Alates 18

Järgnevad leheküljed on mõeldud ainult täiskasvanutele. Sisestades kinnitate, et olete vähemalt 18-aastane.

Penis rõngad vibratsiooniga

Uudiskiri

Penis rõngad vibratsiooniga 

Vibreerivad peenise rõngad! Naudi kõva erektsiooni ja intensiivset vibratsiooni! Tahad nautida intensiivset vibratsiooni, mis voolab läbi su peenise, samal ajal kui sinu erektsioon kestab eriti kaua? Meie vibreeriva peenise rõngaga saad seda teha!

12
lehekülje kohta
Näita 1 - 12 16 objektist 1 - 12
Näita 1 - 12 16 objektist 1 - 12

Vibreerivad peenise rõngad: väikesed abilised, mis suudavad palju!

 

Penisrõngastel ehk kukerõngastel on iseenesest palju eeliseid: Kalurõngad asetatakse kas otse kuklaserva taha kui glansirõngas, edasi võllile või samaaegselt ümber munandite(munandirõngas) ja panevad seega vere aeglasemalt peenisest tagasi voolama. Sel viisil tagavad meie valikusse kuuluvad peenisrõngad pikema erektsiooni, kõvema peenise ja ka hilinenud orgasmi. Lisaks igas vormis ja materjalist peenisrõngastele on olemas ka vibratsiooniga peenisrõngad, mis hellitavad teie partnerit seksi ajal. Loomulikult saab vibreerivat peenisrõngast ka lihtsalt tagurpidi keerata ja seega intensiivselt munandeid stimuleerida!

 

Milline vibreeriv peenisrõngas sobib mulle?

 

Väikese või lühikese vibraatoriga peenisrõngad võimaldavad sügavat tungimist, samas kui suurte vibraatoritega peenisrõngad ei võimalda nii tihedat kehakontakti ja stimuleerivad seega klitorist pikema aja jooksul. Enamik vibraatoritega vibreerivaid peenisrõngaid on valmistatud silikoonist ja on seetõttu väga venivad, mis teeb need eriti praktiliseks "algajatele". Need, kes soovivad tihedamat tunnet, peaksid valima laiema ja seetõttu stabiilsema vibratsiooniga peenisrõnga. Sageli on vibratsiooniga peenisrõngad varustatud eemaldatava Bullet vibraatoriga, st eriti väikese ja võimsa vibraatoriga, mida saab üsna suurepäraselt kasutada ka eelmänguks.

 

Osta vibratsiooniga peenisrõngad internetis MEO-st

 

MEO vibratsiooniga peenisrõngad on lõbusad valida! Meil on igaühele sobiv vibreeriv peenisrõngas!