Alates 18

Järgnevad leheküljed on mõeldud ainult täiskasvanutele. Sisestades kinnitate, et olete vähemalt 18-aastane.

BDSM maskid ja kurgid

Uudiskiri

BDSM maskid ja kurgid 

Meil on kõik, mida teie süda soovib, et muuta teie BDSM-kogemused millekski väga eriliseks. Alates nahast maskidest kuni palliklappideni - avastage meie eksklusiivse valiku mitmekesisus ja kvaliteet.

Alamkategooriad

  • Suur valik nahkmaskeid järgmiseks bondage-kuupäevaks. Nahkmask, nahkkinnisus, koos kurgiga või ilma.

  • Saadaval on palju disainilahendusi. Meie neopreenist mask ja neopreenist kapuuts on hea alternatiiv nahale või lateksile.

  • Saadaval on palju disainilahendusi. Meie silmamaskid istuvad kindlalt, on 100% läbipaistmatud ja mugavad.

  • Meie suukorvid täidavad suu ja ei talu mingit tagarääkimist. Vajaduse korral on meie suukorvid isegi lukustatavad... MEO bondage'i poest leiad ka suukorvitsad, pallikorgid, rõngakorgid ja palju muud.

  • MEO BDSM veebipood on alates 1997. aastast olnud üks maailma juhtivaid kõrgekvaliteediliste peavaljuste ja peapuuride poode. Valmistame erinevaid peavaljuseid ja peapuuri terasest, nahast, kummist või neopreenist, aga ka unikaalseid, muid kinnitusi pea ja kaela jaoks, mida te ei leia kusagilt mujalt.....

  • Lateksmaskid, nahkjad ja tõmblukuga, suuava või ilma ja muud kujundusega.

  • Kandes väga isoleerivat spandex BDSM maski, tunned puudutusi palju intensiivsemalt, sest silmade "väljalülitamine" muudab kõik teised meeled tundlikumaks!

  • MEO BDSM poes on müügil erinevaid sõjaväe gaasimaskid, tööstuslikud gaasimaskid ja BDSM gaasimaskid, samuti palju tarvikuid, nagu gaasimaskide filtrid, gaasimaskide voolikud ja hingamiskotid, mida saab ühendada meie gaasimaskidega.

  • Ball gag'e kasutatakse sageli domineerimise ja alistumise stsenaariumide puhul ning need võivad tunduda veidi hirmuäratavad, kui te pole neid kunagi varem kasutanud. Aga ärge muretsege! Ballgagid on suurepärane viis enesekindluse loomiseks, haavatavuse näitamiseks ja BDSM-sessiooni turvalise allumise nautimiseks.

  • Meie suulõikurid ja suukorvid on põnev BDSM ja bondage aksessuaar ja hoiavad suu laialt lahti.

Avastage MEO poes BDSM maskid ja klambrid - nahast, kummist, spandexist, lateksist, metallist, neopreenist ja muust!Tere tulemast MEO BDSM poodi, mis on teie parim aadress kvaliteetsete BDSM maskide ja gagide jaoks. Meie ulatuslik valik pakub sulle kõike, mida vajad intensiivseteks ja põnevateks BDSM-kogemusteks.Alates nahast maskidest kuni palliklappideni - avastage meie eksklusiivse valiku mitmekesisus ja kvaliteet.Nahast maskid Nahast maskid on BDSM-skeenes klassika ja pakuvad täiuslikku kombinatsiooni esteetilisusest, mugavusest ja kontrollist. Nad on tuntud oma tugevuse ja vastupidavuse poolest, mis teeb neist ideaalse aksessuaari intensiivseteks sessioonideks.

MEO-Shopist leiad laia valiku nahast maske, mis on spetsiaalselt mõeldud erinevateks BDSM praktikateks. Meie nahast maskid on valmistatud kvaliteetsest nahast, mis on tuntud oma vastupidavuse poolest. Nad peavad vastu intensiivsetele sessioonidele ning säilitavad oma kuju ja funktsiooni. Vaatamata oma tugevusele on nahast maskid äärmiselt mugavad kanda. Pehme nahk haarab end hästi nahale ja tagab, et mask jääb mugavaks ka pikema aja jooksul. Nahal on eksimatult erootiline võlu, mis meelitab paljusid inimesi.

Sile, läikiv pind ja nahale iseloomulik lõhn lisavad sensuaalset kogemust. Nahast maske saab kasutada erinevates BDSM stsenaariumides. Need sobivad ideaalselt rollimängudeks, kus visuaalne ja auditiivne isolatsioon mängib rolli. Hästi istuv nahast mask võib anda kandjale anonüümsuse ja depersonaliseerimise tunde, mis võib intensiivistada mängu. Nahkmaskid võivad tugevdada domineeriva partneri kontrolli alluva partneri üle, piirates kandja meeli, suurendades tema sõltuvust.

