Alates 18

Järgnevad leheküljed on mõeldud ainult täiskasvanutele. Sisestades kinnitate, et olete vähemalt 18-aastane.

Lukustatavad anaalpistikud

Uudiskiri

Lukustatavad anaalpistikud 

Lukustatav anaalpistik on seksimänguasju, mis sisestatakse pärakusse ja seejärel lukustatakse väikese tabaluku, elektroonilise ajaluku või muu lukustusmehhanismiga. See muudab anaalpistiku eemaldamise võimatuks ilma võtme või lukukombinatsioonita. Elektroonilise ajalukuga lukustatud anaalpistiku puhul on võimatu anaalpistikut eemaldada enne ette...

Lukustatav anaalpistik on seksimänguasju, mis sisestatakse pärakusse ja seejärel lukustatakse väikese tabaluku, elektroonilise ajaluku või muu lukustusmehhanismiga. See muudab anaalpistiku eemaldamise võimatuks ilma võtme või lukukombinatsioonita. Elektroonilise ajalukuga lukustatud anaalpistiku puhul on võimatu anaalpistikut eemaldada enne etteantud aja (näiteks 20 minutit või 100 tundi) möödumist.

Rohkem
Näita 1 - 6 6 objektist 1 - 6
Näita 1 - 6 6 objektist 1 - 6

Saksamaalt pärit MEO anal master on lukustatav anaalpistik, mida saab lukustada kas tabaluku või ajalukuga.

Anaalidomineerimine on teema, mis muutub BDSM-skeenes üha olulisemaks. Tänu MEO-le saab nüüd ka anaalselt kogeda väga ülimalt ja domineerivalt sellist kontrolli kaotamist, mille on teinud populaarseks kateriseerimine.

  • Kas sind erutab tunne, et sind täidetakse täielikult?
  • Kas sind on alati kütkestanud mõte anaalsest domineerimisest?
  • Kas sa muutud täiesti kiimaseks juba ainuüksi mõeldes sellele, et kannad lukustatavat anaalpistikut sügaval enda sees terve päeva või kauemgi?
  • Kas olete alati tahtnud kogeda tunnet, kuidas teie peremees või domina viib teid TÄIELIKULT füüsilise kontrolli alla?


Kui teie vastus kõigile nendele küsimustele on jaatav, siis MEO Anal Master, meie lukustatav anaalpistik, on teie jaoks unistuse täitumine!

Kui meie anaalpistik on sisestatud, avaneb see nagu võluväel laiali - nüüd tuleb see vaid sulgeda ja lukustada. Ilma võtmeta ei ole sul võimalik Anal Master'i sinust välja tõmmata. Ainult võtmega saab anaalpistiku tagasi oma algsesse suurusesse ja sinust välja tõmmata.

Hoiatus: Kui kaotad võtme, on lukksepp sinu ainus lootus.


Mis on lukustatav anaalpistik?

Lukustatav anaalpistik on teatud tüüpi seksimänguasju, mis sisestatakse pärakusse ja lukustatakse seejärel väikese tabaluku, elektroonilise ajaluku või muu lukustusmehhanismiga. See muudab anaalpistiku eemaldamise võimatuks ilma võtme või lukukombinatsioonita. Elektroonilise ajalukuga lukustatud anaalpistiku puhul on võimatu anaalpistikut eemaldada enne etteantud aja (näiteks 20 minutit või 100 tundi) möödumist.

On mitmeid põhjusi, miks inimesed kasutavad lukustatavaid anaalpistikuid, näiteks:

  • Kontroll: Mõnedele inimestele meeldib tunne, et nende partner kontrollib neid füüsiliselt, ja lukustatav anaalpistik võib olla selle kontrolli füüsiline väljendus.
  • Süütus: lukustatavat anaalpistikut võib kasutada süütusrežiimi osana, kus alistuvale partnerile keelatakse seksuaalne rahuldamine, kuni domineeriv partner otsustab anaalpistiku lahti lukustada.
  • Avalik mäng: Neile, kes naudivad avalikke mänge, võib lukustatav anaalpistik lisada täiendavat põnevust ja riski.
  • BDSM: lukustatavaid anaalpistikuid kasutatakse sageli BDSM-stsenaariumides osana dünaamilisest võimuvahetusest, kus üks partner kontrollib ja teine on alistuv.


Oluline on märkida, et seksimänguasju, sealhulgas lukustatavaid anaalpistikuid, tuleks kasutada ainult kõigi asjaosaliste selgesõnalisel ja teadlikul nõusolekul. Lisaks tuleks lukustatavaid anaalpistikuid nõuetekohaselt puhastada ja käidelda hügieeniliselt, et vältida võimalikke terviseriske.

MEO BDSM veebipoes leiate erinevaid lukustatavaid anaalpistikuid koos tabalukkudega või elektrooniliste ajalukkudega lukustatavaid anaalpistikuid, et täita oma fantaasiaid anaalsest kasinusest. Lisaks on meil palju meestele mõeldud kasinusvöidja muidugi klassikalisi anaalpistikuid ning ka täispuhutavaid anaalpistikuid.