Alates 18

Järgnevad leheküljed on mõeldud ainult täiskasvanutele. Sisestades kinnitate, et olete vähemalt 18-aastane.

Penise pistikud

Uudiskiri

Penise pistikud 

Penis Plug Shop - Kõik sinu kire jaoks! Kas sulle meeldivad uretria mängud, mis hõlmavad uretria venitamist ja uretria stimuleerimist? Siis oled MEOs heas seltskonnas. Oleme juba aastakümneid spetsialiseerunud peenisepistikutele, penis plug, glansirõngastele, dilataatoritele ja muudele esmaklassilistele uretri seksimänguasjadele.

Penis Plug Shop - Kõik sinu kire jaoks! Kas sulle meeldivad uretria mängud, mis hõlmavad uretria venitamist ja uretria stimuleerimist? Siis oled MEOs heas seltskonnas. Oleme juba aastakümneid spetsialiseerunud peenisepistikutele, penis plug, glansirõngastele, dilataatoritele ja muudele esmaklassilistele uretri seksimänguasjadele.

Rohkem
12
lehekülje kohta
Näita 1 - 12 91 objektist 1 - 12
Näita 1 - 12 91 objektist 1 - 12

Penis Plug Shop - Kõik sinu kire jaoks!

 

Kas sulle meeldib BDSM, bondage ja uretria mängud, mis sisaldavad uretria venitamist ja uretria stimuleerimist? Siis olete MEOs heas seltskonnas. Oleme aastakümneid spetsialiseerunud meie BDSM-poes kvaliteetsetele peenisepistikutele, glans-rõngastele, dilataatoritele ja uretriumi stimulatsioonile, penis plugoleme spetsialiseerunud kvaliteetsetele peenisepistikutele, glansirõngastele, dilataatoritele ja muudele esmaklassilistele uretra seksimänguasjadele. Olete jõudnud õigesse kohta, sest peenisepistiku ostmine on usalduse küsimus.

 

Mis on peenisepistik?

 

Penise laiendaja või peenisepistik võib olla kõigi teie unistuste täitumine ja lubadus äärmuslikust naudingust, üksi või koos partneriga.

 

Penisepistik on Urethraplokk ja seega ka uretri seksimänguasja, mille eesmärk on uretri stimuleerimine. Ureetrapistikut või dilataatorit võivad kasutada nii naised kui ka mehed; MEOs on aga saadaval ka spetsiaalsed dilataatorid ja sondes ainult meestele. Urethraplugisid nimetatakse kõnekeeles ka kulliplugideks, munniplugideks, peeniseplugideks, peenisevardadeks, spermaplugideks ja tänu MEO-le ka spermaplugideks.

 

Seksimänguasjad uretra jaoks

 

Uretra on erogeenne tsoon ja uretra stimulatsiooni võib tajuda väga meeldivana ja see võib viia tugevate orgasmideni. Selle erogeense potentsiaali tõttu nimetatakse uretra suudmeosa ka U (rethral) punktiks, analoogselt G-punktile.

 

Uretra on ümbritsetud arvukate lihaste ja närvidega, mistõttu on see nii tundlik ja imeliselt stimuleeritav meie peenisepistikutega, printsepteritega, peenisepulkadega ja ka meie peenisevibraatoriga.

 

Mänguideed uretria stimuleerimiseks või peenise pistiku seksiks:

 

Miks peaks teie partneri peenist alati ainult väljastpoolt hellitama? Nii et te võiksite mitte ainult torkerõnga panna, vaid ka lühikese peenisepistiku (alternatiivselt pika peenisepistiku) sisestada!

 

Sinu partner hakkab naudingust virisema, kui teda stimuleeritakse seestpoolt peenisepistiku või pika peenisepistiku rõngaga penis plug stimuleeritakse seestpoolt! Pärast peenisepistiku sisestamist suudeldakse, hõõrutakse peenist, sõtkutakse peenise võlli ja painutatakse peenisepistiku sisemise vastupanu vastu.

 

Sundimine ja sidumine on enamiku meeste jaoks piisavalt erutav. Kui lisaks ja alluva partneri jaoks täiesti ootamatult sisestatakse MEO peenisepistik või peenis sonde, lööb kaitsetu mehe süda kohe kiiremini ... Ta vaevalt suudab end ihastuses vaos hoida ja rohkemat paluda.

