Alates 18

Järgnevad leheküljed on mõeldud ainult täiskasvanutele. Sisestades kinnitate, et olete vähemalt 18-aastane.

Bondage artiklid

Uudiskiri

Bondage artiklid 

MEO's Bondage Shop on veebipood, mis on alates 1997. aastast spetsialiseerunud erinevatele BDSM-toodetele, mis on suunatud inimestele, kes on huvitatud bondage'ist ja muudest BDSMi variatsioonidest. Meie bondage-poes on suur valik tooteid, nagu bondage-vahendid, kinnipidamisvahendid, piitsad, floggerfetiširõivad, seksimänguasjad ja aksessuaarid ...

MEO's Bondage Shop on veebipood, mis on alates 1997. aastast spetsialiseerunud erinevatele BDSM-toodetele, mis on suunatud inimestele, kes on huvitatud bondage'ist ja muudest BDSMi variatsioonidest. Meie bondage-poes on suur valik tooteid, nagu bondage-vahendid, kinnipidamisvahendid, piitsad, floggerfetiširõivad, seksimänguasjad ja aksessuaarid kõikidele kogemustasemetele.

Rohkem

Alamkategooriad

 • MEO: Sinu kvaliteetse nahast ja neopreenist käeraudade kauplus! Kas otsite oma BDSM-sessioonideks täiuslikke käeraudu? Siis on MEO teie jaoks õige koht! Me oleme teie usaldusväärne bondage-pood kvaliteetsete nahast, neopreenist või terasest valmistatud käeraudade jaoks.

 • Naudi täielikku kontrolli kaotamist bondage'is, kasutades täiuslikult käsitsi valmistatud nahast, neopreenist või terasest pahkluu käeraudu. Meie pahkluu käeraudad on mugavad, vastupidavad ja kauakestvad. Lukustatavad pahkluu käeraudad võivad olla tõhus viis nautida põnevaid ja intiimseid BDSM-kogemusi. Need võivad aidata partneritel uurida oma soove ja piire ning luua sügavamat sidet läbi ühiste kogemuste usalduse ja haavatavuse.

 • BDSM-kaelarihm sümboliseerib BDSM-suhtes absoluutset allumist. Meil on mitmeid nahast, neopreenist ja terasest valmistatud BDSM-kaelarihmasid. Lõõgastuge ja nautige kontrolli kaotamist bondage'is, kasutades nahast, neopreenist või terasest valmistatud BDSM-kaelarihma, mis sobib ideaalselt. Meie BDSM-kaelused on mugavad, vastupidavad ja kauakestvad. Lukustatavad BDSM-kaelarihmad võivad olla suurepärane võimalus muuta põnevad ja intiimsed BDSM-kogemused veelgi intensiivsemaks.

 • BDSM-rihmad on bondage'i ja bondage'i kunsti oluline osa. Neid kasutatakse partneri sidumiseks ja kontrollimiseks ning mitmesuguste sensuaalsete kogemuste pakkumiseks.

 • Riputussidumine võib tekitada teie vahel suuremat intiimsust, sest see nõuab palju usaldust, et olla seotud ja loobuda kontrollist oma keha üle. Kuid kui olete täielikult seotud, vabaneb põnev adrenaliini ja endorfiini kokteil. Ja muidugi ei ole fenomenaalne orgasm rippköitmise ajal midagi, mille üle ei saa nuhelda. Siit MEO-st leiad kõik tooted, mida vajate riputamiseks.

 • Reguleeritav sirutusraud on äärmiselt praktiline abivahend, mis takistab alluvatel partneritel oma jalgu sulgemast või käsi kokku surumast. Niimoodi seotud partner on täiesti teie armu all ja pärak või tupp, peenis ja munandid või nibud on optimaalselt ja ilma vastupanuta kättesaadavad. MEO-st leiate laias valikus laialivalgustusraudu...

