Alates 18

Järgnevad leheküljed on mõeldud ainult täiskasvanutele. Sisestades kinnitate, et olete vähemalt 18-aastane.

Sundorgasmi CUMELOT

Uudiskiri

Sundorgasmi CUMELOT 

MEO on eesnäärme lüpsmise seadmetega CUMELOT üks turuliidreid sunnitud emaslikatsiooni, sunnitud orgasmi valdkonnas, Male Milking ja eesnäärme orgasm. Nautige, et teid lüpstakse Cumelotiga vastu teie tahtmist orgasmi.

12
lehekülje kohta
Näita 1 - 12 25 objektist 1 - 12
Näita 1 - 12 25 objektist 1 - 12

Naudi, et sind lüpstakse CUMELOTiga vastu su tahtmist orgasmi.

 

Mitte ainult seksiorjad ei armasta meid! Alistuvad mehed, domineerivad naised ja paarid, kellele meeldib eksperimenteerida, hindavad samuti MEO, sunnitud orgasmi spetsialisti CUMELOT seadmete omadusi, kui tegemist on mehe lüpsmisega.

 

Sundorgasmist või sunniviisilisest emaslikatsioonist

 

Eesnääre on meeste seksuaalne keskus, mis määrab ejakulatsiooni. CUMELOT-seadmega, BDSM-i vajadustele kohandatud eesnäärme stimulaatoriga , stimuleeritakse eesnäärme kuni sperma väljapressimiseni, ilma et oleks vaja naudingut või erutust. Seda nimetatakse ka eesnäärmeorgasmiks või sunniviisiliseks vabastamiseks.

 

Male Milkingpeenise lüpsmine ja riista lüpsmine

 

Passiivse mehe sunniviisiline emaslikatsioon (tuntud ka kui Male Milking ) ei ole seotud mehe naudingutundega, vaid selle eesmärk on põhjustada sperma täielik tühjenemine . Meeste poolt tajutakse sunniviisilist emaskulimist äärmiselt alandavana ja seetõttu kasutatakse seda sageli BDSM-stsenaariumides. Sundkihistamist kasutavad ka voorusvööde kandjad, et võtta vooruselt Sub igasugune võimalus naudinguks.

 

Stimuleerides eesnäärme CUMELOT eesnäärmestimulaatoriga, saab mehe sperma "välja pumbata", ilma et mees kogeks mingit naudingut või erutust.

 

Kas sunniviisiline emaslikatsioon on tingimata BDSM?

 

Mitte tingimata, kuid loomulikult võib see olla! Ja kui aus olla: ilma BDSM-skene pioneerivaimuta oleks tehnoloogia, mänguasjad ja kasvav uudishimu sunniviisilise emaskulimise suhtes ilmselt ikka veel sajanditagusel tasemel.

 

Seega võib sunniviisiline emaslikatsioon olla ka SM - aga see võib olla ka peaaegu kõik, mida iganes te tunnete või soovite proovida.

 

Sundkihistamise seadmed - uued arengud

 

Üks uusimaid arenguid on ALPHA PRO CUMELOT sunniviisilise emaslikatsiooni seadmed, mis stimuleerivad eesnäärme formaalsete sõtkuvate liigutuste abil ja viivad kiiresti või aeglaselt plahvatusliku eesnäärme orgasmi tekkimiseni. Teine uuendus on meeste lüpsimismasin. See seksimasin imeb, imeb ja imeb, kuni teid ei ole võimalik peatada. Tuhanded rahulolevad kliendid kutsuvad meie masinat ka"peenise lüpsimismasinaks" -sest see toob KÕIK - olgu soovitud või mitte soovitud nõudliku oraalseksi kaudu - orgasmi ja imeb sinust ka viimase tilga välja. See lüpsimismasin on spetsiaalselt meeste jaoks välja töötatud professionaalne masturbeerimismasin. Absoluutne tipphetk ja parim seksimasin meestele.

Eesnäärme lüpsmine, mida nimetatakse ka eesnäärme massaažiks või eesnäärme stimuleerimiseks, viitab eesnäärme, meeste väikese näärme stimuleerimisele, mis on osa reproduktiivsest süsteemist. Eesnäärme on põie all asuv tundlik organ, mis toodab spermat.

Eesnäärme lüpsmist harrastavad mehed sageli seksuaalse stimulatsiooni ühe vormina, mida peetakse eriti intensiivseks ja rahuldust pakkuvaks. Samuti võib see aidata leevendada eesnäärme sümptomeid, nagu eesnäärme suurenemine, eesnäärmepõletik ja erektsiooniprobleemid.

Eesnäärme lüpsmist võib teha käsitsi või abivahenditega. Oluline on, et eesnäärme lüpsmine toimuks puhtas ja turvalises keskkonnas ning et vigastuste ja nakkuste vältimiseks kasutataks õiget tehnikat. Samuti on soovitatav enne eesnäärme lüpsmisega alustamist rääkida oma arstiga, kui teil on mingeid terviseprobleeme.

MEO - Me armastame teid lüpsta!