Alates 18

Järgnevad leheküljed on mõeldud ainult täiskasvanutele. Sisestades kinnitate, et olete vähemalt 18-aastane.

Põlvepidemete mansetid

Uudiskiri

Põlvepidemete mansetid 

Naudi täielikku kontrolli kaotamist bondage'is, kasutades täiuslikult käsitsi valmistatud nahast, neopreenist või terasest pahkluu käeraudu. Meie pahkluu käeraudad on mugavad, vastupidavad ja kauakestvad. Lukustatavad pahkluu käeraudad võivad olla tõhus viis nautida põnevaid ja intiimseid BDSM-kogemusi. Need võivad aidata partneritel uurida oma ...

Naudi täielikku kontrolli kaotamist bondage'is, kasutades täiuslikult käsitsi valmistatud nahast, neopreenist või terasest pahkluu käeraudu. Meie pahkluu käeraudad on mugavad, vastupidavad ja kauakestvad. Lukustatavad pahkluu käeraudad võivad olla tõhus viis nautida põnevaid ja intiimseid BDSM-kogemusi. Need võivad aidata partneritel uurida oma soove ja piire ning luua sügavamat sidet läbi ühiste kogemuste usalduse ja haavatavuse.

Rohkem
12
lehekülje kohta
Näita 1 - 12 29 objektist 1 - 12
Näita 1 - 12 29 objektist 1 - 12

Jalarihmad: Naudi kontrolli kaotamist orjuses!


MEO jalarihmasid kasutatakse sageli BDSM-sessioonidel, et piirata alistuva partneri liikumisvabadust. Jalarihmad võivad olla valmistatud erinevatest materjalidest, sealhulgas nahast, neopreenist ja kunstnahast.

Saksamaal asuvaMEO nahast jalarihmad on eriti populaarsed, sest need on vastupidavad ja vastupidavad. Samuti on need väga mugavad, eriti kui need on vooderdatud pehme materjaliga. Nahast pahkluu käeraudad võivad olla veidi kallimad, kuid need on sageli väärt investeering, sest korraliku hoolduse korral kestavad need aastaid.

Odavam valik on neopreenist pahkluu käeraudad MEOst. Neopreen on sünteetiline kummist materjal, mis on naha vastu mugav ja kergesti puhastatav. Neopreen on ka kerge ja paindlik, mistõttu on see hea valik inimestele, kes soovivad mugavamat pahkluu mansetti, mis siiski tagab kindla pidamise.

Kakunstnahast pahkluu mansetid on populaarne valik. Need kipuvad olema odavamad kui pärisnahast pahkluu mansetid, kuid pakuvad samasugust välimust ja tunnetust. Neid on ka lihtne puhastada ja hooldada.

On olemas palju erinevaid pahkluu mansette, näiteks lukustatavad pahkluu mansetid, reguleeritavad pahkluu mansetid ja täiendavate kinnituskohtadega pahkluu mansetid. Mõned pahkluu käeraudad on mõeldud kasutamiseks koos spetsiaalsete bondage-tarvikutega, nagu näiteks laialipatsid või riputusvahendid.

Põlvamansettide valimisel on oluline kaaluda soovitud ohjeldamise taset, kasutatavaid materjale ja kõiki eriomadusi või kinnitusi, mida on vaja kavandatud kasutuseks.

Oleme spetsialiseerunud käeraudade, pahkluu käeraudade ja BDSM-kaelarihmade tootmisele. MEO BDSM veebipoest leiate erinevaid pahkluu käeraudu ja tarvikuid, mis on eriti populaarsed.

