Alates 18

Järgnevad leheküljed on mõeldud ainult täiskasvanutele. Sisestades kinnitate, et olete vähemalt 18-aastane.

B-Vibe

Uudiskiri

B-Vibe 

Avastage anaalsete naudingute järgmine tase B-Vibe'i kvaliteetsete anaalvibraatoritega! Läbimõeldud disaini, kvaliteetsete materjalide ja uuendusliku tehnoloogia kombinatsioon tagab võrratu elamuse, mida saate uuesti ja uuesti kogeda.

Näita 1 - 10 10 objektist 1 - 10
Näita 1 - 10 10 objektist 1 - 10

B-Vibe ja ka MEO on tuntud kaubamärgid seksimänguasjade maailmas, mis on spetsialiseerunud kvaliteetsetele anaalmänguasjadele. B-Vibe on tuntud oma uuendusliku tootevaliku poolest, mis sisaldab kaugjuhitavaid anaalipistikuid, anaalpalle ja anaaltreeningkomplekte. B-Vibe on tuntud kvaliteetsete materjalide kasutamise poolest ja valmistab oma tooted sageli kehasõbralikust silikoonist. Ettevõte B-Vibe paneb suurt rõhku üksikasjaliku teabe ja õppematerjalide pakkumisele anaalseksi ja anaalitervise kohta, et tagada oma toodete kasutajatele turvaline ja nauditav kogemus. Lisaks pakub B-Vibe spetsiaalseid komplekte algajatele ja edasijõudnutele, mis sisaldavad kõike anaalseksi treenimiseks või anaalstimulatsiooniks vajalikku. Koostöös seksuaalpedagoogidega pakub B-Vibe oma veebilehel informatiivseid videoid ja nõuandeid.

 

Uute tunnete maailm!

 

Avastage uute aistingute maailm, alates õrnast kihelkonnast kuni intensiivsete naudingu laineteni. Meie anaalvibraatorid sobivad nii algajatele kui ka edasijõudnutele ning on saadaval erinevates suurustes ja kujudes.

 

Meie rakenduse abil juhitavate anaalvibraatorite uusima põlvkonna abil saab naudingut veelgi suurendada. Olenemata sellest, kas olete paar või üksi, meie kasutajasõbralik rakendus võimaldab teil valida täiusliku vibratsiooniseadistuse või isegi luua oma vibratsioonimustri.

 

Meie anaalvibraatorid on tavaliselt veekindlad ja alati valmistatud kehasõbralikest materjalidest, nii et neid saab hõlpsasti kasutada ka duši all või vannis. Ja tänu nende vaiksele vibratsioonile saab neid kasutada diskreetselt, millal ja kus iganes soovite.

 

Kas olete valmis uueks naudingu reisiks? Tutvu meie anaalvibraatorite valikuga juba täna ja leia oma ideaalne nauding!

 

Anaalvibraatorid lühidalt:

 

Anaalvibraatorid on seksimänguasjad, mis on mõeldud spetsiaalselt anaalstimulatsiooniks ja -meelelahutuseks. Neid võivad kasutada inimesed igast soost ja seksuaalsusest ning neid on mitmesuguse kuju, suuruse ja stiiliga.

 

Funktsioon: Anaalvibraatorid vibreerivad, pulseerivad ja pöörlevad eri kiirustel ja mustritega, et stimuleerida pärakut ja sealseid arvukaid närvilõpmeid. Paljud inimesed leiavad anaalstimulatsiooni väga meeldivaks ja võivad selle tulemusena kogeda intensiivseid orgasmi. Mõned mudelid on mõeldud ka spetsiaalselt meeste eesnäärme (mida nimetatakse ka P-punktiks) stimuleerimiseks, mis võib põhjustada eriti intensiivseid ja rahuldust pakkuvaid aistinguid.

 

Materjal: Anaalvibraatorid on tavaliselt valmistatud kehasõbralikest materjalidest, näiteks silikoonist, klaasist või roostevabast terasest. Silikoon on eriti populaarne, sest see on pehme, mittepoorne ja kergesti puhastatav. Seetõttu on oluline valida materjal, mis on ohutu ja kehaga ühilduv.

 

Disain: Anaalvibraatorid on disainitud nii, et need oleksid anaalis kasutamiseks ohutud. Neil on tavaliselt ümardatud ots, et neid oleks lihtne sisestada, ja lai alus või käepide, et vältida liiga sügavale sisestamist ja hõlbustada väljatõmbamist. Mõnel anaalvibraatoril on ka lisafunktsioone, näiteks helmekujuline disain lisastiimulatsiooni saavutamiseks, puldid lihtsaks juhtimiseks või on isegi mõeldud pikaajaliseks kandmiseks.

 

Suurus: Anaalvibraatoreid on saadaval mitmes erinevas suuruses, alates väikestest ja õhukestest mudelitest algajatele kuni suuremate mudeliteni edasijõudnutele. Oluline on valida suurus, mis on mugav ja turvaline.

 

Kasutamine: Enne anaalvibraatori kasutamist tuleks alati kasutada libestusainet, näiteks Aquameo, sest pärakul endal ei ole loomulikku määrdeainet. Soovitatav on kasutada veepõhist määrdeainet, eriti kui mänguasi on valmistatud silikoonist. Sisestamisel tuleb alati aeglaselt ja ettevaatlikult tegutseda ning pöörata tähelepanu mugavusele.

