Alates 18

Järgnevad leheküljed on mõeldud ainult täiskasvanutele. Sisestades kinnitate, et olete vähemalt 18-aastane.

Klassikalised vooruse vööd

Uudiskiri

Klassikalised vooruse vööd 

Pole enam petmist, pole enam vooruslikke mõtteid, tänu MEO voorusvöödele ja meestele mõeldud voorusvahenditele.

12
lehekülje kohta
Näita 1 - 12 15 objektist 1 - 12
Näita 1 - 12 15 objektist 1 - 12

Mis on meeste peenisepuuri ja kuidas peenisepuuri kasutada?

Meeste peenisepuur on seade, mis sulgeb mehe peenise nii, et ta ei saa oma suguelundite üle kontrolli, see on justkui vangla peenisele. See takistab peenise erekteerumist ja seega tavaliselt ka orgasmi. Meeste peenisepuuri ajalugu ulatub tagasi BDSMi variatsioonidesse, kus meeste peenisepuuri kasutasid sageli naissoost dominatrixid meessoost naudingorjade kasvatamisel. Puuri võtit hoidvat isikut nimetatakse võtmehoidjaks, nagu ka naiste voorusvööde puhul.

Penispuuri ehitus on üsna lihtne. Mehe peenis sisestatakse torukujulisse konstruktsiooni. See seade kinnitatakse lukuga rõnga külge, mis ümbritseb peenist ja munandeid. Ilma lukku avamata ei saa peenisepuuri omanik peenisepuuri eemaldada. Mõnel peenisepuuri mudelil, mida kandja sageli pikka aega kannab, on mehhanism, mis võimaldab neid avarii korral avada. See mehhanism on konstrueeritud nii, et puur ei ole pärast avarii avamist võimalik sulgeda. Sel viisil võib võtmehoidja järgmisel kohtumisel näha, et ori on peenisepuuri eemaldanud, mis tavaliselt viib edasiste rangete kasvatusmeetmete võtmiseni.

Peenisepuuri ehk meestele mõeldud voorusvööd on saadaval arvukates mudelites. Sõltuvalt peenise soovitud suurusest on olemas väikesed ja ka suured peenisepuurid, nii et iga mees leiab endale sobiva peenisepuuri. Torukujuline seade võib olla suletud, avatud või pooleldi avatud.

Reeglina on sellised meestele mõeldud peenisepuurid mõeldud pikaajaliseks kasutamiseks ja sageli on neil ühekordsed MEO-sulgurid (plastmassist tihendid). Meie kirjelduse edasises osas käsitleme erinevaid peenisepuuri ja toome välja iga tüübi eripära. Üldiselt tuleb hoolitseda selle eest, et tundlik erektsioonikude ei saaks kasutamise ajal vigastada ja et kandja tajuks puuri oma peenisel ka karistava rikastamisena. Meie suure peenisepuuri testis leidsime, et väikese kogemusega muutub peenisepuuri kasutamine kiiresti rutiinseks.

Milliseid peenisepuuri mudeleid on saadaval? Millised on erinevate peenisepuuri mudelite eelised ja puudused:


Pehmest materjalist meeste peenisepuuri:

Kõige populaarsem pehme materjal meeste peenisepuuri puhul on silikoon. Neid peenisepuuri on väga lihtne kanda ja üsna odav. Kuna need sobivad hästi peenisele, kasutatakse neid sageli nii, et kandja saab neid kanda tavaliste riiete all. Sellised meestele mõeldud peenisepuurid ei ole mahukad ja säästavad kandjat ebameeldiva välimuse eest. Tänu hõlpsasti hooldatavale materjalile saab neid kanda või kasutada neid ka duši all olles.

Miinuseks on materjali elastsus, mis ei võimalda täiuslikku kinnitust. Võib juhtuda, et kandja võib vaatamata puurile saavutada orgasmi, sest materjal ei suuda erektsiooni sajaprotsendilise kindlusega takistada. Sellest hoolimata võib sellist peenisepuuri soovitada, eriti BDSM-i algajatele on need väga sobivad. MEO.de leiate mitmeid atraktiivseid mudeleid, näiteks meie silikoonist peenisepuuri.