 • Lukustatavad pahkluu käeraudad: Nendel ahelad on lukustusmehhanismiga, mida saab avada ainult võtmega või numbrikombinatsiooniga, mis tagab suurema turvalisuse.
 • Reguleeritavad pahkluude ahelad: Nendel pahkluu käeraudadel on rihmad või pandlad, mis võimaldavad suuruse reguleerimist parema sobivuse saavutamiseks.
 • Hogtie-põlvemansetid: Need pahkluude mansetid on ette nähtud hogtie'de kinnipidamiseks, kus alluva partneri pahkluud ja randmed seotakse kokku selja taha.
 • Riputusvõrgumansetid: Need pahkluude mansetid on mõeldud riputamiseks, kus alluvuses olev partner riputatakse pahkluudest põranda kohal.
 • Jalarihmad: Need pahkluude kinnitusrihmad on mõeldud kasutamiseks koos laiali ulatuva kangiga, mis hoiab alistuva partneri pahkluud laiali.
 • Reie- ja jalalihase mansetid: Neid käeraudu kantakse ümber reite ja pahkluude ning need hoiavad alluva partneri jalad kõverdatud asendis.
 • Kombineeritud käe- ja jalamansetid: Neid käeraudu kantakse nii randmete kui ka pahkluude ümber ja need piiravad alluva partneri liikumist kogu kehal.
 • Topeltlukuga pahkluude mansetid: Nendel pahkluude mansettidel on kaks lukustusmehhanismi, mis lisavad turvalisust.
 • Karusnahaga vooderdatud pahkluude mansetid: Need pahkluude mansetid on vooderdatud pehme karusnahaga, mis lisab mugavust pikkade BDSM-seansside ajal.
 • Vastupidavad professionaalsed pahkluu mansetid: Need pahkluu mansetid on valmistatud eriti vastupidavast materjalist ja on mõeldud intensiivsemateks BDSM seanssideks.
 • Nahast nööriga pahkluude mansetid: Need pahkluude mansetid on parema istuvuse tagamiseks nööriga.
 • D-rõngastega pahkluu mansetid: Nende pahkluude mansettide külge on kinnitatud D-rõngad, mis võimaldavad neid kinnitada teiste bondage-tarvikute külge.
 • Velcro-kinnitusega pahkluude mansetid: Oleme varustanud need pahkluude mansetid Velcro-kinnitusega, et neid saaks hõlpsasti selga panna ja ära võtta.
 • Laiendusrihmadega pahkluude mansetid: Nendel pahkluude mansettidel on integreeritud laiendusrihm, mis tagab, et alistuva partneri jalad jäävad laiali.
 • Lukustatavad reie-jalgade mansetid: Nendel mansettidel on lukustusmehhanism ja need hoiavad alluva partneri jalad kõverdatud asendis.
 • Kettaga pahkluude mansetid: Need pahkluude mansetid on ühendatud ketiga, mis võimaldab rohkem liikumist, kuid tagab siiski liikumisvabaduse.
 • Põlvevarrastega pahkluude mansetid: Nendel pahkluude mansettidel on lisarihmad, mis keritakse ümber pahkluude, et pakkuda lisatoetust ja piiramist.
 • Lukkudega pahkluude mansetid: Neid pahkluude mansette saab suuruse järgi reguleerida lukkude abil, et tagada turvaline istuvus.
 • Neopreenist pahkluu mansetid: Need pahkluude mansetid on valmistatud pehmest, paindlikust neopreenist ja tagavad mugava ja meeldiva kinnipidamise.
 • Pehmendusega siseküljega pahkluu mansetid: Nendel pahkluu mansettidel on pehmendusega sisemus, mis lisab mugavust pikemate sessioonide ajal.


MEO pahkluu mansetid on populaarne BDSM aksessuaar mitmel põhjusel:


Kokkuvõttes on pahkluu käeraudad mitmekülgne BDSM aksessuaar, mida saab kasutada mitmesugustes bondage stsenaariumides, et suurendada mõlema partneri naudingut ja kontrolli.

Põlveluu käeraudade valmistamine:

Põlveluu käeraudade ehitus võib erineda sõltuvalt kasutatavatest materjalidest ja soovitud bondage'i astmest. Nahast pahkluude kinnitusrihmad õmmeldakse tavaliselt kokku tugevate niitidega, samas kui neopreenist ja kunstnahast kinnitusrihmad võivad olla kokku hoitud metallnööpide või velcro abil.

