Alates 18

Järgnevad leheküljed on mõeldud ainult täiskasvanutele. Sisestades kinnitate, et olete vähemalt 18-aastane.

Deep throat Pihustus

Uudiskiri

Deep throat Pihustus 

Meie deep throat sprei teeb sinust blowjobi maailmameistri ja meie suuseksi määrdeained muudavad suuõõne magusamaks.

Näita 1 - 10 10 objektist 1 - 10
Näita 1 - 10 10 objektist 1 - 10

Parimad deep throat & blowjob pihustid
Deep throat pihustid & blowjob pihustid, mis tõesti toimivad

Oma partnerile eluaegse blowjob kinkimine on väga armastav ja tähelepanelik žest. Kuid meid kõiki ei ole õnnistatud selliste oskustega, nagu on teada mõõga neelajad või hot dogi sööjad.

Kõige parem on kasutada deep throat spreid, mis teeb osa tööst sinu eest.

Paljud blowjob ja deep throat spreid sisaldavad kohalikku anesteetikumi, mis tuimendab suu kergelt, et sa saaksid blowjob kõige paremini teha. See vähendab teie oksendamisrefleksi intensiivsust, kuid ei kõrvalda seda täielikult, mis on tegelikult hea, kui te mõtlete sellele.

Tegelikult ei ole haruldane, et arstid annavad väga tundliku oksendamisrefleksiga patsiendile väikese suuõõnepuudutuse, et teha kurguotsing.

Kas deep throat sprei töötab?

See, kas deep throat sprei töötab või mitte, sõltub täielikult sellest, kuidas te "tööd" defineerite. Kui te mõtlete, et deep throat pihustid tuimestavad teie suu täielikult ja te saate 30 cm pikkuse hiiglasliku peenise alla neelata silmalauguga vehklemata, siis ei, need ei tööta.

Nad ei ole selleks loodud või vähemalt ei ole nad selleks võimelised. Isegi kõige tugevam deep throat sprei annab parimal juhul tuimustunnet ja pärsib su okserefleksi. Mitte täielikult, kuid mõningane allasurumine saavutatakse. Teil on ikka veel okserefleks, mis on oluline ellujäämisrefleks, kuid te saate edasi oma kurku, ilma et tunneksite, et hakkate oksendama. Paljud neist pihustitest sisaldavad kas lidokaiini või bensokaiini, mida tavaliselt kasutatakse anesteetikumidena.

Lühidalt öeldes töötavad deep throat pihustid väga hästi, kui soovite endale suuseksi ajal veidi lisa anda.

EZ2SUCK sprei on ülemaailmne bestseller!

Sellel MEO sprayl ei ole pikki otsikuid, mis on tüüpiline teistele spreidele, seega töötab see palju ühtlasemalt kui teised. Soovitame hoida seda väga lähedal suule, et see jõuaks kindlasti ka kurku. Tummunud keel ei ole see, mida te tahate saavutada.

Huvitaval kombel maitseb see toode kõige paremini kõigist, sarnanedes piparmündi või nagu kurgutabletid, mida te ilmselt varem võtsite. EZ2SUCK by MEO on kõige paremini toimiv sprei deep throat ja selle efektiivne toimeaeg on umbes 30 minutit. Kuna toode ei maitse halvasti ja toimib kiiresti, peate seda kasutama ainult üks või kaks korda suuseksi ajal, ilma et see katkestaks deep throat tegevust.

Selle tootega saate tungida sügavale kurku nagu deep throat proff ja te olete üllatunud, kui hästi see toimib. See on ka kõige ergonoomilisem toode, mida me teame. Teie partnerile avaldab see kindlasti muljet!

Juicy Head blowjob Spray by Doc Johnson

A blowjob kõlab nagu töö, kuid Juicy Head Spray'ga muutub see puhtaks naudinguks. Juicy Head Spray teeb blowjob eriti maitsva, sensuaalse kogemuse mõlemale - nii sellele, kes annab blowjob kui ka sellele, kes seda saab. Teie partner naudib eriti peenise laksutamist, lappimist, luristamist ja imemist. Viie erineva Juicy Head sprei abil saate oma armuellu vaheldust tuua: Arbuusi, suhkruvatt, maasikas, ananass, õun ja roosa limonaad valida!

Kokkuvõte

Deep throat pihustid on fantastiline viis anda oma partnerile blowjob või deep throat, millest ta on alati unistanud, ja need toimivad väga hästi. Kui soovite sprei, mis pärsib võimalikult tõhusalt okserefleksi, siis peaksite valima ühe lidokaiinitootest. Kui olete juba üsna osav suuseksile ja vajate lihtsalt veidi rohkem vunki, siis on bensokaiinipihustid ilmselt rohkem teie jaoks.
Need pihustid mõjutavad ainult aktiivset isikut, kes annab blowjob, ja tuimestus ei kandu üle passiivsele partnerile. Loodame, et teil on nende pihustitega sama lõbus kui meie teistel klientidel, sest neil on alati olnud vähemalt üks EZ2FUCK pihusti oma öökapil juba aastaid.

Soovitus:

Meie deep throat komplekt koolitab teid täiuslikuks blowjob-profiks. See koosneb väga pikast dildost ja sprayst, mis pärsib okserefleksi. Meie komplekti kuuluvad:

50 cm pikkune dildo, mille läbimõõt on 40 mm: kindlalt kinnitatud iminapakett tagab, et meie dildot saab kinnitada mis tahes sileda pinna külge, et hõlbustada sissetoomist. Loomulikult saab dildot kasutada ka anaalselt!

Sensational deep throat Spray EZ2SUCK, mis muudab teid peagi deep throat profiks. Uuri lähemalt SIIN!