Alates 18

Järgnevad leheküljed on mõeldud ainult täiskasvanutele. Sisestades kinnitate, et olete vähemalt 18-aastane.

Anal Depth Play

Uudiskiri

Anal Depth Play 

Anal Depth Play on eriline, äärmiselt põnev seksuaalpraktika, mida saab harrastada üksi või koos partneriga. On olemas erinevaid tehnikaid ja väga pikki dildosid nii algajatele kui ka professionaalidele, et maksimeerida anaalsügavuse treeningut ja saavutada rahuldavaid tulemusi:

12
lehekülje kohta
Näita 1 - 12 60 objektist 1 - 12
Näita 1 - 12 60 objektist 1 - 12

Mis on anaalsügavuse treening?

 

Anaalsügavuse treening on anaaltreening, mis keskendub väga pika dildo sisestamisele sügavale anaalkanalisse. Anaalsügavuse treeningu edenedes peaks treenitav olema võimeline sisestama väga pikki dildosid, tagumispistikuid ja muid esemeid üha sügavamale ja sügavamale anaalkanalisse. Erinevalt teistest anaaltreeningu vormidest ei ole anaalsügavuse treeningu puhul oluline, kui suured või paksud on sisestatud esemed, vaid ainult see, kui kaugele need tungivad.

 

Anaalsügavuse treeningut võib julgustada või tellida Top, kes soovib oma subi keha oma piirini viia. Samas võib keegi alustada anaalsügavuse treeningut ka seetõttu, et talle meeldib anaalseksimänguasju kasutada või fisteldada ning ta soovib oma anaalmängu järgmisele tasemele viia.

 

On kaks peamist väljakutset, mida keegi, kes alustab anaalsügavuse treeningut, peab ületama. Esiteks peavad nad õppima lõdvestama nn puborektaalset silmust, tugevat lihast, mis moodustab pärasoole esimese kõveruse. See lihas kipub pinguldama ja sulgema pärasoole, kui ta tunneb survet, nagu see juhtub anaalseksi või stimuleerimise ajal. Selle lihase lõdvestamise õppimine isegi stimulatsiooni korral on eduka anaalsügavuse treeningu võti. Teiseks peavad anaaltreeningut läbivad inimesed õppima seostama anaalpenetratsiooni ajal tunnetatavat sügavat survet naudingutega. Keskendumine keha lõdvestamisele ja selle tundmustega kontakti saamine võib toetada anaalsügavuse treeningut. Paljud inimesed leiavad, et sügav hingamine aitab neil anaalpenetratsiooni ajal lõdvestuda. Teatud asendid, näiteks neljakäpuli või põlvili, aitavad samuti lõõgastumisele kaasa.

 

Kuigi tavalisi dildosid, vibraatoreid ja väga pikki anaaldildosid saab kasutada anaalseks sügavtreeninguks, on olemas ka mõned spetsiaalselt selleks mõeldud abivahendid ja libestid MEO ®, väga pikkade dildode veebipoest.

 

Survetunne ja väike ebamugavustunne anaalsügavuse treeningu ajal on normaalne, kuid tõelise valu tundmine ei ole. Sa peaksid alati kuulama oma keha ja mitte kunagi minema liiga kaugele üle oma piiride. Anaalset sügavtreeningut ei tohiks kiirustada, alati on parem aeglaselt edasi minna. MEO ® soovitab alustada sõrmedega, enne kui liigute pika anaalsügavuse treeningdildo sisestamise juurde.

 

Mis on eriline väga pika Anal Depth Play Dildo?

Pikk dildo viib anaalmängu uuele tasemele, sest anaalseks sügavale pakub väga erilisi aistinguid! Kas otsite klassikalist 1 meetri pikkust dildot või soovite osta teisi väga pikki dildosid, olete MEO ® dildopoes õiges kohas. MEO ® on üks spetsialistidest anaalsügavuse treenimise valdkonnas: äärmuslik pikkus, suured läbimõõdud, ebatavalised tekstuurid ja veenev materjal, mis on piisavalt tugev ja paindlik samal ajal, et sa saaksid seda tunda täpselt õigetes kohtades, sügaval sinu sees! See väga pikk dildo täidab sind täielikult ja tagab sulle intensiivse rahulduse. See dildo ei veena sind mitte ainult oma pikkusega, vaid ka selle väga eriline disain pakub sulle unustamatuid hetki.

 

Kuidas kasutada väga pikka Anal Depth Play Dildot?

Väga pika ja ümbermõõdu tõttu võib väga pika anaalsügavuse treeningdildo sisestamine olla alguses keeruline. Võta aega, liigu aeglaselt ja vali asend, mis võimaldab sul oma keha välja sirutada. Lemmik abivahendiks on meie ASS UP padi anaalsügavuse treenimiseks. Lamage selili, meie ASS UP padi pepu all ning jalad tõstetud ja laiali. ASS UP padi toetab teie keha stabiilselt ja mugavalt ka pingulises asendis. Kindel ASS UP padi takistab ka teie vajumist voodisse ja hõlbustab mitmeid teisi asendeid anaalsügavuse treenimise ajal.

 

Millist määrdeainet peaksin kasutama Anal Depth Play ja anaalsügavuse treenimiseks?

Kasutage rohkelt libestusainet! Anaalsügavuse treeningu ajal Me ei väsi seda punkti kordamast. Pärak ei ole mitte ainult tundlikum kui tupp, vaid muutub ka tundlikumaks, mida kaugemale ülespoole lähed. Seepärast peaksid kindlasti kasutama palju ja palju libestit, et sa ei teeks endale haiget. Kui plaanid kasutada väga pikka dildot, soovitame meie FUCKSLUT libestit Anal Depth Play see on silikoonipõhine ja tundub nagu ükski teine libestusaine. FUCKSLUT muudab pika dildo kasutamise sügavaks anaaltreeninguks valutuks, kuid intensiivseks naudinguks. Soovitame kindlasti ka meie EXTREMEO sprei. See sprei on ideaalne valik nii algajatele kui ka kogenud inimestele Anal Depth Play Professionaalidele ideaalne valik. EXTREMEO on spetsiaalne toode anaalseksi, anaalsügavuse treenimiseks ja anaalvenitamiseks. Tänu spetsiaalsele toimeainete kombinatsioonile tagab see sprei, et isegi väga pikki dildosid saab kergemini sisse viia. EXTREMEO eriefekt soodustab kerget tungimist ja viib seega lõdvestunud ja kirgliku naudinguni. Sprei toimib ilma tunnetuse kadumiseta, vähendab sulgurlihase valutundlikkust ja aitab saavutada täiusliku penetratsiooni Anal Depth Play.

Materjal ja hooldus pika Anal Depth Play Dildo:

 

See pikk dildo on mõeldud Anal Depth Play on valmistatud kvaliteetsest vinüülist. Materjal on imeliselt paindlik ja libe. Kasutatud materjal on ka väga vastupidav, nii et teie väga pikk dildo kestab kaua. Saate pikka dildot puhastada Anal Depth Play Dildo kerge seebi ja veega. Põhjalikuks hügieeniks soovitame kasutada regulaarselt ka meie sprei VERYCLEAN. Loomulikult on puhastamine eriti oluline ka pärast kasutamist. Enne väga pika dildo kasutamist võite ka ise kasutada anaaldushti, et puhastada soolestik. Meie poekategooriast "Anaalduššid" (kliki siia ) leiad sobiva anaaldušši anaalseks sügavustreeninguks.