Paljud nahkmaskid on loodud nii, et need piiravad kandja nägemist ja mõnikord ka kuulmist, mis viib ülejäänud meelte intensiivsema tajumiseni. Õige hooldus on oluline, et nahkmask püsiks pikka aega heas seisukorras. Puhastage mask pärast iga kasutamist niiske lapiga, et eemaldada higi ja mustus. Ärge kasutage agressiivseid puhastusvahendeid, sest need võivad nahka kahjustada. Hoolitsege maski regulaarselt nahahooldusvahendiga, et materjal jääks elastseks ja kaitseks seda kuivamise eest.

Hoidke maski jahedas ja kuivas kohas, et kaitsta nahka niiskuse ja otsese päikesevalguse eest. MEO poes pakume suurt valikut erineva disaini ja funktsiooniga nahast maske. Lihtsad silmamaskid sobivad ideaalselt algajatele, kes soovivad saada esimesi kogemusi sensoorsete deprivatsioonidega. Täielikud maskid pakuvad ulatuslikumat katet ja on ideaalsed intensiivseteks rollimängudeks ja stsenaariumideks.

Lukkude ja tõmblukuga maskid võimaldavad kohandamist ning pakuvad täiendavat turvalisust ja kontrolli. Nahast maskid on iga BDSM-i harrastaja jaoks hädavajalik aksessuaar. Nad ei paku mitte ainult esteetilist atraktiivsust ja kõrget kandmismugavust, vaid ka laia kasutusvõimalust.Avastage MEO poes nahast maskide mitmekesisus ja kvaliteet ning leidke oma vajadustele sobiv mudel. BDSM silmamaskid MEO poes Nahast BDSM silmamaskid on lihtsalt hädavajalikud paljude BDSM praktikate jaoks. Nad piiravad visuaalset tajumist ja teravdavad seeläbi teisi meeli. Need maskid ei ole mitte ainult funktsionaalsed, vaid ka esteetiliselt meeldivad ja väga mugavad kanda.

MEO poest leiad suure valiku nahast silmamaskidest, mis on spetsiaalselt välja töötatud erinevate eelistuste ja stsenaariumide jaoks. Nahast silmamaskid on tuntud oma vastupidavuse ja pikaealisuse poolest. Pehme, kvaliteetne nahk kohandub mugavalt nahale ja tagab, et mask jääb pikaks ajaks mugavaks.

Need on ideaalsed rollimängudeks ja stsenaariumideks, kus oluline roll on sensoorsel deprivatsioonil, kuna need blokeerivad täielikult või osaliselt nägemise ja suurendavad seega teiste meelte tundlikkust. Need silmamaskid on ideaalsed erinevateks BDSM stsenaariumideks. Need võimendavad abituse ja alistumise tunnet, pannes kandja pimedasse, tundmatusse maailma. Nägemise äravõtmine võib suurendada mängu emotsionaalset ja füüsilist intensiivsust ning suurendada sõltuvust domineerivast partnerist.

Nahast silmamaskid sobivad ideaalselt ka pikkadeks sessioonideks, kuna need istuvad mugavalt ja ei libise. Korralik hooldus on oluline, et nahast silmamaskid püsiksid kaua heas korras. Pärast iga kasutamist tuleks mask niiske lapiga puhastada, et eemaldada higi ja mustus. Samuti on oluline kasutada regulaarselt nahahooldusvahendeid, et materjal jääks elastseks ja kaitseks seda kuivamise eest.

Kõige parem on hoida maski jahedas ja kuivas kohas, et kaitsta nahka niiskuse ja otsese päikesekiirguse eest. MEO poes pakume laia valikut nahast silmamaskidest, mida iseloomustavad erinevad disainid ja funktsioonid. Leiad nii lihtsaid mudeleid, mis katavad ainult silmi, kui ka keerulisemaid variante, mis katavad kogu näo ülaosa.

Mõned meie maskid on varustatud lisafunktsioonidega nagu pandlad, tõmblukud või dekoratiivsed elemendid, mis rikastavad visuaalset kogemust ja intensiivistavad rollimängu. Nahast silmamaskid on suurepärane aksessuaar igale BDSM-i harrastajale, kes soovib nautida sensoorse deprivatsiooni kogemust. Need ei paku mitte ainult esteetilist atraktiivsust ja kõrget kandmismugavust, vaid ka laia kasutusvõimalust. Kutsume teid südamest avastama nahast silmamaskide imelist valikut ja kvaliteeti MEO poes.Leidke oma vajadustele sobiv mudel ja laske end inspireerida meie suurest valikust.Fetišimaskid Fetišimaskid on mitmekülgne ja põnev BDSM aksessuaar. Neid on saadaval paljudes erinevates disainides ja need pakuvad nii visuaalset stimulatsiooni kui ka füüsilisi piiranguid.

