Alates 18

Järgnevad leheküljed on mõeldud ainult täiskasvanutele. Sisestades kinnitate, et olete vähemalt 18-aastane.

Violet Wand

Uudiskiri

Violet Wand 

See maagiline seksuaalse elektrostimulatsiooni pulk, mida nimetatakse Violet Wand, saadab tuhandeid pisikesi välgatusi helendavast klaasist kinnitusest retsipiendi nahale. Sõltuvalt sellest, kui tugevaks on seatud Violet Wand ja millist kinnitust kasutatakse, tundub iga üksik välk nagu õrnalt kihelus või keskmine nõelatorkamine. See annab stimul...

See maagiline seksuaalse elektrostimulatsiooni pulk, mida nimetatakse Violet Wand, saadab tuhandeid pisikesi välgatusi helendavast klaasist kinnitusest retsipiendi nahale. Sõltuvalt sellest, kui tugevaks on seatud Violet Wand ja millist kinnitust kasutatakse, tundub iga üksik välk nagu õrnalt kihelus või keskmine nõelatorkamine. See annab stimulatsiooni õrnast kuni valusani, kombineerituna muljetavaldavate ja võib-olla isegi hirmutavate visuaalsete efektidega.

Rohkem
Näita 1 - 1 1 objektist
Näita 1 - 1 1 objektist

See seksuaalse elektrostimulatsiooni võlukepp, nn Violet Wandkiirgab tuhandeid pisikesi välgatusi helendavast klaasist kinnitusest retsipiendi nahale.

 

Violet Wand Sõltuvalt sellest, kui tugevaks see on seatud ja millist kinnitust kasutatakse, tundub iga üksik välk nagu õrnalt kipitustunne või vastik nõelatorkamine. See võimaldab teil kogeda stimulatsiooni, mis ulatub õrnast kuni valusani, kombineerituna muljetavaldavate ja võib-olla isegi hirmutavate visuaalsete efektidega.

Mis on violetsed seinad?

VioletWands on teatud tüüpi elektroseksi mänguasi, mida kasutatakse sageli BDSM-sessioonidel. Need tekitavad kõrgsageduslikku, madala intensiivsusega elektrivoolu, mida rakendatakse nahale kaasaskantava seadme abil. Voolu genereerib kõrgepinge trafo ja see juhitakse tavaliselt läbi erinevate klaasist või metallist elektroodide, mida pakume meie BDSM veebipoes erinevates kujudes ja suurustes.

Violet Wands'i päritolu:

Algselt töötativioletne varda välja 20. sajandi alguses meditsiinilistel eesmärkidel, näiteks nahahaiguste ravimiseks ja elektrotehnilise ravi ühe vormina. Kuid peagi muutusid need BDSM-kogukonnas populaarseks kui vahendid keha elektriliseks stimuleerimiseks erootilistel eesmärkidel.

Elektrodid Violet Wand'ile:

MEO omab mitut tüüpi elektroode, mida saab kasutada koos Violet Wands'iga, sh:

  • Seeneelektrood: Suur, ümmargune elektrood, mida kasutatakse üldiseks keha stimuleerimiseks.
  • Kammelektrood: Mitme terava okaga elektrood, mida kasutatakse stimuleerimiseks.
  • Y-elektrood: kahe piigiga elektrood, mida kasutatakse nibude stimuleerimiseks.
  • Wartenbergi näpitsaratta elektrood: Mitme terava nõelaga elektrood, mida kasutatakse pehmest kõvasti stimulatsiooniks.
  • Sondaelektrood: terava otsaga elektrood, mida kasutatakse sisemiseks stimulatsiooniks.


BDSM-i kontekstis kasutatakse violetseid seinu sageli sensatsioonimänguks, valumänguks ning domineerimiseks ja allutamiseks. Violet Wand Elektrivool, mida tekitatakse, võib põhjustada erinevaid aistinguid sõltuvalt kasutatava elektroodi intensiivsusest ja tüübist, alates kergest kipitustundest või surinast kuni terava, torkiva valuni.

Kas Violet Wands on ohutu kasutada?