 

Puhastamine: Anaalvibraatorid tuleb pärast iga kasutamist põhjalikult puhastada. Enamikku saab puhastada sooja vee ja maheda seebiga, kuigi mõned materjalid võivad nõuda spetsiaalseid puhastusmeetodeid. Oluline on järgida tootja puhastusjuhiseid, et tagada mänguasja ohutus ja pikaealisus.

 

Ohutus: Nagu kõigi seksimänguasjade puhul, on ohutus esmatähtis. Anaalvibraatori kasutamisel arvestage alati oma mugavusega ja lõpetage igasugune tegevus, mis põhjustab valu või ebamugavust. Samuti on oluline, et mänguasjal oleks piisavalt lai alus või käepide, et seda ei saaks liiga sügavale sisestada.

 

Anaalvibraatorid võivad olla põnev ja nauditav lisa seksuaalelule, kas neid kasutatakse üksi või koos partneriga. Nagu kõigi seksimänguasjade puhul, on oluline alati arvestada enda mugavuse ja ohutusega ning valida tooteid, mis on teie keha suhtes ohutud ja õrnad.

 

Milliseid anaalvibraatoreid on MEO veebipoes saadaval?

 

Anaalvibraatoreid on palju erinevaid kujundeid ja suurusi, mis on spetsiaalselt mõeldud erinevat tüüpi stimulatsiooniks ja naudinguteks. Siin on mõned kõige levinumad tüübid:

 

Eesnäärme vibraatorid: need vibraatorid on spetsiaalselt mõeldud eesnäärme stimuleerimiseks, mis võib põhjustada intensiivseid ja sageli erinevaid orgasme. Need vibraatorid on sageli kõverad või nurgelised, et paremini eesnäärme juurde jõuda. Mõnedel mudelitel on ka lisastiimulatsioon perineumile.

 

Vibreerivad anaalhelmed: Nendel vibraatoritel on kerakujuline disain, mis pakub lisastiimulatsiooni sisestamisel ja väljatõmbamisel. Vibratsioon suurendab sensoorset kogemust ja võib orgasmi ajal välja tõmmates põhjustada veelgi intensiivsema kogemuse.

 

Anaalpistiku vibraatorid: Need on sageli väiksemad ja neid saab kanda pikema aja jooksul. Need sobivad ideaalselt neile, kes on anaalstimulatsiooniga alles alustanud, või neile, kes soovivad nautida lisastiimulatsiooni eelmängu või vahekorra ajal.

 

Täispuhutavad anaalvibraatorid: Neid vibraatoreid saab pärast sisestamist täispuhuda, et tekitada täiskõhutunnet. See võib suurendada stimulatsiooni ja on ideaalne neile, kellele meeldib venitamine.

 

Kaugjuhtimisega anaalvibraatorid: Neid vibraatoreid saab juhtida kaugjuhtimispuldiga, mis muudab need ideaalseks mängimiseks koos partneriga. Neid saab kasutada ka diskreetseks mängimiseks avalikus kohas.

 

Anaalvibraatorite iminapakett: Nende vibraatorite põhjas on iminapakett, mis muudab need ideaalseks käedeta mängimiseks. Neid saab kinnitada erinevatele pindadele.

 

Igaüks neist vibraatoritest pakub ainulaadset sensoorset kogemust ja neil on omad eelised ja puudused.

 

Viimase põlvkonna anaalvibraatorid koos rakenduse juhtimisega:

 

Viimase põlvkonna anaalvibraatorid on tehnoloogiliselt täiesti täiustatud ja pakuvad nutitelefoni rakendustega integreerimise kaudu hulgaliselt uusi funktsioone ja võimalusi. Siin on mõned tipphetked:

 

Rakendusega juhitavad anaalvibraatorid: need võimaldavad kasutajatel juhtida oma anaalvibraatorit nutitelefoni rakenduse kaudu. See laiendab erinevate vibratsioonirežiimide ja intensiivsuste võimalusi ning pakub väga kasutajasõbralikku kasutajaliidest. Mõned rakendused võimaldavad isegi luua ja salvestada oma vibratsioonimustreid.

 

Interneti kaudu kaugjuhitavad anaalvibraatorid: Rakenduse juhtimine võimaldab kasutajatel juhtida oma anaalvibraatorit ka kõikjalt, kus neil on internetiühendus. See tähendab, et partnerid, kes asuvad erinevates linnades või isegi riikides, saavad mänguasja kontrollida ja koos nautida seda kogemust.

 

Interaktiivsed anaalvibraatorid: Mõned rakenduse abil juhitavad anaalvibraatorid võivad ka erinevalt suhelda. Näiteks võivad nad reageerida muusikale ja vibreerida rütmi järgi või reageerida telefoni puudutusele või liigutustele. See muudab kogemuse veelgi intensiivsemaks ja isiklikumaks.

 

Privaatsus ja turvalisus: Rakendusega juhitavad anaalvibraatorid pakuvad sageli täiustatud privaatsus- ja turvavõimalusi. Kasutajad saavad määrata paroole, et teised ei saaks oma rakendusele ligi pääseda, ning mõned rakendused pakuvad isegi otsekohalduse krüpteerimist, et kaitsta kasutajate andmeid.

 

Nagu alati, on õige anaalvibraatori valimisel oluline arvestada isiklikke eelistusi ja mugavust. Rakendusega juhitav anaalvibraator võib olla suurepärane võimalus laiendada oma anaalstimulatsiooni võimalusi ja avastada naudingu täiesti uus mõõde.