Alates 18

Järgnevad leheküljed on mõeldud ainult täiskasvanutele. Sisestades kinnitate, et olete vähemalt 18-aastane.

Käeraudad

Uudiskiri

Käeraudad 

MEO: Sinu kvaliteetse nahast ja neopreenist käeraudade kauplus! Kas otsite oma BDSM-sessioonideks täiuslikke käeraudu? Siis on MEO teie jaoks õige koht! Me oleme teie usaldusväärne bondage-pood kvaliteetsete nahast, neopreenist või terasest valmistatud käeraudade jaoks.

12
lehekülje kohta
Näita 1 - 12 45 objektist 1 - 12
Näita 1 - 12 45 objektist 1 - 12

MEO: Sinu kvaliteetse nahast ja neopreenist käeraudade kauplus!

Kas otsite oma BDSM-sessioonideks täiuslikke käeraudu? Siis on MEO teie jaoks õige koht! Me oleme teie usaldusväärne bondage-pood, kust leiate kvaliteetsed nahast, neopreenist või terasest valmistatud käeraudad.

Meie käeraudad on valmistatud esmaklassilisest nahast, mis on pehme, kuid piisavalt vastupidav, et vastata ka kõige nõudlikumatele nõuetele. Reguleeritavate ja lukustatavate lukkude ning turvaliste D-rõngastega on need käeraudad ideaalsed nii algajatele kui ka kogenud kasutajatele.

Meie neopreenist käeraudad on suurepärane valik neile, kes eelistavad kergemat ja paindlikumat varianti. Need kvaliteetsest neopreenist valmistatud käeraudad on mugavad kanda ja sobivad ideaalselt bondage'iks, sensoorseks uurimiseks ja paljuks muuks.

MEO-l on prioriteediks pakkuda ainult parimaid BDSM aksessuaare. Vaadake meie nahast ja neopreenist käeraudade valikut juba täna ja avastage ülimat naudingut!


Käeraudad: Nautige kontrolli kaotamist bondage'i ajal!


Bondage käeraudad on seadmed, mis piiravad randme liikumist BDSM seansi ajal. Need võivad olla valmistatud erinevatest materjalidest, sealhulgas nahast, neopreenist ja kunstnahast.

MEOnahast käeraudad on vaieldamatult bondage'i klassika. Need on vastupidavad ja pakuvad tugevat, turvalist pidamist. Nahast käeraudu saab reguleerida, et need sobiksid erinevatele randmesuurustele ja on sageli mugavuse tagamiseks pehmelt polsterdatud. Nahast käeraudad võivad olla kallid, kuid need on investeeringut väärt, kui kavatsete neid tihti kasutada.

Meie neopreenist käeraudad on odavam alternatiiv nahast käeraudadele. Need on valmistatud sünteetilisest kummist materjalist, mis on mugav ja paindlik. neid on lihtne puhastada ja neid saab pesta seebi ja veega. Nad on tavaliselt veekindlad, nii et neid saab kasutada märja või määrdunud mängu puhul.

Kunstnahast käeraudad on teine odav variant. Need näevad välja ja tunnevad välja nagu pärisnahk, kuid on valmistatud sünteetilisest materjalist, mida on lihtne puhastada ja hooldada. Kunstnahast käeraudad on ka vegan.

MEO BDSM veebipoes on saadaval erineva disainiga käeraudad, nt luku, velcro või pandlaga. Lukustatavad käeraudad on lukustatud väikese tabalukuga, nii et neid ei saa ilma võtmeta eemaldada. Velcro-kinnitusega käeraudu on lihtne panna ja võtta ning need on reguleeritavad erinevate randmesuuruste jaoks. Lukkudega käeraudad on sarnased lukustatavate käeraudadega, kuid need suletakse luku abil, mis hoiab käeraudu paigal.

Käeraudade tootmine:

Käerauad valmistatakse nahast, neopreenist või kunstnahast ribade kokkuõmblemisel, et luua randme ümbritsemiseks piisavalt lai mansett. Mõnedel käeraudadel võivad olla lisaelemendid, näiteks D-rõngad või kinnituspunktid ketile või köitele.

Nahast, neopreenist või kunstnahast käeraudad:

Erinevate materjalide eelised sõltuvad teie isiklikest eelistustest ja vajadustest. Nahast käeraudad on vastupidavad ja tagavad kindla pidamise, kuid võivad olla kallid. Neopreenist käeraudad on taskukohased ja neid on lihtne puhastada, kuid need ei pruugi olla nii kindlad kui nahast käeraudad. Kunstnahast käeraudad on odavad ja vegan, kuid need ei pruugi nii hästi välja näha ega tunda 100% nagu pärisnahk. Milline materjal on teie käeraudade jaoks parim, sõltub lõppkokkuvõttes teie eelarvest, eelistustest ja kasutusotstarbest.