MEO poest leiate suure valiku fetišimaskidest, mis on spetsiaalselt välja töötatud erinevate eelistuste ja stsenaariumide jaoks. fetišimaskid on saadaval paljudes erinevates disainides, alates lihtsatest silmamaskidest kuni keeruliste kogu keha maskideni. Need on ideaalsed rollimängudeks ja pakuvad visuaalset stimulatsiooni nii kandjale kui ka tema partnerile. Need maskid võivad olla varustatud lisaelementidega, nagu tõmblukud, pandlad, hingamistorud või kinnitused, et mängu veelgi intensiivistada.

Erinevad kujundused võimaldavad rahuldada konkreetseid fetiše ja eelistusi ning isikupärastada kogemust. Fetišimaskid pakuvad BDSM-kontekstis palju erinevaid kasutusvõimalusi. Need on ideaalsed rollimängudeks, kus visuaalne ja auditiivne isolatsioon mängib rolli. Hästi istuv mask võib anda kandjale anonüümsuse ja depersonaliseerituse tunde, mis võib intensiivistada mängu. Paljud fetišimaskid on kavandatud nii, et need piiravad kandja nägemist ja mõnikord ka kuulmist, mis viib ülejäänud meelte intensiivsema tajumiseni.

Mõned maskid on varustatud lisafunktsioonidega, nagu hingamistorud või suuavad, mis toetavad teatud stsenaariume ja fantaasiaid. Korralik hooldus on oluline, et fetišimask püsiks pikka aega heas seisukorras. Puhastage mask pärast iga kasutamist põhjalikult sobiva puhastusvahendiga, et eemaldada higi ja mustus. Sõltuvalt maski materjalist võivad olla vajalikud spetsiaalsed puhastus- ja hooldusvahendid. Säilitage maski jahedas ja kuivas kohas, et kaitsta materjali niiskuse ja otsese päikesevalguse eest.

See aitab säilitada maski eluiga ja kvaliteeti. MEO poes pakume laias valikus erineva disaini ja funktsiooniga fetišimaskid. On olemas lihtsad silmamaskid, mis sobivad ideaalselt algajatele ja võimaldavad esimesi kogemusi sensuaalse ilmajätmisega. Keerukamad täisnäomaskid pakuvad ulatuslikumat katvust ja sobivad ideaalselt intensiivseteks rollimängudeks ja stsenaariumiteks.

Mudelid, millel on tõmblukud, pandlad ja muud põnevad detailid, võimaldavad kohandamist ning pakuvad täiendavaid turva- ja kontrollivõimalusi. Fetišimaskid on iga BDSM-i entusiasti jaoks hädavajalik aksessuaar. Need ei paku mitte ainult esteetilist atraktiivsust ja kõrget kandmismugavust, vaid ka laia kasutusvõimalusi.Avastage MEO poes fetišimaskide mitmekesisus ja kvaliteet ning leidke oma vajadustele sobiv mudel.Spandex maskid Spandex maskid on populaarne BDSM aksessuaar, mis on tuntud oma paindlikkuse ja mugavuse poolest. Need maskid sobituvad tihedalt näokujule ja pakuvad täiuslikku nägemise ja hingamise kontrolli.

MEO poest leiad laia valiku spandex-maske, mis on spetsiaalselt välja töötatud erinevate BDSM-praktikate jaoks. Spandex-maskid on tuntud oma paindlikkuse ja mugavuse poolest. Elastne materjal istub tihedalt nahale, ilma et see oleks ebamugav ja võimaldab mugavat istuvust ka pikema aja jooksul. Maskid pakuvad suurepärast nägemise ja hingamise kontrolli kombinatsiooni, mistõttu on need ideaalsed pikkadeks sessioonideks.

Nad on kerged ja hingavad, mistõttu sobivad nad eriti hästi intensiivseks ja pikaaegseks kasutamiseks. Spandex maskid sobivad kasutamiseks erinevates BDSM stsenaariumides. Need on ideaalsed rollimängudeks, kus on oluline visuaalne ja auditiivne isolatsioon. Hästi istuv spandex-mask võib anda kandjale anonüümsuse ja depersonaliseerimise tunde, mis võib intensiivistada mängu. Nad pakuvad ka teatavat liikumisvabadust, kuna materjal on paindlik ja kohandub kandja liigutustega.