Kõvast materjalist peenisepuuri meestele:


Siin on kaks mudelit. Ühelt poolt kõvast plastist valmistatud variandid ja teiselt poolt metallist, enamasti roostevabast terasest valmistatud peenisepuurid. Mõlemal variandil on suured eelised nii kandjale kui ka key holder. Metallist peenisepuurid on tavaliselt kallimad. Samas kestavad need tavaliselt väga kaua ja pakuvad oma omanikule pikka aega naudingut. Mainimist väärivad ka pistikutega peenisepuurid ehk teravate piikide või okastega peenisepuurid, millega on paljudel meie klientidel olnud häid kogemusi.

Kõvast plastist meeste peenisepuurid:


Plastist peenisepuurid on märkamatud ja neid ei märgata lennujaamas toimuva kontrolli käigus. Kuid nende mõnevõrra väiksema stabiilsuse tõttu võivad nad puruneda ja kandjat vigastada. Lisaks on laiendajaid ja kateetreid raskem kinnitada või ei saa neid tegelikult peenisepuuri külge kinnitada. Sellegipoolest vannuvad paljud topid ja isegi professionaalsed domineerijad sellise peenisepuuri peale. Plastikust peenisepuuri on lihtne peale panna ja läbipaistva konstruktsiooni puhul on lihtne näha, kas peenis on õigesti paigutatud.

Veel üks eelis on see, et peenisepuuri saab halvemal juhul tööriista abil eemaldada. Kui peenis on peenisepuuri sisse väändunud ja kinni jäänud ning seejärel on lukk kinni, siis on hea meel, et ei pea lukkseppa kutsuma. Lihtsate tangide või isegi kääridega saab poldid läbi lõigata ja peenis on päästetud. Kas peremees või perenaine usub orjale, et see oli tõesti ainus võimalus piinlikust olukorrast pääseda, on teine küsimus.

Metallist peenisepuuri meestele:


Metallist peenisepuuri on palju piiravam kui plastikust peenisepuuri. Juba ainuüksi jahe, järeleandmatu metall paneb kasinust armastavate meeste südame kiiremini lööma. Saadaval on arvukalt peenisepuuri, plastikust peenisepuuri valik ületab kaugelt plastikpuuri oma. Seda seetõttu, et metall on palju kõvem ja jäigem kui tavalised plastid, näiteks polükarbonaat või PVC. Lisaks torukujulisele disainile on olemas ka peenise jaoks mõeldud metallist puurid. Olgu selleks siis peenisepuuri võrgud, peenisepuuri võred või peenisepuuri rõngad, metallpuurid on kõige loomingulisemalt valmistatud peenisepuurid.

Üks populaarsemaid peenisepuuri, mis mõnes mehes tõelist hirmu tekitab, on nn põrguväravad. See tähendab tõlkes "põrgu väravad" ja viitab erinevatest rõngastest koosnevale konstruktsioonile, mis on ühendatud nahkrihmaga või metallvardaga. Kõige suurema läbimõõduga rõngas kinnitatakse kinnitusrõngana munandite taha ümber peenise võlli. Iga järgmise rõnga läbimõõt on eelmisest veidi väiksem, nii et ka siis, kui ta ei ole püsti, on peenis viimase rõngaga kindlalt ümbritsetud. Kui selle peenisepuuri kandja on nüüd seksuaalselt stimuleeritud, hakkavad "põrguvärava" rõngad väga valutama, mis summutab oluliselt seksuaalset soovi. Kogenud key holder teavad, kuidas selle "põrguvärava" abil hoida oma orja pikka aega täpselt põleva naudingu ja valu vahel, sellest ka iseloomulik nimi.

Meeste peenisepuuri kateetri või dilataatoriga:


Mõned meeste peenisepuurid võimaldavad peenisepistiku või kateetri sisestamist uretra sisse. Kateeter võimaldab urineerimist ja laseb spermal välja voolata. Laiendaja seevastu suurendab oluliselt mängu pinget. Mõnel meestele mõeldud peenisepuuril on isegi peenisepistik, mis sisestatakse puuri paigaldamisel. See lisastiimulatsioon võib mehe peaaegu hulluks ajada, sest iga liigutust ja vähimatki erektsiooni tajutakse kaks korda intensiivsemalt.

Mõned meie peenisepuurid on disainitud nii, et dilataatori saab pärast seda sisestada, et stimuleerida mehe naudingut vastu tahtmist. Kui paisumine suureneb, suureneb ka valu peenises, mida sageli suurendavad sisemised piigid. Kui valu muutub liiga suureks, kaob mõnikord nauding täielikult. Mitte nii dilataatori kasutamisel, millega mees saab kiimastada ka vastu tahtmist, vähemalt teatud piirini.

