Alates 18

Järgnevad leheküljed on mõeldud ainult täiskasvanutele. Sisestades kinnitate, et olete vähemalt 18-aastane.

Bondage levitaja baar

Uudiskiri

Bondage levitaja baar 

Reguleeritav sirutusraud on äärmiselt praktiline abivahend, mis takistab alluvatel partneritel oma jalgu sulgemast või käsi kokku surumast. Niimoodi seotud partner on täiesti teie armu all ja pärak või tupp, peenis ja munandid või nibud on optimaalselt ja ilma vastupanuta kättesaadavad. MEO-st leiate laias valikus laialivalgustusraudu...

Näita 1 - 11 11 objektist 1 - 11
Näita 1 - 11 11 objektist 1 - 11

Laiendustangid või laienduspalgid on sidumisvahendid, mida kasutatakse jalgade või käte lahus hoidmiseks ja liikumise piiramiseks. Neid kasutatakse sageli BDSM-sessioonidel bondage'i, allutamise ja ohjeldamise eesmärgil.

Spreader bars ja bondage spreader beam'id on erineva suuruse, materjali ja disainiga. Need võivad olla valmistatud metallist, puidust või nahast. Mõned kõige levinumad laialipeatusrihmad on:

Jalgade laialipeatusrihmad: Neid kasutatakse jalgade lahus hoidmiseks ja liikumise piiramiseks. Neid saab reguleerida erineva laiusega ja need võivad olla varustatud pahkluude kinnitusraudadega, et hoida jalad laiali.

käte laiali hoidmiseks: Neid kasutatakse käte lahus hoidmiseks ja liikumise piiramiseks. Meie käte laiendusrihmad on reguleeritava laiusega ja neile saab paigaldada randmepaelad, et hoida käed kindlas asendis.

Kombineeritud laiendusrihmad: Need on laiendusrihmad, mida saab kasutada nii jalgade kui ka käte jaoks. Nende laiust saab reguleerida ning need võivad olla varustatud pahkluu- ja randmemansettidega, et jalad ja käed oleksid laiali.

Laiendusrihmakasutamise eelised:

  • Neid saab kasutada alistumise ja alistumise tunde tekitamiseks.
  • Nad võivad piirata liikumisvabadust ja kontrolli
  • Neid saab kasutada uute asendite loomiseks orjapidamises
  • Neid saab kasutada erinevat tüüpi BDSM-sessioonidel, kuna need võimaldavad erinevat tüüpi ligipääsu ja tungimist.


Puudused, mis kaasnevad laialipeetmete kasutamisega:

  • Need võivad olla ebamugavad, kui neid kasutatakse pikka aega
  • Ebaõige kasutamise korral võivad need põhjustada valu.
  • Nad võivad piirata verevoolu, kui käte või jalgade kinnipidamisi kasutatakse liiga tihedalt.


Oluline on meeles pidada, et BDSM-praktikad nõuavad vastastikust nõusolekut ja suhtlemist ning et ohutus on oluline kaalutlus. Enne laialisaatmisraua kasutamist peaksite seda oma partneriga arutama, seadma piirid ja leppima kokku turvalises sõnas. Samuti on oluline olla teadlik spreader baaride kasutamisega seotud riskidest ning alati peab olema võimalus vajadusel kiiresti lahti lasta Sub. Oluline on kontrollida laialiulatuskangi defektide või probleemide suhtes enne selle kasutamist.