Kasutame pahkluude kinnitusrihmade valmistamiseks ainult materjale, mis vastavad meie kõrgetele kvaliteedistandarditele. Meie pahkluude ahelad on valmistatud asjatundlike tootjate poolt, kellel on asjakohane käsitööoskus. Põlveliigeseid valmistatakse ülima hoolikusega - alates planeerimisest kuni täiusliku tulemuseni. Oleme pidevas kontaktis oma klientide, tootetestijate ja BDSM-kogukonnaga.

Lisaks on iga neet ja iga nahast pahkluu käeraudade lukk reljeefselt MEO ® logoga, mis on bondage-toodete kõrgeima kvaliteedi tunnus. Nõlgamansetid tarnitakse elegantses MEO ® kaubamärgiga varustatud hoiukotis.

MEO ®-st, mis on üks juhtivaid bondage- ja SM-toodete tarnijaid, leiavad nii huvitatud BDSM-algaja kui ka BDSM-professionaalid seda, mida nad otsivad. Valik ei piirdu tavaliste pahkluu käeraudadega. Muljetavaldav tootevalik sisaldab paljude disainide, värvide, suuruste ja materjalidega pahkluude mansette. Interneti-aadress www.meo.de on muutunud ühe maailma parima ja suurima bondage-poe sünonüümiks

. Paar pahkluu käeraudu võib leida juba peaaegu igaühe magamistoast ja see muutub üha populaarsemaks. Kuid meie bondageartiklite repertuaar läheb kaugemale lihtsatest pahkluu käeraudadest ja on äärmiselt mitmekesine. Eriti bondage komplektid, mis koosnevad käe- ja jalarihmadest või hogtie sidemetest, pakuvad sulle palju variatsioone sessiooni ajal ja toovad vaheldust sinu seksuaalellu. Kui kasutate pahkluu käeraudu, võite anda end täielikult oma partnerile ja järgida tema käske ja soove - või domineerida teda ise pahkluu käeraudade ja laialivalgumisraua abil ning elada välja oma domineerivat või kurja külge. Hea teada: Kui soovid seksida ka bondage'i ajal või armastad tunnet, et oled täielikult oma partneri armu all, siis on meie laiendusrihmad täpselt õiged lisaseadmed meie pahkluude käeraudade juurde. Meie laiendusraud, mis kinnitatakse pahkluu käeraudade vahele, piirab teie liikumisvõimalusi ja võimaldab teil jalad "vastuvõtmiseks valmis" laiali panna.

Bondage koos pahkluu käeraudadega

Põllepaelad on saadaval paljudes erinevates kujundustes ja värvides. Ühest küljest on olemas tavapärased ja tuntud pahkluu käeraudad. Need on valmistatud metallist, nahast või neopreenist ja bondage'i professionaalide jaoks ka roostevabast terasest. Neopreenist pahkluu käeraudad on odavad, lihtsad kasutada ja sobivad ideaalselt algajatele, kes soovivad seda liiki bondage'i enda jaoks avastada. Kui teil on aga juba rohkem kogemusi bondage'i vallas, võite isegi julgeda kasutada meie lukustatavaid pahkluu käeraudu. Alternatiivina isegi digitaalse ajalukuga pahkluu käeraudad MEOBOND! Põlveliigeseid on saadaval lugematuid variante. Nahast valmistatud pahkluu käeraudad ei ole mitte ainult vastupidavad ja vastupidavad, vaid annavad teile ka eriti erutava tunde, kui olete oma armu all. Põlvepaelad on MEO ®-s saadaval nii üksikult kui ka kombinatsioonis, komplektina koos käeraudade ja BDSM-kaelarihmaga, et esindada kuulekust ja alistumist. Kas mugavad nahast pahkluu käeraudad või terasest jalarauad, mõlemad pakuvad puhast erootikat ja kirge bondage'is. Jalarauad on ideaalne bondage-toode, mida saab kasutada rollimängude ajal kodus magamistoas. Põlvevõrusid kasutatakse ka BDSMis peremehe või perenaise ja orja vahel. Meie bondage-toodete poolt pakutavad erinevad bondage võimalused muudavad seksi tulevikus kindlasti taas igavaks.
Kuidas kasutada pahkluude käeraudu?