 • MEO's BDSM Online Shop on alates 1997. aastast olnud üks maailma juhtivaid kõrgekvaliteediliste piirangute poode. Valmistame erinevaid nahast, neopreenist ja muudest uuenduslikest materjalidest käeraudu, pahklusi, kääre, rakmeid, silmaklappe ja maske, samuti unikaalseid ohjeldusi ja bondage'i tarvikuid, mida te kuskilt mujalt ei leia.

 • Kui otsite eksklusiivset nahast bondage-vööd, olete jõudnud õigesse kohta! Igaüks, kes sukeldub BDSM-i ja bondage'i põnevasse maailma, mõistab kiiresti, kui asendamatud need BDSM-vööd on. Bondage-vööd on BDSM-i praktikate oluline osa ja eelistused on sama mitmekesised kui rakendused ise.

 • Sidumisseanss ei saa olla täielik ilma selle multifunktsionaalse lindita. Meie bondage teipi saab kasutada näiteks keelu või sidumiseks. Kasutage oma kujutlusvõimet, et avastada lõputuid võimalusi! MEO bondage teip on mittekleepuv, seega saate seda kasutada BDSM-i jaoks üle kogu keha, kartmata, et teibi eemaldamisel rebite oma juukseid välja.

 • Laske meil teid kinni siduda. Sidumisköis mitmes värvitoonis ja kvaliteedis.

 • Sukeldu meelte maailma ja avasta meie erakordne köite kollektsioon - tõeline pidu silmadele ja meeltele. Selles MEO poe kategoorias ei leia te tavalisi köite, sest iga köis on hoolikalt valmistatud Itaalia meistriteos, mis on oskuslikult mähitud parimatesse Itaalia vasikanahkadesse. See nahk on tuntud oma erakordse pehmuse ja vastupidavuse poolest ning pakub sensuaalset elamust, mis on võrratu.

 • Rikastage oma bondage seanssi nende imeliste BDSM aksessuaaridega, mis kastavad teid traditsioonilise Jaapani Shibari bondage'i võlusse väga eriliselt. Siit MEO-st leiad laia valiku tooteid, mida on vaja Shibari bondage'i jaoks. Meie veebipõhise bondage-poe teistest kategooriatest leiate ka bondage-köied, nahast käe- ja jalarihmad ning muud bondage-tarvikud.

 • Tellige originaalsed politsei käeraudad ja terasest käeraudad internetis ja diskreetselt! Valmistatud Saksamaal, Clejuso ja teiste kaubamärkide poolt. Suur valik madalate hindadega.

 • MEO on bondage- ja BDSM-spetsialist. Clejuso ja teiste kaubamärkide jalarihmad suures valikus.

 • Intensiivse kogemuse saamiseks: täispuhutavad turvasüsteemid , vaakumvoodi, täispuhutavad maskid.

 • Praktilised sidumistarvikud, mis aitavad sidumisel.

 • Avastage enesebondage'i maailm MEO-s, mis on teie ülim enesebondage'i pood, mida iseloomustab suur valik ja suurepärane kvaliteet. Sukelduge MEO enesebondage'i poe ulatuslikusse valikusse, kust leiate kõike, mida teie süda soovib, alates klassikalistest kinnipidajatest kuni uuenduslike enesebondage'i seadeteni.

 • MEOBOND - elektrooniline ajalukk enese sidumise ja BDSM-i armastajatele!

  MEOBONDiga on sul olemas parim vahend enese sidumise seansi või BDSM-mängude jaoks ilma partnerita. Meie elektrooniline ajalukk võimaldab teil oma seanssi ise planeerida ja kontrollida, et saaksite täielikult alistuda.

 • Bondage Bearz Teddy Bears - BDSM inspireeritud pluusi mänguasjad

 • MEO Online BDSM ja haiglaseksi pood on alates 1997. aastast olnud üks maailma juhtivaid kvaliteetseid psühhiaatrilisi kinnipidamisvahendeid ja haiglamansette pakkuvaid ettevõtteid. Valmistame mitmesuguseid haiglapidamisvahendeid, nagu käeraudad, kurgid, peapaelad, silmapaelad ja muud tarvikud nahast, neopreenist ja muudest uuenduslikest materjalidest, samuti unikaalseid patsiendipidamisvahendeid, mida te kuskilt mujalt ei leia.

