Alates 18

Järgnevad leheküljed on mõeldud ainult täiskasvanutele. Sisestades kinnitate, et olete vähemalt 18-aastane.

CBT

Uudiskiri

CBT 

Valu naudinguks: tööriistad ja seksimänguasjad riista ja palli piinamiseks. Siit leiad täpselt need tooted, mida kasutavad professionaalsed dominad ja meistrid.

12
lehekülje kohta
Näita 1 - 12 64 objektist 1 - 12
Näita 1 - 12 64 objektist 1 - 12

Mõiste CBT tähendab"kulli ja palli piinamist". See on BDSM-i (bondage, distsiplineerimine, sadism ja masohism) vorm, kus tegevuse keskmes on suguelundid. Tavaliselt kasutatavad tarvikud bem CBT on näiteks munandipressid, munandite venitajad ja elektri stimulatsiooniga voorusvööd või piikidega peenisepuurid, millega saab piirata liikumist või avaldada survet suguelunditele. Lisaks sellele võib BDSM-tarvikuid, nagu köied, ketid ja käeraudad, kasutada selleks, et siduda või ohjeldada isikut, kelle suhtes kohaldatakse CBT. Oluline on märkida, et kõik BDSM-tegevused on konsensuslikud ja ohutud ning kõik osalejad peaksid olema teadlikud oma piiridest.

CBT viitabpeenise ja munandite BDSM-praktikale. CBT on konsensuslik praktika ja mitte piinamine eetilises mõttes, klassikaliselt sadistlikult meelestatud isiku (mees või naine) ja masohistlikult meelestatud meessoost isiku vahel.