Alates 18

Järgnevad leheküljed on mõeldud ainult täiskasvanutele. Sisestades kinnitate, et olete vähemalt 18-aastane.

BDSM paddle

Uudiskiri

BDSM paddle 

Paljud meie kliendid eelistavad spanking koos paddle bDSM-is (bondage, distsipliin, alistumine ja masohism). Paddles'i kasutatakse sageli BDSM-sessioonidel või spanking'is, kuna need võivad pakkuda tugevat ja intensiivset tunnet ilma tõsiseid vigastusi tekitamata. Paddles on erinevat tüüpi: BDSM puidust paddles, nahast paddles ja kummist paddles...

Paljud meie kliendid eelistavad spanking koos paddle bDSM-is (bondage, distsipliin, alistumine ja masohism). Paddles'i kasutatakse sageli BDSM-sessioonidel või spanking'is, kuna need võivad pakkuda tugevat ja intensiivset tunnet ilma tõsiseid vigastusi tekitamata. Paddles on erinevat tüüpi: BDSM puidust paddles, nahast paddles ja kummist paddles. Mõnel paddelil on ka erinevad tekstuurid või kuju, näiteks südamekujuline, et suurendada tunnet. Mõnel on ka paddle on avad või pilud, mis võivad kogemuse veelgi intensiivsemaks muuta. Paddeli valik on isiklike eelistuste küsimus ja kõige parem on katsetada, et leida välja, mis teile meeldib.

Rohkem
12
lehekülje kohta
Näita 1 - 12 39 objektist 1 - 12
Näita 1 - 12 39 objektist 1 - 12

BDSM paddles on BDSM tegevustes (bondage, distsipliin, domineerimine, alistumine, sadism ja masohism) kasutatavad vahendid nn "Impact Play", st peksmiseks. Paddlid on tavaliselt valmistatud puidust, nahast või plastikust ning paddleid on saadaval erinevates kujudes ja suurustes.

Meie kliendid kasutavad BDSM paddleid erinevatel põhjustel. Mõne jaoks on see BDSM-i kontekstis üks võimuvahetuse vorm, kus domineeriv partner kasutab paddle , et kinnitada oma domineerimist oma alistuva partneri üle. Teiste jaoks on see viis oma piiride proovilepanekuks ja intensiivsete tunnete kogemiseks. BDSM paddles'i võib kasutada ka erootilise peksmise osana, kus üks partner lööb teise partneri tagumikkupaddle , et tekitada seksuaalset erutust.

MEO pakub erinevaid BDSM paddles 'e, millest igaühel on oma unikaalsed omadused paddle. Mõned kõige levinumad paddlite tüübid on:

Puidust paddlid: See on kõige traditsioonilisem BDSMis kasutatav paddli tüüp. MEO labidad on tavaliselt valmistatud lehtpuidust, nagu tamm, kirss või vaher, ja need võivad olla siledad või tekstureeritud pinnaga.

Nahast labidad: Need labidad on valmistatud nahast ja võivad olla sileda või tekstureeritud pinnaga. Nahast labidad on tavaliselt paindlikumad kui puidustpaddle labidad, mistõttu neid on mugavam kasutada.

Plastist labidad: Need labidad on valmistatud kõvast plastist ja on tavaliselt odavamad kui puidust või nahast labidad. Need võivad olla sileda või struktureeritud pinnaga.

Kummist labidad: Need labidad on valmistatud kummist ja on tavaliselt paindlikumad kui puidust või plastist labidad. Need peksupadjad võivad olla sileda või struktureeritud pinnaga.