MEO Bondage Shop on teie universaalpood, kus leiate kõik, mis on seotud bondage'i ja BDSM-iga. Meie bondage poest leiad suure valiku bondage aksessuaare, mis sobivad ideaalselt igale kogemustasemele.Meie poes olevad bondage-köied sobivad ideaalselt Shibari ja teiste bondage-kunsti vormide jaoks. Saate valida erinevate pikkuste ja materjalide vahel, nii et leiate bondage-poest täpselt selle, mida vajate oma bondage-sessioonideks.

Käeraudad ja ahelad, mida siit leiate, on vastupidavad ja turvalised - see on edukate bondage-mängude jaoks hädavajalik komponent. MEO Bondage Shop pakub ka eksklusiivseid bondage-komplekte, mis sisaldavad kõike, mida vajate põnevate bondage-kogemuste jaoks. Need komplektid on suurepärane võimalus bondage'i algajaile, et saada kõik vajalikud bondage'i tarvikud ühes mugavas pakendis.

Bondage Shopist leiad ka spetsiaalset bondage mööblit, mis sobib igasse mängutuppa ja viib sinu bondage kogemused järgmisele tasemele. Kui otsid erilist stimulatsiooni, leiad meie Bondage Shopist ka valiku mänguasju, nagu näiteks nibuklambrid, bondage maskid ja palju muud.

MEO Bondage Shopis püüame pidevalt laiendada oma valikut ja pakkuda uusimaid bondage-trende ja -vahendeid, et teil oleks alati parimad ja kõige põnevamad tooted. MEO Bondage Shopi klienditeenindus on esmaklassiline. Me mõistame, et bondage on väga intiimne kogemus ja et diskreetsus on teile äärmiselt oluline. Teie ostud Bondage Shopist käideldakse konfidentsiaalselt ja saadetakse diskreetsetes pakendites.

Kui teil on küsimusi bondage-toodete või -tehnikate kohta, aitab ja nõustab teid hea meelega meie kogenud MEO Bondage Shopi meeskond. Külastage meie veebipõhist bondage-poodi ja kogege kogu bondage'i mitmekesisust. MEO Bondage Shop on teie usaldusväärne partner bondage'i maailmas, kus asjatundlikkus, valik ja teenindus ootavad teid ainulaadse bondage'i ostukogemuse juures.

Avastage bondage'i maailm ja täitke oma BDSM-unistused MEO Bondage Shopis. Olete uudishimulik bondage'i suhtes ja soovite teha esimesi samme? Pole probleemi, MEO Bondage Shopist leiate põhjalikku nõu ja laia tootevaliku, mis aitab teil selles põnevas valdkonnas orienteeruda. Olete jõudnud õigesse kohta ka siis, kui teil on juba bondage'i kogemused ja soovite oma varustust laiendada.

Alates köitest ja valjadest kuni käeraudade ja kaelarihmadeni on meie bondage-poes kõik, mida teie süda ihaldab. MEO Bondage Shopis hoolitseme eriti selle eest, et kõik tooted oleksid valmistatud kvaliteetsetest materjalidest, mida on ohutu ja mugav kasutada. Teie ohutus ja heaolu on meie peamine prioriteet.

Seepärast leiad meie bondage-poest ainult selliseid esemeid, mis vastavad meie kõrgetele standarditele ja mida me ka ise puhta südametunnistusega soovitaksime. Lisaks suurele valikule bondage-vahenditele pakume bondage-poes ka inspireerivaid raamatuid ja juhendeid, mis annavad sulle väärtuslikke näpunäiteid ja ideid sinu bondage-sessioonideks.

