Alates 18

Järgnevad leheküljed on mõeldud ainult täiskasvanutele. Sisestades kinnitate, et olete vähemalt 18-aastane.

Packer

Uudiskiri

Packer 

Siit leiate laia valiku eri suuruses ja eri värvi pakendajaid, mis sobivad teie individuaalsetele vajadustele. Pakume kiiret ja diskreetset saatmist, nii et saate oma Packer kiiresti nautida. Tellige nüüd internetis ja kogege vabadust, mida te väärite!

Näita 1 - 5 5 objektist 1 - 5
Näita 1 - 5 5 objektist 1 - 5

Transmeeste jaoks onPacker eriline see, et see pakub neile võimalust füüsiliselt ja emotsionaalselt oma keha ja soolise identiteediga siduda. Packer võib aidata trans meestel end kindlamalt ja mugavamalt tunda, sest see annab neile füüsiliselt tunda oma soolist identiteeti. Lisaks võib Packer olla abiks ka seksuaalelus ja aidata vähendada düsfoorilisi tundeid intiimsetel hetkedel. Oluline on rõhutada, et kõik transmehed ei soovi ega vaja kasutada Packer, kuid nende jaoks, kes seda teevad, võib see mängida nende elus olulist rolli.

Packer on sisuliselt kunstlik peenis, mis on tavaliselt valmistatud silikoonist või muudest materjalidest. See sisestatakse aluspesu sisse, et simuleerida peenise välimust ja tunnet pükstes. Packer on saadaval eri suurustes ja kujuga ning paljud neist on disainitud nii, et need sobiksid kandja kehakujule, et luua realistlik välimus.

Paljude transmeeste jaoks võib pakendi kandmine aidata leevendada nende kehadüsfooriat, andes neile füüsilise mehelikkuse tunde, mis neil muidu puudub. Samuti võib see aidata vähendada nende keha ja soolise identiteedi vahelise dissotsiatsiooni tunnet, mis on sageli stressi ja ärevuse allikas.

Lisaks sellele võib Packer olla abiks ka seksuaalvahekorra ajal. Mõned transmehed eelistavad seksuaalvahekorra ajal kanda Packer, et luua reaalsem tunne ja vähendada düsfoorilisi tundeid. On olemas ka spetsiaalsed Packer, mis on mõeldud spetsiaalselt seksuaalvahekorra jaoks, mis võivad pakkuda täiendavat stimulatsiooni.

Oluline on rõhutada, et kõik trans mehed ei taha või ei pea kandma Packer. See on isiklik otsus ja sõltub paljudest teguritest, nagu individuaalne düsfooria, mugavuse tase ja seksuaalne orientatsioon. Kuid nende jaoks, kes otsustavad kanda Packer, võib see olla oluline vahend, mis aitab neil oma keha ja soolist identiteeti paremini määratleda.

Transmeeste jaoks on olemas eri tüüpi pakendeid, mis võivad erineda suuruse, kuju, materjali ja funktsionaalsuse poolest. Siin on mõned kõige levinumad tüübid:

  • Pehme Packer: See on silikoonist või sarnasest materjalist valmistatud pehme Packer, mis annab aluspesu kandmisel realistliku tunde. Sellel puudub tavaliselt sisemine raam ja see kohandub kandja keha kontuuridega.
  • Kõva Packer: Seda tüüpi pakendaja on tavaliselt valmistatud kõvemast materjalist, näiteks kõvast kummist või TPE-st (termoplastilisest elastomeerist), ja sellel on sageli sisemine raam, et säilitada peenise kuju. Seda tüüpi Packer võib mõnele trans-meesile tunduda realistlikum ja see võib sobida ka seksuaalvahekorras kasutamiseks.
  • Pissapakend: Pissapakendil on tavaliselt eriline kuju, mis võimaldab kandjal seistes urineerida. Mõnel neist Packer on ka siseõõnsus vedelike kogumiseks.
  • Proteesipakendaja: Proteesipakendaja on tavaliselt protees, mis istutatakse kirurgiliselt kasutaja kehasse, et pakkuda püsivat lahendust transmeestele, kes ei soovi või ei saa läbida metoidioplastikat või falloplastikat.
  • Hübriidpakendaja: Hübriidpakendaja on Packer ja peenisepumba kombinatsioon. Seda saab kasutada nii erektsiooni tekitamiseks kui ka seksuaalvahekorras.


Oluline on märkida, et ei ole olemas sellist asja nagu "täiuslik" Packer, vaid see sõltub kasutaja individuaalsetest vajadustest ja eelistustest. Seetõttu võib olla kasulik proovida erinevaid tüüpe ja kaubamärke, et leida kõige sobivam Packer.

Mis on pakker?

"Pakker" on LGBTQ+ kogukonnas aeg-ajalt kasutatav termin, millega kirjeldatakse tarvikut, mida kasutavad transseksuaalsed mehed (naissoost transseksuaalid), et jäljendada mehe suguelundite välimust ja tunnetust.

Kes kasutab pakkerit?

Packer Kõige sagedamini kasutavad pakkerit transmehed, transseksuaalid või sooliselt mittekonformsed inimesed, kuid pakkerit võivad kasutada kõikidest sugupooltest inimesed. Packer. Packer on saadaval erinevates suurustes, alates märkamatutest kuni silmatorkavateni. Õige valik võib sõltuda ka teie kehamõõtudest ja sellest, millise Packer puhul tunnete end kõige mugavamalt.

Lisateave pakendite kohta:

Packer võib olla valmistatud erinevatest materjalidest, näiteks pehmest silikoonist, kummist või lateksist. Enamik Packer on kujundatud nii, et neid saab kanda aluspesu sees või mingi rakmete abil, mis annavad realistlikuma välimuse ja tunde.

Tüüpiline Packer on valmistatud pehmest, painduvast materjalist, mis kohandub kehaga ja on saadaval erinevates suurustes. Mõned Packer on kujundatud selliste detailidega nagu munandid või veenid, mis annavad veelgi realistlikuma välimuse. Enamik Packer on siiski kavandatud nii, et neid saab kanda lamedalt ja tagasihoidlikult riiete all.

Teatud Packer on sisseehitatud urineerimisfunktsioon, mis võimaldab kandjal urineerida nagu mees, ilma et ta peaks Packer eemaldama. Teistel Packer on tekstuur või struktuur, mis pakub lisastiimulatsiooni.

Selleks, et hoida Packer paigal, on olemas spetsiaalsed aluspesu või rakmed, mis on mõeldud Packer kindlalt hoidma ja takistavad selle libisemist või liikumist. Selliseid aluspesu või rakmeid on saadaval erinevates stiilides ja suurustes, et need vastaksid kasutaja individuaalsetele vajadustele ja eelistustele.

Pakkija kandmine võib olla mõne transmehe jaoks oluline soolise väljenduse vorm, mis aitab neil tunda end rohkem seotud oma mehelikkuse ja soolise identiteediga. Mõned transmehed teatavad ka, et paki kandmine aitab neil end avalikult või intiimsetes suhetes teistega kindlamalt ja enesekindlamalt tunda.