VioletWands 'i peetakse ohutuks elektrostimulatsiooni vormiks, kui seda kasutatakse õigesti. Oluline on järgida ohutusjuhiseid ja kasutada seadet ainult sellistel kehaosadel, mis sobivad elektrostimulatsiooniks, nt reie välispiirkonnad, käed ja selg.

Samuti on oluline kasutada maandatud pistikupesa ja mitte kasutada seadet pea lähedal või inimestel, kellel on südamestimulaator või muud meditsiinilised implantaadid. Üldiselt onViolet Wands populaarne ja mitmekülgne seksimänguasju erootilise elektrostimulatsiooni uurimiseks. Nad tekitavad mitmesuguseid aistinguid ja tundeid, mistõttu on need paljude BDSM-kogukonna liikmete lemmikvahendid.

Milleks kasutatakse Violet Wands'i?

VioletWands on BDSM-kogukonnas tuntud seksuaalse elektrostimulatsiooni jaoks alates 1990ndatest aastatest. Violet Wand A tekitab kergeid elektrilööke, kui seda hoitakse keha lähedal ja pakub hingematvaid aistinguid, kui see puutub kehaga kokku. Mõju on siiski tuntav ainult siis, kui elektroodi ja keha vahel on väike vahemaa. Violet Wand

See muudab tavalise elektrivoolu kahjutuks madala voolutugevusega vooluks! Meie kliendid kasutavadViolet Wands 'i BDSM kontekstis erinevatel põhjustel. Mõnele meeldivad unikaalsed tunded, mida tekitab elektriline stimulatsioon, mis võivad ulatuda kergest kipitustundest kuni terava, pistva tundeni.

See tunne võib olla väga stimuleeriv ja viia suurenenud erutuse või isegi orgasmi tekkimiseni. Teistele meie klientidele meeldib BDSM-seansi ajal Violet Wands'i kasutamise psühholoogiline aspekt. Elektrivoolu kasutamine valu või naudingu tekitamiseks võib olla väga erutav ja tekitada domineeriva ja alistuva partneri vahel võimuvahetuse tunnet.

Mõne jaoks võib elektrivoolu tunne tekitada ka haavatavuse tunnet, mis lisab kogemuse intensiivsust. VioletWands 'i võib kasutada ka koos teiste BDSM tegevustega, nagu bondage või sensoorne deprivatsioon, et suurendada üldist kogemust. Violet Wand

Näiteks võib alistuva partneri siduda ja siduda silmad kinni, samal ajal kui domineeriv partner kasutab lilla pulkasid keha erinevate piirkondade stimuleerimiseks. Lisakslilla pulkade kasutamise füüsilistele ja psühholoogilistele aspektidele BDSM-sessioonidel leiavad mõned inimesed ka selle seadme esteetilist atraktiivsust äärmiselt stimuleerivana.

Hõõguvad elektroodid ja seadme tekitatud surisev heli võivad sensoorset kogemust suurendada. On oluline mõista, et põhjused, miks paljud meie kliendid naudivad Violet Wands'i kasutamist BDSM-sessioonidel, võivad olla väga erinevad ja see, mis ühele inimesele meeldib, ei pruugi teisele meeldida.Nagu iga BDSM-i variatsiooni puhul, on oluline suhelda ja kokku leppida kõigi kaasatud partneritega, et tagada ohutu ja meeldiv kogemus kõigile.Kust ma saan osta Violet Wandi? MEO-l on palju seksuaalse elektrostimulatsiooni (tuntud ka kui e-stim) tooteid, kuna oleme olnud üks juhtivaid elektroseksimänguasjade tarnijaid alates 1997. aastast. Loomulikult leiatemeie BDSM veebipoest lisaks violetseintele ka sobivad elektroodid ja e-stim tarvikud. Dr Sado komplekt seksuaalse elektrostimulatsiooni jaoks sisaldab kõike, mida vajate, et kohe alustada ja uurida elektroseksi imelist maailma! Kui vajate nõu elektroseksi või BDSM seksimänguasjade kohta, võite meile igal ajal helistada või kirjutada.