Alates 18

Järgnevad leheküljed on mõeldud ainult täiskasvanutele. Sisestades kinnitate, et olete vähemalt 18-aastane.

Kategooriad

Uudiskiri

Copyright © 1995-2024 MEO Vertriebs GmbH. Kõik õigused kaitstud.

Autoriõigused ja kasutuslepingud

MEO toodete ostmise ja/või müügiga ei saa klient MEO logo või meie kaubamärkide suhtes mingeid seadusest tulenevaid ärilisi kasutusõigusi.

Eelkõige ei ole kliendil lubatud kopeerida, kasutada ja/või lasta kasutada meie tootefotosid ja/või tootetekste, isegi mitte osaliselt, mis on loodud märkimisväärse tootmis- ja kuluga. Meil on selleks eraldi kasutuslepingud, mille me sõlmime valitud klientidega. Kasutamiskeelu rikkumine võetakse meie poolt igal juhul vastutusele. Lisaks muudele kahjunõuetele jätame endale eelkõige õiguse nõuda loata kasutamise eest asjakohaseid litsentsitasusid.

MEO logo on MEO Vertriebs GmbH registreeritud kaubamärk Saksamaal ja teistes riikides.

MEO, EXTREMEO, AMOREMEO, EZ2FUCK, EZ2SUCK, AQUAMEO, Oh so easy by MEO, Bad puppy by MEO, Analforte, MEOBOND, STROKE, SOLEMEO, LUNAMEO, KISS KISS BANG BANG, FUCKTORY, CAZZOMEO, CUMELOT, FORMULA X Hybrid, PLOWGIRL, PLOWBOY, AnalPush, RUSHTIME, Alpha Male, BUTTBLANC, Form follows Fantasy, MEO - paneb sind tulema! , Dr Sado by MEO, Nopacha, Bare Back, Are you hardcore enough?, HOLY LUBE by MEO, VIGOREMEO, Glory Hole Action Lube ja ANALISSIMO on MEO Vertriebs GmbH registreeritud kaubamärgid Saksamaal ja teistes riikides.

Kõikide teiste käesolevas veebikataloogis mainitud kaubamärkide ja tootenimetuste õigused kuuluvad nende omanikele ja neid tunnustatakse käesolevaga. Selliste toodete nimetamine, mis ei pärine MEO-lt, on ainult teavitamise eesmärgil ja ei kujuta endast reklaami. MEO ei võta vastutust nende toodete valiku, toimivuse või sobivuse eest.

MEO erijuhised partner- ja partnerprogrammidele:

Kaubamärgiga kaitstud mõiste "MEO" ja kõigi sellest tuletatud kirjaviiside (nt "MEO-Erotikversand, MEO Erotik, meo.de" jne) kasutamine domeenis on keelatud.