Nende vahendite abil saate õppida uusi tehnikaid ja arendada oma oskusi edasi. MEO Bondage Shop ei ole lihtsalt veebipood - see on kogukond, kus saate vahetada ideid ja kohtuda mõttekaaslastega. Kui teil on küsimusi bondage'i või meie bondage-poe konkreetsete toodete kohta, võite igal ajal võtta ühendust meie klienditeenindusega.

Me oleme teie jaoks olemas ja aitame teil leida sobivad bondage'i tooted. Et tagada teie andmete turvalisus ja pakkuda teile sujuvat ostukogemust, kasutab MEO Bondage Shop moodsaimat tehnoloogiat ja krüpteeritud andmeedastust. Teie tellimused bondage-poes toimetatakse koju kiiresti ja diskreetselt.

Seega võite vaevalt oodata, et saate oma uusi bondage-vahendeid proovida - ilma igasuguste muredeta. MEO Bondage Shopis pöörame tähelepanu ka tasakaalustatud hinnakujundusele, et saaksite oma bondage-kogemust täiel rinnal nautida, ilma et peaksite oma eelarve pärast muretsema.

Olenemata sellest, kas otsite taskukohaseid algtaseme võimalusi või soovite investeerida eksklusiivsetesse, käsitsi valmistatud bondage-esemetesse, pakub meie bondage-pood teile laia valikut õiglase hinnaga. Laske end võrgutada bondage'i põnevast maailmast ja avastage MEO Bondage Shopis piiramatud võimalused oma armuelu rikastamiseks. Kutsume teid osalema meie bondage-kogukonnas ja avastama meie poe mitmekesisust.

MEO Bondage Shop on teie kodu kõigele, mis puudutab bondage'i - laske oma fantaasiatel reaalsuseks saada ja kogege oma kirglikkuse sügavust. MEO Bondage Shop pakub mitte ainult lihtsaid bondage'i vahendeid, vaid ka ebatavalisi ja erilisi tooteid neile, kes soovivad oma piire testida ja uurida uusi bondage'i valdkondi. Bondage Shopist leiate spetsiaalsed rippeseadmed, bondage-valjad ja isegi turvalised bondage-puurid.

Kõik need tooted on loodud selleks, et muuta teie bondage-kogemus nii turvaliseks kui ka põnevaks. Kui otsite Bondage Shopist midagi erilist, võivad meie individuaalsed bondage-tooted olla just teie jaoks.

Me teame, et iga keha ja iga bondage-mäng on ainulaadne, mistõttu MEO Bondage Shop pakub teile võimalust tellida kohandatud esemeid, mis on täiuslikult kohandatud teie isiklikele eelistustele ja mõõtudele. Meie Bondage Shopis hoolitseme väga selle eest, et meie pakutavad mänguasjad oleksid toodetud eetiliselt ja vastutustundlikult.

Teeme koostööd usaldusväärsete tootjatega, kes jagavad meie väärtusi kvaliteedi ja eetika osas, et te tunneksite end Bondage Shopis mugavalt. MEO Bondage Shop pakub ka loendamatuid võimalusi loomingulistele ja seiklushimulistele klientidele. Meie sortiment ulatub maitsekatest bondage-sidemetest ja mängulistest sulgedest kuni kõvade piitsade ja paddeliteni.

Nende meie Bondage Shopi vahendite ja mänguasjadega saate järk-järgult suurendada oma bondage-kogemuse intensiivsust ja kohandada seda oma maitse järgi. Kuna bondage seostatakse sageli erinevate tunnetega, pakub MEO Bondage Shop ka laia valikut sensuaalseid ja stimuleerivaid mänguasju.

Alates vahamängukomplektidest kuni temperatuurimänguasjade ja elektrostimulatsioonini leiate meie bondage-poest kõik, et äratada või tuimastada oma meeled, just nii nagu soovite. MEO Bondage Shop teab, et ka bondage võib olla väga mitmekülgne. Seepärast ei leia siit mitte ainult klassikalise bondage'i tooteid, vaid ka lemmikloomade mängimiseks, vanusemänguks ja muudeks kinkidega seotud tegevusteks.

