Alates 18

Järgnevad leheküljed on mõeldud ainult täiskasvanutele. Sisestades kinnitate, et olete vähemalt 18-aastane.

Sidumisköis

Uudiskiri

Sidumisköis 

Laske meil teid kinni siduda. Sidumisköis mitmes värvitoonis ja kvaliteedis.

12
lehekülje kohta
Näita 1 - 12 21 objektist 1 - 12
Näita 1 - 12 21 objektist 1 - 12

Puuvillast valmistatud köis ei näe mitte ainult hea välja, vaid tänu kvaliteetsele töötlemisele ka sobitub see ideaalselt teie naha külge. Väga kvaliteetne professionaalne BDSM-köis sobib nii algajatele kui ka bondage-ekspertidele. Professionaalsel köiel on ka suur tõmbetugevus ja see on äärmiselt vastupidav; köie otsad on suletud otsakorkidega. Saadaval erinevates värvides ja pikkusega 5, 10 ja 20 meetrit.

 

Õige pikkusega köis bondage'i jaoks:

 

Kõik sõltub teie kujutlusvõimest ja sellest, mida soovite teha. Bondage-köie ostmisel tuleb küsida endalt ennekõike üht küsimust: milleks seda kasutatakse? Loomulikult sidumiseks. Aga mida sa tahad siduda? Käte või jalgade sidumiseks sobivad eriti hästi lühikesed, viie meetri pikkused köied. Tahate oma partnerit voodi või tooli külge siduda? Siis on keskmise pikkusega kümnemeetrine köis parim valik. Kahekümne meetri pikkused sidumisköied nõuavad veidi rohkem vaeva, sest sellega saab partnerit täielikult siduda. Siinkohal on aga vaja teatavat kogemust. Selle eest on kunstilised bondage-tehnikad, mis tekivad, seda muljetavaldavamad. Õige pikkus sõltub sellest, kuidas ja keda siduda. Aga kui sa seda valesti teed, ei ole see nii hullu. Liigse bondage-köie saab lihtsalt kokku keerata (mitu korda ümber teise köie, et see ei rippuks lihtsalt alla) ja liiga lühikest bondage-köit saab pikendada teise köiega, nii et saate lihtsalt jätkata sidumist.

 

MEO bondage-köiega saab stimuleeriva bondage'i kiiresti ja lihtsalt realiseerida. Kvaliteetne köis on meeldivalt pehme ja sobib seetõttu ka tundlikule nahale. Sellel on suurepärane tõmbetugevus ja erinevalt paljudest teistest köitest ei pea seda eeltöötlema, nii et seda saab kasutada paljale nahale ilma kriimustusteta. Bondage-köit saab sõlmida tihedalt ja kindlalt ning see on väga viimistletud.

 

Kuigi bondage'i võib teostada ka käeraudade, nahast käeraudade või kettidega, seostab enamik inimesi mõistet "bondage" peamiselt köitega seotud erootilise ohjeldamisega. Alates käte- ja jalgade sidumisest kuni kogu keha sidumiseni ja jaapani sidumiskunstini, saab bondage-köie abil realiseerida väga erinevaid sidumistavasid.

 

Mis on bondage-köie juures erilist?

 

See kvaliteetne bondage-köis võimaldab teil oma partneriga piiranguteta välja elada oma bondage-fantaasiaid. Kaunis, siidiselt läikiv bondage-köis sobib nii bondage-algajaile kui ka bondage-professionaalidele, kes soovivad teostada keerukaid bondage-tehnikaid. Väärikas optikas köis on rebenemiskindel ja vastupidav, kuid tundub nahal väga meeldiv. See ei lõika ebamugavalt - isegi pikemate seansside ajal! Köie mõlemad otsad on suletud otsakorkidega, mis muudavad bondage-köie vastupidavamaks ja takistavad selle kulumist.

 

Lisaks põnevale lust- ja domineerimismängule on oma partneri sensuaalne sidumine ka väga põnev visuaalne kogemus. Mitte ainult seetõttu, et Sub liikumisvabadus on piiratud, vaid sõltuvalt sõlmekunstist saab erilise tähelepanu alla võtta ka näiteks rinna, tagumiku, tupe või peenise.

 

Milliseid tarvikuid soovitatakse?

 

Rope Master, sest see on kindlasti kõige rafineeritum ja samas kõige tõhusam aksessuaar köiega sidumises! Rope Master on terasest anaalkonks (kõlab hullemini kui on). Suurepärane aksessuaar, mis lisab teie bondage seanssile erootilise domineeriva komponendi. Anaalikonks stimuleerib oma kuuliga sihipäraselt anaalnärve ja pakub ka lihtsat fikseerimisvõimalust. Tõmmake bondage-köit või läbi anaalikonksu avause, et siduda oma partner kiiresti, kuid väga tõhusalt. Lisainfo saamiseks klõpsake siin.