 

Penispistiku sisestamine

 

Dialüsaator peenisesse võib olla erutav kogemus. MEO omab mitmeid tooteid uretraalseks stimulatsiooniks ja nii ka VERYDEEP libestusvahendit peenistopperite jaoks. Kui soovite sisestada peenisepistikut, pange penis plug või sisestadapenis plug? Siis on meie libestusgeel uretraplugide jaoks, VERYDEEP geel, ideaalne valik.

 

Penistopperi või peenisepistiku kasutamist tuleb teha hoolikalt ja kohusetundlikult. Hügieen ja libestusaine peenisepistikutele on hädavajalikud.

 

Enne kasutamist tuleb peenisepistikut või peenisepistikut puhastada ja desinfitseerida sobiva, nahasõbraliku vahendiga. Libesti tuleb kasutada suures koguses, et tundlik uretra ei saaks kahjustada. Soovitame selleks meie tooteid VERYCLEAN Spray peenistikkudele ja VERYDEEP libestusgeel peenistikkudele.

 

Penistopse liigutades või uretrit venitades saavutatakse intensiivne stimulatsioon, mis võib enamiku meeste puhul viia orgasmini. Algajatele on soovitatav alustada väikese peenisepistikuga ja seejärel aeglaselt suurendada, kasutades penis plug suurema läbimõõduga pistikute kasutamist.

 

Et vältida täielikult uretra sisse libisemist, on enamik meie peenistopse varustatud veidi laiema jalaga lõpus, mis on sarnane butt plugpeenisepistikut. Peenistopperi kinnitamiseks võite kasutada peenise võlli või peenise tüve. Roostevabast terasest või silikoonist glansirõngaga saab peenistopperid kindlalt kinnitada ja paigal hoida. Spetsiaalselt meeste jaoks on olemas urethralplugid, mille sisestamiseks on silikoonist valmistatud paindlik peenise varras, nii et peenistopistikut saab kanda nii siis, kui peenis on püsti kui ka siis, kui see ei ole püsti.

 

Avausega peenisepistik

 

Avausega peenisepistikud võimaldavad urineerimist ja ejakulatsiooni. Pikaajaline kandmine või 24/7 on siin täiesti võimalik. Loomulikult tuleb väga hoolikalt hoolitseda hügieeni eest, et pärast ejakulatsiooni või urineerimist ei pääseks mikroobid uretra või põie sisse.

 

Penise pistik ilma avanemiseta

 

Ilma avamiseta peenistopperid võimaldavad ainult piiratud ejakulatsiooni või urineerimist. Uretra on peenisepistikuga suletud, kuid surve võimaldab uretra venitada, nii et vedelikud, nagu sperma või uriin, saavad mööda voolata.

 

Avauseta peenistoppe nimetatakse MEOs spermatopperiteks või spermatopperiteks, sest sperma ei saa orgasmi ajal takistamatult uretra kaudu läbida. Eesmärk on siinkohal pikendada ja intensiivistada orgasmi. Seda tüüpi tagasilöögid võivad intensiivistada ja pikendada orgasmi.

 

Penise pistiku kujundused

 

Penistopse on saadaval erinevates disainides ja kujudes, mis sobivad nii naise kui ka mehe anatoomiale. Osa, mis sisestatakse urethrasse, võib olla sile või keerulisemalt kujundatud intensiivsema stimulatsiooni jaoks ja/või kooniline venitamiseks. Lisaks on siin võimalik kasutada nii painduvaid kui ka jäikasid peenistopse tänu erinevatele materjalidele. Võimalik on ka kombinatsioon elektrilise stimulatsiooniga(peenisepistik koos Estimiga)

 

Seksimänguasja uretra

 

Paljud mehed sooviksid, et nende riistas oleks dialaator. See puudutab eelkõige kontrolli kaotamist ja sperma peatumise tunnet (vt ka MEO kuulsat spermapidurit).

 

Tärmirõnga panemine võib olla erutav! Uretripistiku sisestamine ei ole minu jaoks, vaid pigem edasijõudnute jaoks, võiksite arvata. Kaugel sellest, sest see fetiš on üha enam levimas ja seetõttu on meie valikus ka peenisepistikud uretra jaoks, peenisepistikud algajatele, dialtorid uretria stimuleerimiseks professionaalidele ja algajatele, peenisepistikud Chubby penis plug (eriti suur peenisepistik koos glansirõngaga) ja Little Fucker (väike peenisepistik algajatele). MEO peenisepistiku poes on müügil kõikidest materjalidest peenisepistikud: kas otsite silikoonist peenisepistikut või roostevabast terasest peenisepistikut, siit leiate selle. Lisaks maailmakuulsale tambarõngale koos spermatopperiga on meil ka palju uudsusi, nagu spermatopper 3.0, uretraalne diabolo, tambarõngas koos pistikutega paljudes suurustes, uretraalne diabolo ja palju muud.

