja mõned inimesed võivad seda pidada seksuaalse vabaduse piiramise vormiks. Seetõttu on oluline, et kõik selle kasutamisega seotud osapooled suhtleksid selle kohta selgelt ja konsensuslikult, võttes arvesse omaenda piire ja vajadusi.