Alates koeramaskidest kuni mähkmepüksteni katab Bondage Shop kogu spektri, nii et saate oma BDSM-i soove täiel määral välja elada. Ohutus ja hoolitsus on bondage'i kõige tähtsam ja MEO Bondage Shop on selleks valmis. Pakume teile laia valikut puhastusvahendeid, hooldusjuhiseid ja turvavahendeid, nagu käärid ja kiirkinnitused, et teie ja teie partner saaksite mängida muretult.

Teie tervis ja ohutus on meie jaoks Bondage Shopis esmatähtis. Ärge kõhkle ja sukelduge bondage'i maailma koos MEO Bondage Shopiga. Avastage lai tootevalik ja leidke täpselt õige vahend oma kõige salajasemate soovide ja bondage-unistuste realiseerimiseks.

MEO Bondage Shop on teie usaldusväärne kaaslane sellel põneval teekonnal BDSM-i maailma. Klientide nõustamine ja teenindus on võtmeelemendid, mis teevad ostukogemuse MEO Bondage Shopis ainulaadseks. Me teame, et isiklik ja asjatundlik nõustamine on hindamatu väärtusega, eriti sellistes intiimsetes valdkondades nagu bondage ja BDSM.

Seepärast pakub MEO mitte ainult suurt valikut bondage'i esemeid, vaid ka võimalust võtta ühendust tõestatud bondage'i ekspertidega. Kas teil on küsimusi konkreetsete bondage'i tehnikate kohta, vajate abi sobiva bondage'i varustuse valimisel või otsite lihtsalt teavet BDSM-i viimaste suundumuste kohta, meie eksperdid on siin, et aidata.

Nad ei too mitte ainult oma laialdasi teadmisi, vaid ka tõelist kirge bondage'i mitmekesise maailma vastu. MEO klienditeenindust iseloomustab asjaolu, et pakume mitmekeelset klienditeenindust. See võimaldab tõhusat ja arusaadavat suhtlust, kuna teenindame kliente üle kogu maailma. Meie meeskond nõustab teid teie emakeeles ja aitab teid mis tahes küsimuste korral.

Kas me oleme teie jaoks olemas ja pakume teile parimat võimalikku teenust, olgu see siis e-posti, telefoni või live-chati teel. MEO-s teame ka, kui oluline on diskreetsus, kui teete internetis oste bondage- ja BDSM-sektoris. Seepärast garanteerime diskreetse tarne kogu maailmas. Teie tellimus saadetakse neutraalsetes pakendites, mille sisu või bondage-pood ei viita, nii et teie privaatsus on täielikult kaitstud.

Olenemata sellest, kas olete Euroopas, Põhja-Ameerikas, Aasias või mujal maailmas, MEO tagab, et teie soovid jõuavad turvaliselt ja diskreetselt kohale. Kui valite MEO Bondage Shopi, siis valite poe, mis ei paku mitte ainult kvaliteetseid bondage-tooteid, vaid ka klienditeenindust, mis vastab teie individuaalsetele vajadustele. Meie eesmärk on panna teid tundma end mugavalt ja toetatud nii ostude tegemisel kui ka kogu teie bondage- ja BDSM-kogemuse ajal. Saate nõu meie mitmekeelselt klienditeenindusmeeskonnalt ja saate nautida diskreetset ülemaailmset saatmist - see on vaid üks paljudest eelistest, mida MEO valimine annab.

