Alates 18

Järgnevad leheküljed on mõeldud ainult täiskasvanutele. Sisestades kinnitate, et olete vähemalt 18-aastane.

Time Lock Self Bondage

Uudiskiri

Time Lock Self Bondage 

MEOBOND - elektrooniline ajalukk enese sidumise ja BDSM-i armastajatele!

MEOBONDiga on sul olemas parim vahend enese sidumise seansi või BDSM-mängude jaoks ilma partnerita. Meie elektrooniline ajalukk võimaldab teil oma seanssi ise planeerida ja kontrollida, et saaksite täielikult alistuda.

12
lehekülje kohta
Näita 1 - 12 24 objektist 1 - 12
Näita 1 - 12 24 objektist 1 - 12

MEOBOND - elektrooniline ajalukk enese sidumise ja BDSM-i armastajatele!

MEOBONDiga on sul olemas parim vahend enese sidumise seansi või BDSM-mängude jaoks ilma partnerita. Meie elektrooniline ajalukk võimaldab teil oma seanssi ise planeerida ja kontrollida, nii et saate ennast täielikult üle anda.

Meie lukustatavad BDSM-kaelarihmad, randme- ja pahkluude käeraudad on suurepärane täiendus meie ajalukule ja annavad teile vabaduse end siduda ja luua oma BDSM-mängud. Tänu meie ajalukustustehnoloogiale saate täpselt planeerida ja kontrollida oma enese sidumise seansi või voorusvöö kestust.

MEOBOND on ideaalne valik kõigile, kes soovivad täiustada oma enese sidumistehnikaid või uurida oma seksuaalseid piire. Meie tooted sobivad ideaalselt ka kogenud BDSM-i armastajatele, kes soovivad laiendada oma enesesidumis-kogemust.

Juhtiva BDSM-poodina pakume laia valikut bondage'i esemeid, mis sobivad ideaalselt enesesidumiseks. Meie ajalukkude, voorusvööde ja lukustatavate BDSM-kaelarihmade abil saate oma BDSM-fantaasiaid välja elada ilma partnerita.

Avastage nüüd meie ajalukud ja laske oma fantaasial vallanduda! MEOBONDi abil on enese sidumine lihtsam ja turvalisem kui kunagi varem.

Self-bondage elektroonilise ajalukuga:

Elektrooniline bondage ajalukk on seade, mida saab programmeerida nii, et see avaneb teatud aja möödudes. Näiteks mõne minuti pärast või alles mõne tunni pärast. Seda saab kasutada käeraudade, pahkluu käeraudade, voorusvööde, BDSM-kaelarihmade ja palju muu lukustamiseks. Seadistades elektroonilise ajaluku taimeri, saab kasutaja määrata sidumise kestuse ise või lasta domineerival partneril seda määrata.

Self-Bondage koos jäälukuga:

Jäälukud töötavad sarnaselt elektrooniliste ajalukkudega, kuid elektroonilise mehhanismi asemel kasutavad nad aja edasilükkamiseks külmutatud vett. Kasutaja paneb võtme või mehhanismi veega täidetud anumasse ja asetab selle seejärel sügavkülma. Vesi külmub võtme või mehhanismi ümber ja kui jää sulab, vabaneb võti.

Sidumine elektroonilise ajalukuga:

Sidumist elektrooniliste ajalukkudega saab kasutada inimese käte, jalgade või keha kinnitamiseks fikseeritud objekti, näiteks voodi või tooli külge. Elektroonilise ajalukuga saab kontrollida kinnipidamise kestust, mis võib muuta bondage'i kogemuse veelgi erutavamaks.

Enese sidumisel või mis tahes liiki kinnipidamisel, eriti ajalukkude kasutamisel, on soovitatav olla ettevaatlik. Seetõttu on väga oluline, et hädaolukorraks oleks olemas turvaplaan ja et kasutatavaid kinnipidamisvahendeid või lukke saaks ootamatute probleemide korral kergesti eemaldada.

Kombineeritud lukuga isekinnitus:

Kombilukkudega self-bondage on teine self-bondage'i vorm, mida saab kasutada kogemuse intensiivsemaks muutmiseks. Kombinatsioonilukud on mehaanilised seadmed, mis nõuavad luku avamiseks kindla numbrite või sümbolite järjestuse sisestamist. Neid kasutatakse sageli BDSM stsenaariumides, et lukustada piiranguid või piirata liikumist. Nippe ja nippekombinatsioonilukkudega enesebondage'ile leiate sellest kategooriast.

Kombinatsioonilukkudega enesebondage'i võib kasutada igasuguste kinnipidamiste, näiteks randme- või pahkluude kinnipidamiste lukustamiseks. Kombinatsiooni seadistamisega saab isik kontrollida, kui kaua ta on seotud, enne kui ta saab end vabastada.

Oluline on teada, et kuigi kombinatsioonilukud võivad tunduda turvalisemad kui elektroonilised aja- või jäälukud, võivad need siiski olla ohtlikud, kui neid ei kasutata õigesti. Oluline on omada varuplaani juhuks, kui kombinatsioon ununeb või lukk ummistub. Samuti on oluline veenduda, et kasutatavad ahelad ei oleks liiga tihedad ja et isik saaks mugavalt hingata ja liigutada oma jäsemeid ilma end vigastamata.

Alati on soovitatav teha bondage-tegevusi koos usaldusväärse partneriga, kes saab hädaolukorras aidata. Enda sidumise puhul on oluline, et kõik vajalikud ettevaatusabinõud oleksid võetud ja et oleks olemas ohutusplaan.

MEO-s, mis on üks juhtivaid BDSM-toodete tarnijaid, on palju erinevaid aeglukuga sidumisvahendeid. Siin on mõned näited ajalukkudega sidumisvahendite kohta:


Ajalukuga sidemete kasutamisel on oluline olla ettevaatlik ja võtta ohutusmeetmeid, et vältida vigastusi või kahjustusi.

Mis on eriline isekohustuses koos ajalukuga:

Elektroonilist ajalukku saab kasutada koos sidemetega, et luua ainulaadne ja põnev sidemiskogemus. Kui elektrooniline ajalukk on aktiveeritud, võib ohjeldatud isik kogeda suuremat haavatavuse ja abituse tunnet, kuna ta ei saa end vabastada enne, kui ajamõõtja avab ajaluku. See võib tekitada intensiivse ja põneva BDSM-kogemuse.

Elektroonilise ajaluku sulgemiskiirust saab reguleerida vastavalt isiklikele eelistustele ja see ulatub mõnest minutist kuni mitme tunnini. Ajalukku saab kasutada ka BDSM-seansi kestuse kontrollimiseks, mis lisab põnevust ja pinget.

Ajalukuga self-bondage toodete ostmine:

Self-bondage seadmete ja ajalukkude ostmine nõuab hoolikat kaalumist ja uurimist, et tagada turvaline ja nauditav kogemus. Kui peate esmatähtsaks turvalisust, mugavust ja funktsionaalsust, võite leida oma vajadustele sobivad tooted siit MEO BDSMi veebipoest. Kui vajate nõu, on meie koolitatud klienditeenindusmeeskond alati abiks.