Kinnitage oma partneri pahkluud meie pahkluude käeraudadega. Kinnitage D-rõngaste külge kinnituskonksud ja teil on arvukalt võimalusi erootiliseks bondage'iks. Kas kinnitada voodiposti või seinakonksu külge, ühendada keti, köie või laialivalgumisega - teie fantaasial ei ole piire.

Hea teada: Kuidas ma saan õppida bondage'i? Millele pean algajana tähelepanu pöörama?

Kui olete huvitatud bondage'ist, siis on MEO teie jaoks õige koht. Meie bondage-toodete valikuga on teile avatud lugematuid võimalusi. Kui soovite õppida bondage'i, siis külastage meie bondage'i poodi www.meo.de ja uurige, milliseid bondage'i liike on olemas. Sõltuvalt sellest, milline bondage valdkond teid huvitab ja milliseid bondage mänge eelistate ja soovite õppida, on mõistlik laiendada oma teadmisi mitte ainult teoreetiliselt raamatutest. Saate proovida esimesi samme meie nahast käeraudade ja spandex-maskiga või silmade sidumisega koos oma partneriga.

Mis eristab bondage'i ja BDSM-i?

Mõlemad võivad pakkuda suurt naudingut! Erootiline bondage on BDSM-i üks liik, kus üks partner on teise poolt seotud. Põhimõtteliselt tähendab bondage võimu, domineerimist ja allumist, kontrolli ja sõltuvust. Kõiki BDSM-koolitusi ühendab see, et kesksel kohal on võimu aspekt. Alati on olemas aktiivne ehk domineeriv partner ja passiivne ehk alluv partner. Bondage'is saab see võimu tasakaalustamatus selgelt nähtavaks, kui üks partner on seotud või tema liikumis- ja tegevusvabadus on piiratud.

Milline bondage sobib kõige paremini algajatele?

Algajana peaksite bondage-seksi teemale lähenema aeglaselt. See algab bondage'i piirangute valikust. MEOs on meil bondage-piirdeid paljudes disainides; piirdeid algajatele ja piirdeid professionaalidele - sellistes materjalides nagu nahk, PU-nahk, teras ja palju muud. Algaja peaksite tähelepanu pöörama bondage piirangute lihtsatele kinnitustele. Käeraudade kinnitused peaksid olema kergesti suletavad ja ka uuesti avatavad ning kinnitusrihmad peaksid olema kergesti kasutatavad. Liiga paljude lukkude, klambrite ja lukkudega ahelad või peavaljad võivad kiiresti muutuda masendavaks, kui te ei ole nendega päriselt tuttav. Kui tegemist on algaja bondage'iga, kehtib sama reegel: vähem on sageli rohkem.

Kuidas öelda oma partnerile, et tahan end siduda või proovida bondage'i?

Vaatamata kogu avatusele, millega tänapäeval bondage'i ja BDSMi teemasid käsitletakse, on enda seksuaalsetest fantaasiatest või vajadustest rääkimine endiselt midagi, mida enamik mehi ja naisi peab äärmiselt keeruliseks. See kehtib eriti siis, kui tegemist on nende endi bondage- või BDSM-fantaasiatega. Kuid ka siin kehtib moto: üksteisega rääkimine on esimene algus! Rääkige üksteisega; rääkige oma partneriga sellest, mida te tahaksite seksi ajal proovida! Isegi kui see võib olla teile raske, peaksite rääkima konkreetselt sellest, mida te tahaksite proovida ja mis teid köidab bondage'is, näiteks kontrolli kaotamine! Kas sa tahad olla seotud või siduda oma partnerit, kas sa tahad, et sind karistatakse, kas sa tahad kombineerida valu ja naudingut? ....