Alates 18

Järgnevad leheküljed on mõeldud ainult täiskasvanutele. Sisestades kinnitate, et olete vähemalt 18-aastane.

Anaalspreidri spekulatsioon

Uudiskiri

Anaalspreidri spekulatsioon 

Venitamise ja laiendamise jaoks on meil olemas lai valik anaal- ja vaginaalspreidereid.

12
lehekülje kohta
Näita 1 - 12 21 objektist 1 - 12
Näita 1 - 12 21 objektist 1 - 12

Meditsiinilised spekulatsioonid, tuntud ka kui vaginaalne spekulatsioon või anaalspekulatsioon, on BDSM vahendid, mida kasutatakse tupe või päraku avamiseks või laiendamiseks. Spekulat kasutatakse BDSM-sessioonidel sageli meditsiinilisteks mängudeks, näiteks günekoloogilisteks või eesnäärme uuringuteks või muudeks penetratsiooni- või uurimisvormideks.

Spekulaid ja anaalspreidulaid on erineva suuruse, materjali ja disainiga. Spekula võib olla valmistatud metallist, plastikust või silikoonist. Mõned kõige levinumad spekulaatorid on järgmised:

Vaginaalne spekulatsioon: See on kõige levinum spekulatsioonitüüp ja seda kasutatakse tupe avamiseks. Neid on erineva suuruse ja disainiga, mõned neist on reguleeritavad, teised on fikseeritud.

Anaalspekulumi: Seda tüüpi spekulumit, mida nimetatakse ka anaalspreidiks, kasutatakse päraku uurimiseks. Need võivad olla sarnased vaginaalspekulumi omadega, kuid on tavaliselt väiksemad.

Sondeeriv spekulum : See on spetsiaalne spekulum, mida kasutatakse kusiti uurimiseks. Spekulatsioon on tavaliselt valmistatud metallist ja sellel on sile, kooniline ots, mis sisestatakse uretra sisse.

Rektaalne spekulatsioon: Seda tüüpi spekulumit - mida nimetatakse ka anaalretraktoriks - kasutatakse pärasoole avamiseks. Need võivad olla sarnased anaalspekulatsiooniga, kuid on tavaliselt suuremad.

Oluline on meeles pidada, et BDSM-praktikad nõuavad vastastikust nõusolekut ja suhtlemist ning et ohutus on oluline kaalutlus. Enne anaalspreidiku või -spekulumi kasutamist peaksite seda oma partneriga arutama, seadma piirid ja kasutama turvalist sõna. Samuti on oluline, et te oleksite teadlikud spekulumi kasutamisega seotud riskidest, näiteks vigastustest või nakkustest, ning et teil oleks alati võimalus spekulatsioon vajadusel kiiresti eemaldada. Oluline on spekulumi puhastamine ja nõuetekohane steriliseerimine enne ja pärast kasutamist meie pihustiga INSTACLEAN.