Milliseid käeraudade tüüpe on olemas?

MEO on üks juhtivaid BDSM-poode ja pakub BDSM-sessioonideks ja bondage'iks erinevaid käeraudu:


MEO käeraudu kasutatakse BDSM-sessioonidel mitmel põhjusel:

  • Võimu teostamine: Käeraudade kandminevõib olla dünaamilise võimuvahetuse füüsiline representatsioon, kus üks isik võtab domineeriva ja teine alluva rolli. Käeraudad võivad sümboliseerida alluva isiku kontrolli kaotamist ja tema valmisolekut alluda domineeriva partneri tahtele.
  • Tundlikkuse suurenemine: randmepidemed võivad suurendada tundlikkust muude tegevuste, näiteks peksmise, sensoorse puudutuse või seksuaalse tegevuse ajal. Võimetus vabalt liikuda võib intensiivistada aistinguid ja suurendada naudingut.
  • Emotsionaalne erutus: Mõned inimesed leiavad, et kinnipidamise tunne on emotsionaalselt erutav. See võib tekitada partnerite vahel haavatavuse, usalduse ja intiimsuse tundeid.
  • Rollimängud: Käeraudu saab kasutada rollimängudes, kus üks inimene võtab endale konkreetse rolli ja käeraudad aitavad luua realistlikuma stsenaariumi. Näiteks võib domineeriv partner kasutada käeraudu, et ohjeldada alluvat, keda karistatakse sõnakuulmatuse eest.
  • Seiklus ja vaheldusrikkus: BDSM-sessioonid võivad olla paaridele võimalus saada uusi ja põnevaid kogemusi turvalisel ja konsensuslikul viisil. Käeraudade kasutamine võib laiendada nende seksuaalset repertuaari ja aidata neil uurida erinevaid võimudünaamikaid ja tundmusi.
  • Nahast käeraudad, pahkluude käeraudad ja BDSM-kaelarihmad võivad olla tõhus viis põnevate ja intiimsete BDSM-kogemuste loomiseks. Käeraudade kasutamine võib laiendada nende seksuaalset repertuaari ja aidata neil uurida erinevaid võimudünaamikaid ja tundmusi.


Käeraudad, nahast pahkluude käeraudad ja BDSM-kaelarihmad võivad olla tõhus viis põnevate ja intiimsete BDSM-kogemuste loomiseks. Need võivad aidata partneritel uurida oma soove ja piire ning luua sügavamat sidet usalduse ja haavatavuse ühiste kogemuste kaudu.

MEO ® nahast käeraudade või pahkluu käeraudade jaoks kasutatakse ainult kõrgeimatele kvaliteedistandarditele vastavaid materjale. Meie käerauad valmistavad kogenud tootjad, kellel on aastatepikkune käsitöökogemus. Käeraudade tootmine toimub ülima hoolikusega - alates planeerimisest kuni täiusliku tulemuseni. Oleme pidevas kontaktis oma klientide, tootetestijate ja BDSM-kogukonnaga.

Nahast käeraudade puhul on iga neet ja iga lukk tembeldatud MEO ® logoga, mis on originaalsuse ja bondage-toodete kõrgeima kvaliteedi tunnusmärk. Meie käeraudade juurde kuulub must hoiukott, millel on MEO ® kaubamärgiga.

MEO ®, ühe juhtiva bondage- ja SM-toodete tarnija veebipoes leiavad nii huvitatud BDSM-algaja kui ka kogenud BDSM-professionaalid, mida nad otsivad. Valik ei piirdu tavaliste käeraudadega. Muljetavaldav tootevalik sisaldab paljude disainide, värvide, suuruste ja materjalidega käeraudu. Interneti-aadress www.meo.de on saanud ühe maailma parima ja suurima bondage-poe sünonüümiks

Käeraudade näol võib juba praegu paljude paaride magamistoas leida käeraudasid ja need muutuvad üha populaarsemaks. Kuid võimalike bondageartiklite repertuaar ulatub kaugemale käeraudadest ja on uskumatult mitmekesine. Üks pilk meie veebipoes veenab teid! Bondage-komplektid või kombineeritud kaela- ja käeraudad pakuvad sulle sessiooni ajal palju variatsioone ja toovad vaheldust sinu seksuaalellu. Kui seksi ajal kasutatakse käeraudu, siis saate end täielikult oma partnerile üle anda ning järgida tema käske ja soove - või domineerida teda ise käeraudade ja BDSM-kaelarihma abil ning elada oma domineerivat poolt väga fantaasiarikkal viisil välja.