Vibraatoriga peenisepuuri või stimulatsioonivooluga peenisepuuri:

Loomulikult pakub MEO ka vibraatoriga peenisepuuri või stimulatsioonivooluga seadmete ühendusvõimalusi. Mõlema versiooni eesmärk on suurendada mehe naudingut ja muuta peenis erektsiooniks, kuigi peenisepuuri eesmärk on just seda vältida. Eriti kasutades TENS-seadet - sageli koos dilataatoriga kui elektroodiga - saab peenist stimuleerida kuni valupiirini. Väga alistuvad mehed naudivad, kui nad on lõksus oma naudingus võimatu orgasmi tõttu, samas kui sadistlikud ülemused naudivad oma orja kontrollitavaid kannatusi.

Uus CELLMATE voorusvöö - rakenduse abil juhitav peenisepuuri:

CELLMATE peenisepuuri abil peate loobuma igasugusest kontrollist oma peenise üle, sest CELLMATE peenisepuur on rakenduse abil juhitav elektrooniline peenisepuur alistuvale mehele! Sinu partner juhib CELLMATE peenisepuuri lihtsalt ja ilma keerulise tehnoloogiata spetsiaalse rakenduse abil. Sind ootavad ees lõputud põnevad hetked koos oma domineeriva partneriga, kus sa kaotad täielikult kontrolli oma peenise üle. Kasutage näiteks meie CELLMATE voorusvööd eemalt rakenduse kaudu ostude ajal ja laske oma partneril teid riietusruumis üllatada. Eriti põnev on see, kui teie partneril on täielik kontroll teie peenise üle. Olenemata sellest, kas olete kodus, reisil, ostlemas, sportimas, bondage'i tegemas või kauges suhtes, MEO ® CELLMATE peenisepuuri abil saate tänu selle geniaalsele rakenduse juhtimisele olla täiesti vooruslik ja teie peenis on täielikult kontrolli all.

Meeste CELLMATE peenisepuuri abil ei ole oluline, kus te olete või mida teete. CELLMATE peenisepuuri koos rakenduse juhtimisega saab võtmeomanik (see, kellel on võtme võim) otsustada, kas alluv mees saab oma voorusest vabaneda. Koos Androidile ja iOSile mõeldud rakendusega saate hõlpsasti luua konto ja siduda CELLMATE peenisepuuri oma kasutajatunnusega.

Anaal-kastsus:

Nagu võluväel laieneb meie lukustatav anaalpistik pärast sisestamist laiali - nüüd lihtsalt lukustage see ja võtke võti välja. "Anal Master" ei saa ilma võtmeta eemaldada. Ainult võtmega saab anaalpistikut väiksemaks teha ja uuesti välja tõmmata. Parim valik, kui tegemist on lukustatava anaalpistikuga!

Elektrooniline ajalukk peenisepuuri jaoks:

MEOBOND digitaalne ajalukk vabastab teid alles siis, kui seatud aeg on möödunud. See võimaldab põgenemiskindlat & turvalist isekinnitust või ajamiga juhitavat vooru. Meie MEOBOND ajalukk peidab endas tõelist kõrgtehnoloogiat ja seda saab kinnitada peaaegu kõikide bondage'i piirangute või isegi peenisepuuri külge. Lõpuks saate elada välja oma ülimaid enesemääramise ja kasinuse fantaasiaid, sest MEOBONDi ajalukku saab seadistada minuti täpsusega kuni 100 tunnini. See on midagi, millest kõik on unistanud ja MEO on selle teoks teinud! Lihtne kasutada ja lollikindel kasutada, ajalukk tagab teile selle, millest olete alati unistanud. Meie lukk peab vastu 130 kilogrammi tõmbejõule ja sobib ideaalselt ajalukustamiseks koos käeraudade, jalaraudade, jalaraudadega laiali pandud rihmadega, bondage-valjadega, vooruseraudade, peenisepuuri, kurgide ja isegi meie lukustatava anaalpistikuga.

BDSM mänguideed, millele on kinnitatud peenisepuur:

Siin on mõned mänguideed, mis sobivad nii algajatele kui ka edasijõudnutele. Stimulatsioonist stimulatsioonini suureneb aste ja seega ka ohtlikkus tervisele. BDSMi algajatel soovitatakse läheneda teemale ettevaatlikult.