 

Osta peenise pistik

 

MEO on spetsialiseerunud igas suuruses, kujuga ja värviga peenistopperitele. Kas otsite peenisepistikut algajatele, peenisepulk, peenisepulk, silikoonist glans-rõngas või roostevabast terasest peenisepistik, meil on isegi lukustatavad BDSM peenisepistikud ja peenisepistikud elektroseksiks (peenisepistik Estim või Dialtor electro). MEOs leiab igaüks õige uretri mänguasja peenise stimuleerimiseks seestpoolt.

 

Penisevibraator või vibratsiooniga peenisepistik

 

Sisseehitatud vibratsioonielektroonikaga peenisepistik ehk peenisevibraator pakub intensiivset massaaži kõige intiimsemale, tundlikumale tsoonile. Sellest tulenev vibratsioon ei paku mitte ainult orgasmi sarnast tunnet, vaid ka ABSOLUUTSE ülivõrret, võõrandunud orgasmi - märksõna kontrolli kaotamine.

 

Uretraalne stimulatsioon uretraalvibraatoriga

 

Vibreeriv peenisepistik on tegelikult ülim uretraalne stimulatsioon, kuid seda võib ületada peenisevibraatori pikem versioon, uretraalvibraator! Kui soovid uretra intensiivselt stimuleerida või kui sind huvitab uretra venitamise teema, peaksid kindlasti vaatama järgmisi mudeleid: Urethral Vibrator, Penis Vibrator, PaksUrethral Vibrator, Paindlik Urethral Vibrator, Pikk Urethral Vibrator, Silikoonist Urethral Vibrator, Roostevabast terasest Urethral Vibrator.

 

Uudised peenisepistik ja uretra stimulatsioon:

 

Oleme peenisepistikutega esirinnas ja laiendame pidevalt uretria stimulatsioonimänguasjade valikut. Kõik meie uued tooted leiate järgmise lingi alt:

 

UUDISED: Uretra laiendajad, glans-rõngad, peenise pistikud, peenise rõngad ja palju muud!

 

BDSM karistus või karistus kataloog BDSM

 

Penispistikutega seks on SM? Mitte tingimata, aga muidugi võib see olla! Ja kui aus olla: ilma SM- ja BDSM-skene pioneerivaimuta oleks tehnoloogia, mänguasjad ja kasvav uudishimu peenisepistikutest magamistoas ilmselt ikka veel esimese lambipirni tasemel.

 

Nii et peenisepistiku seks võib olla SM - aga see võib olla ka peaaegu kõik, mida iganes sa soovid.

 

Kompetentsed nõuanded peenisepistikutest algajatele ja professionaalidele

 

Oled uudishimulik, oled peenisepistikutest pikalt mõelnud ja tahad nüüd lõpuks ometi esimese sammu astuda? Meil on hea meel, et olete leidnud meie peenisepistiku veebipoe ja tervitame teid. Meie sõbralik meeskond nõustab teid alati sõltumatult ja asjatundlikult. Me toetame teid teie kire realiseerimisel.

 

Osta peenisepistikut diskreetselt

 

Ootate oma uut peenisepistikut, ei suuda oodata, et ületada venitamise kerge valu, unustada esialgne põletav ja kipitustunne ning nautida täielikult kontrolli kaotamist? Me teame seda tunnet hästi. Ja ausalt öeldes ei ole see ei pakiautomaadi ega uudishimulike naabrite asi, kuidas te oma kirge välja elate. Sellepärast saadame teie peenisepistikud alati neutraalses pakendis.

 


Kuna lisaks UPS-ile saadame ka DHL-iga, saate oma peenisepistikud ja BDSM-tooted diskreetselt oma pakkimisjaama toimetada. Usaldusväärsus, turvalisus ja esmaklassiline teenus on MEO prioriteediks. Meil on hea meel, et saame teid inspireerida ja soovime teile sensuaalset naudingut, kui teete oste MEO peenisepistiku veebipoes.