Seksikas rollimäng käeraudadega

Käeraudu on saadaval paljudes erinevates kujundustes ja värvides. Ühelt poolt on olemas tavapärased ja tuntud käeraudad ja randmepaelad. Need on valmistatud näiteks metallist, nahast ja neopreenist või raskemate mängude jaoks roostevabast terasest. Neopreenist käeraudad on odavad, lihtsad kasutada ja väga sobivad algajatele, kes soovivad enda jaoks bondage'i avastada. Kui teil on aga juba rohkem kogemusi bondage'i vallas, võite julgelt kasutada ka meie lukustatavaid käeraudu. Käeraudu on saadaval lugematutes variatsioonides. Nahast käeraudad ei ole mitte ainult vastupidavad ja vastupidavad, vaid annavad ka eriti põneva tunde, sest neid saab väga tihedalt nööpida. Pakume käeraudu üksikult või koos pahkluude käeraudade ja BDSM-kaelarihmaga. Kas mugavad käeraudad või terasest politseikäeraudad, mõlemad pakuvad puhast erootikat ja kirge bondage'is. Paar käeraudu on ideaalne bondage-toode, mida saab kasutada rollimängude ajal kodus magamistoas. Käeraudu kasutatakse ka BDSMis peremehe või perenaise ja orja vahel. Erinevad bondage võimalused, mida meie bondage tooted pakuvad, ei lase seksil tulevikus enam kunagi igav olla.

Kuidas kasutada käeraudu?

Kinnitage oma partneri randmed meie käeraudadega. Kinnitage D-rõngaste külge haakekonksud, ketid või köis ja teil on arvukalt võimalusi erootiliseks sidumiseks. Kas kinnitada voodiposti või seinakonksu külge, ühendada keti, trossi või laialivalgumisega - teie fantaasial ei ole piire.

Kuidas õppida sidumist käeraudade abil? Millele pean algajana bondage'is tähelepanu pöörama?

Kui olete huvitatud bondage'ist, on MEO teie jaoks õige koht. Meie bondage-toodete valik pakub teile lugematuid võimalusi. Kui soovite õppida bondage'i, peaksite kõigepealt meie bondage'i poes www.meo.de end kurssi viima selle mänguliigi erinevate liikidega. Sõltuvalt sellest, milline bondage'i valdkond teid huvitab ja milliseid bondage'i mänge eelistate ja soovite õppida, on mõistlik laiendada oma teadmisi mitte ainult teoreetiliselt raamatutest. Saate proovida esimesi samme meie nahast käeraudade ja spandex-maskiga või silmade sidumisega koos oma partneriga.

Mis vahe on bondage'il ja BDSM-il?

Mõlemad võivad pakkuda teile suurt naudingut! Erootiline bondage on BDSM-i üks liik, kus üks partner on teise poolt seotud. Põhimõtteliselt tähendab bondage võimu, domineerimist ja allumist, kontrolli ja sõltuvust. Kõiki BDSM-koolitusi ühendab see, et kesksel kohal on võimu aspekt. Alati on olemas aktiivne ehk domineeriv partner ja passiivne ehk alluv partner. Bondage'is saab see võimu tasakaalustamatus selgelt nähtavaks, kui üks partner on seotud või tema liikumis- ja tegevusvabadus on piiratud.

Milline bondage sobib algajatele?

Algajana peaksite bondage-seksi teemale lähenema aeglaselt. See algab bondage'i piirangute valikust. MEOs on meil bondage-piirdeid paljudes disainides; piirdeid algajatele ja piirdeid professionaalidele - sellistes materjalides nagu nahk, PU-nahk, teras ja palju muud. Algaja peaksite tähelepanu pöörama bondage piirangute lihtsatele kinnitustele. Käeraudade kinnitused peaksid olema kergesti suletavad ja ka uuesti avatavad ning kinnitusrihmad peaksid olema kergesti kasutatavad. Liiga paljude lukkude, klambrite ja lukustustega ahelad või peavaljad võivad kiiresti muutuda masendavaks, kui te ei ole nendega päriselt tuttav. Algaja bondage'i puhul kehtib sama reegel: vähem on sageli rohkem.

Kuidas öelda oma partnerile, et tahan proovida bondage'i või käeraudadega kinnipidamisi?

Vaatamata kogu avatusele, millega tänapäeval bondage'i ja BDSMi teemasid käsitletakse, on enda seksuaalsetest fantaasiatest või vajadustest rääkimine endiselt midagi, mida enamik mehi ja naisi peab äärmiselt keeruliseks. See kehtib eriti siis, kui tegemist on nende endi bondage- või BDSM-fantaasiatega. Kuid ka siin kehtib moto: üksteisega rääkimine on esimene algus! Rääkige üksteisega; rääkige oma partneriga sellest, mida te tahaksite seksi ajal proovida! Isegi kui see võib olla teile raske, peaksite rääkima konkreetselt sellest, mida te tahaksite proovida ja mis teid köidab bondage'is, näiteks kontrolli kaotamine! Kas sa tahad olla seotud või siduda oma partnerit, kas sa tahad, et sind karistatakse, kas sa tahad kombineerida valu ja naudingut? ....