MEO's Bondage Shop on veebipood, mis on spetsialiseerunud erinevatele BDSM-toodetele, mis on suunatud inimestele, kes on huvitatud bondage'ist ja teistest BDSM-i variatsioonidest alates 1997. aastast. Meie bondage-poes on suur valik tooteid, nagu bondage-vahendid, kinnipidamisvahendid, politsei käeraudad, piitsad, flogger

meie bondage-poes on suur valik tooteid nagu nahast bondage-maskid, neopreenist ja lateksist maskid, fetiširõivad, lateksist vaakumpadjad, tagumipistikud või dildod ja bondage-tarvikud kõikidele kogemustasemetele. Meie bondage-poes on saadaval mitmesuguseid ohjeldusvahendeid nagunahast käeraudad, käe- ja pahkluu käeraudad koos ajalukkudega, nahast ja neopreenist pahkluu käeraudad, bondage-köied, ketid ja bondage-saagimisrihmad, mis on valmistatud sellistest materjalidest nagu nahk, kumm, metall ja nailon. Müüme ka parimaid pallikääre, BDSM gaasimaskid, käe- ja pahkluude käeraudad riputamiseks, Shibari bondage tooted ja bondage teip, mis kleepub iseenda külge, kuid mitte naha külge, mistõttu on see ideaalne kiireks ja lihtsaks bondage'iks. Pakume ka BDSM-kaelarihmasid ja Skaveni rihma, mida kasutatakse sageli BDSMis või alistumise sümbolina human pup Play või alistumise sümbolina ori-magistri suhtes (domineeriv/alluvuses).

flogger Loomulikult leiate meie bondage-poest ka peavõru, lukustatavaid psühhiaatrilise stiilis käeraudu, samuti kõike enese sidumiseks ja muidugi kuulsat elektroonilist varbakinnitust MEObond.Spanking löögivahendid nagu ja piitsad, kepid, samuti ka paddle on samuti populaarsed tooted, mida meie poes müüakse.

Need tooted on valmistatud sellistest materjalidest nagu nahk, kummi, silikoon või puit. Meil on ka spetsialiseeritumad tooted nagu nibuklambrid ja nibuimurid, elektrostimulatsiooniseadmed ja paljud voorusvööd.Fetiširõivad on teine peamine toode, mida MEO bondage-poes pakutakse. Siia kuuluvad sellised esemed nagu korsetid, nahast ja neopreenist rakmed, lateksist riided, nahkriided, rakmed ja fetišijalatsid.

Pakume ka erirõivaid, nagu ponimängu riided, kummiülikonnad ja palju muud. Seksimänguasjad on samuti MEO bondage-poes levinud toode. Nende hulka kuuluvadMEO ja Hismithi kuradi masinad, vibraatorid, armastuskiiged, dildod, pepupistikud ja muljetavaldavalt suured anaalhelmed, mis on valmistatud sellistest materjalidest nagu silikoon, klaas ja metall. Meie tootevaliku täiendamiseks pakub MEO ka spetsiaalseid seksimänguasju, nagu peenisepistikud, peenise laiendajad, spekulatsioonid ja elektrostimulatsioonitooted. slings

Meie valikut täiendab BDSM-mööbel, nagu näiteks professionaalsed Andrease ristid, bondage'i puurid ja mitmesugused. MEO bondage'i poe kliendid on väga erineva taustaga ja neil on erinev BDSM- ja kink-mängu kogemus. Mõned kliendid on algajad, kes soovivad esmakordselt oma pöörastusi uurida, teised on kogenud mängijad, kes otsivad uusi ja spetsialiseeritud BDSM-tooteid. Paljud meie kliendid tunnevad end LGBTQ+ kogukonda kuuluvana, kuna BDSM- ja pöörastusmängudel on selles kogukonnas pikk traditsioon.

Meie bondage-pood on suunatud ka inimestele, kes identifitseerivad end fetišikogukonna osana või neile, kes soovivad oma fetišit turvaliselt ja konsensuslikul viisil uurida. MEO on üks juhtivaid bondage- ja BDSM-toodete tarnijaid. Bondage'id, käeraudad, BDSM esemed, veider erootika. Kokkuvõttes pakub MEO bondage'i pood laia valikut BDSM- ja kink-mängijatele suunatud tooteid. Nende toodete hulka kuuluvadjalarihmad, kombineeritud BDSM piirangud, piitsad, fetiširõivad, seksimänguasjad, armsad Bondage Bearz ja erinevatest materjalidest valmistatud bondage aksessuaarid.