Pornofilmid koos peenisepuuri:

Top paneb orjale peenisepuuri ja mõlemad vaatavad koos pornot. See on väga erutav ja ori anub, et teda vabastataks oma iha piirangutest. Seda võib kasutada selleks, et veeta koos seksiga õhtu või edasise mängu väljundina.

Väljasõidud peenisepuuri abil:

Meestele pannakse kõvast materjalist peenisepuuri ja kandja peab panema selga kitsad püksid. Seejärel käivad nad koos sisseoste tegemas ja teevad pika jalutuskäigu läbi linna. Isegi kui ükski möödakäija ei märka, on peenisepuuri kandjal tunne, et kõik näevad peenisepuuri ja ta tunneb end tõesti kenasti alandatuna.

Sundkorras kirevus:

Kinni seotud mehele pannakse range puuriasend. Selleks paneb aktiivne partner talle peenisepuuri, mis võib olla varustatud elektroodidega ja võimaldab kasutada dilataatorit. Abitu, seotud mehe peenis viiakse oskusliku stimulatsiooni abil erektsioonini, mis põhjustab valu puuris kinnipidamise tõttu. Valu ajab naudingu ära, kuni Top stimuleerib seotud peenist uuesti. Vaheldumisi stimuleerivad elekter ja uretraalne stimulatsioon naudingut ning kui valu on unustatud, võib mäng uuesti alata.

Õhtusöögil sõpradega:

Top kutsub õhtul sõpru õhtusöögile. Kui seltskond on täis, pannakse orjale peenisepuuri (meie NoPacha peenisepuuri soovitame siinkohal väga) ja Sub paraaditakse. Alandav ja samas väga erutav alistuvale mehele.

Sundorgasmist või sunnitud desamatsioonist:

Eesnääre (prostata) on mehe seksuaalkeskus, mis määrab ejakulatsiooni. CUMELOT-seadmega, BDSM-i vajadustele kohandatud eesnäärme stimulaatoriga, stimuleeritakse eesnääret, kuni sperma sunnitakse välja, ilma igasuguse naudingu või erutuseta. Seda nimetatakse ka eesnäärme orgasmiks või sunniviisiliseks abordiks.

Tšilli või ingveri peenisele:

Suletud peenis avatakse uretra laiendiga ja uretra sisse sisestatakse tükk kooritud ingverijuurt või tšillit. See kõrvetab üsna tugevalt, kuid pakub ka naudingut neile, keda niimoodi ravitakse. Nagu ka "sunniviisilise kiimastamise" mängu puhul, võib Top tagada, et ori jääb oskusliku erutuse ja eitamise abil oma iha lõksu.

Uretraalne stimulatsioon:

Sounding lubab mitmekordseid orgasme! Sounding ehk uretraalne mängimine kõlab asjatundmatutele valusalt, kuid see võib olla ka uskumatult erutav. Siiski tuleb hoolitseda selle eest, et see oleks nauditav kogemus.

Penispuuri hooldustooted:

Penisele:


PLOWBOY True Feel fetišilubriigivahend sobib suurepäraselt anaalseks venitamiseks, levitamiseks ja tänu hooldavatele koostisosadele ka peenisepuuri kandjatele. PLOWBOY True Feel on hooldav libestusaine nõudlikule mehele. Tõestatud koostisained, nagu aloe vera ja E-vitamiin, tagavad õrna ja loodusliku hoolduse ning sametise tunde seksi ajal.

Penispuuri puhastamine:


INSTACLEAN on BDSM-kogukonna esimene valik! Patogeensed viirused ja bakterid varitsevad kõikjal. Desinfitseerimissprei INSTACLEAN abil, mis on desinfitseerimisvahend kätele, saate kaitsta ennast ja teisi haiguste eest. Meie desinfitseerimissprei INSTACLEAN on intensiivse antimikroobse toimega bakterite, seente ja viiruste vastu. Sobivus paljude materjalidega teeb desinfitseerimissprei INSTACLEAN universaalseks desinfitseerimisvahendiks peenisepuuri jaoks.

Kust saab osta peenisepuuri meestele? Veebisaidil www.meo.de


leiate muljetavaldavalt suure valiku peenisepuuri. Kui otsite oma peenise jaoks peenisepuuri, siis vaadake! Me ei soovita ise peenisepuuri ehitada. Peenishäkke saab tellida veebist palju lihtsamalt, kiiremini ja odavamalt. Me tarnime peaaegu iga mudelit võimalikult lühikese aja jooksul, muidugi väga diskreetselt ja neutraalselt pakituna.