Alates 18

Järgnevad leheküljed on mõeldud ainult täiskasvanutele. Sisestades kinnitate, et olete vähemalt 18-aastane.

BDSM kaalud

Uudiskiri

BDSM kaalud 

Normaalne on sinu jaoks liiga igav? Kas tahaksite veidi rohkem? Siis peaksite proovima meie raskusi, mida saate kinnitada nibuklambrite, pallivõlvide, peenise või munandite külge.

Näita 1 - 6 6 objektist 1 - 6
Näita 1 - 6 6 objektist 1 - 6

Munandiraskused, peenise raskused, suguelundite raskused ja nibude raskused on seksimänguasjad, mida saab kinnitada keha erinevate osade külge, et tekitada venitusmeeleolu või suurendada kaalu, et suurendada stimulatsiooni seksuaalse aktiivsuse ajal. Need raskused on erineva kuju, suuruse ja materjaliga, sealhulgas metallist, silikoonist, nahast ja muust materjalist.

Siin on mõned levinud raskuste tüübid, mida kasutatakse erinevate kehaosade jaoks:


Nii naised kui ka mehed kasutavad seda tüüpi raskusi erinevatel põhjustel, näiteks seksuaalse naudingu suurendamiseks, uute tundmuste avastamiseks või BDSM-is. Mõned inimesed kasutavad neid raskusi ka keha modifitseerimiseks või ajutiseks suurendamiseks, kuid on oluline teada, et neid praktikaid tuleks teha ettevaatlikult ja ettevaatlikult ning et kasutajad peaksid alati järgima tootja juhiseid ja kasutama nõuetekohaseid hügieenimeetmeid. Samuti on oluline, et raskusi ei kasutataks kunagi nii palju, et see tekitaks ebamugavustunnet või valu.