Spandex maskid on sageli saadaval erinevates värvides ja kujunduses, et sobida erinevatele fetišidele ja eelistustele. Õige hooldus on oluline, et spandex mask püsiks kaua heas seisukorras. Puhastage mask pärast iga kasutamist põhjalikult pehme pesuvahendi ja leige veega, et eemaldada higi ja mustus. Kuna spandex on elastne materjal, ei tohiks seda elastsuse säilitamiseks puutuda kokku kõrgete temperatuuride või agressiivsete kemikaalidega.

Säilitage maski jahedas ja kuivas kohas, et kaitsta materjali niiskuse ja otsese päikesevalguse eest. MEO poest leiate laia valiku spandex-maske, mis erinevad disaini ja funktsiooni poolest. On lihtsaid mudeleid, mis katavad ainult silmad või suu, aga ka keerulisemaid täisnäomaskid, mis katavad kogu näo.

Mõned spandex maskid on varustatud lisafunktsioonidega, nagu näiteks tõmblukud või avad, mis toetavad teatud stsenaariume ja fantaasiaid. Spandex maskid on asendamatu aksessuaar igale BDSM entusiastile. Nad ei paku mitte ainult esteetilist atraktiivsust ja kõrget kandmismugavust, vaid ka laia kasutusvõimalusi.Avastage MEO poes spandex maskide mitmekesisust ja kvaliteeti ning leidke oma vajadustele sobiv mudel.Neopreenist maskid Neopreenist maskid on BDSM-sektoris ainulaadne ja mitmekülgne aksessuaar, mis on tuntud oma veekindluse ja materjali erilise olemuse poolest. Need maskid pakuvad kindlat ja mugavat tunnet ning sobivad eriti hästi eriliste rakenduste jaoks, nagu näiteks mängud vees.

MEO Shop pakub laias valikus neopreenist maske, mis on spetsiaalselt välja töötatud erinevate BDSM-praktikate jaoks. Neopreen on materjal, mis on tuntud oma venivuse ja vastupidavuse poolest. See pakub ainulaadset tekstuuri ja tunnetust, mis meelitab paljusid BDSM-i harrastajaid. Neopreenist maskid kohanduvad tihedalt näokujule ja pakuvad tihedat, kuid mugavat istuvust. Kuna need on kerged ja hingavad, sobivad need ideaalselt pikkadeks sessioonideks.

Neopreeni veekindlus muudab need maskid ideaalseks mängimiseks vees või muudes stsenaariumides, kus on palju niiskust. Neopreenist maske saab kasutada erinevates BDSM stsenaariumides. Need on ideaalsed rollimängudeks, kus visuaalne ja auditiivne isolatsioon mängib rolli. Hästi istuv neopreenmask võib anda kandjale anonüümsuse ja depersonaliseerituse tunde, mis võib intensiivistada mängu. Nad pakuvad ka teatavat liikumisvabadust, kuna materjal on paindlik ja kohandub kandja liigutustega.

Neopreenist maskid on sageli saadaval erinevates värvides ja kujunduses, et need sobiksid erinevatele fetišidele ja eelistustele. Korralik hooldus on oluline, et hoida neopreenist mask pikka aega heas korras. Puhastage mask pärast iga kasutamist põhjalikult pehme pesuvahendi ja leige veega, et eemaldada higi ja mustus. Kuna neopreen on eriline materjal, ei tohiks seda töödelda agressiivsete kemikaalidega, et säilitada selle elastsus ja tugevus.

Säilitage maski jahedas ja kuivas kohas, et kaitsta materjali niiskuse ja otsese päikesevalguse eest. MEO poest leiate suure valiku neopreenist maske, mis erinevad disaini ja funktsiooni poolest. On lihtsaid mudeleid, mis katavad ainult silmad või suu, aga ka keerukamaid täisnäomaskid, mis katavad kogu näo.

Mõned neopreenist maskid on varustatud lisafunktsioonidega, nagu näiteks tõmblukud või avad, mis toetavad teatud stsenaariume ja fantaasiaid. Neopreenist maskid on asendamatu aksessuaar igale BDSM-i harrastajale. Nad ei paku mitte ainult esteetilist atraktiivsust ja kõrget kandmismugavust, vaid ka laia kasutusvõimalusi.Avastage neopreenist maskide mitmekesisus ja kvaliteet MEO poes ja leidke oma vajadustele sobiv mudel.Gaasimaskid Gaasimaskid on põnev ja intensiivne BDSM aksessuaar. Need ei paku mitte ainult visuaalset barjääri, vaid ka füüsilist ja sensoorset piirangut, mis võib intensiivistada mängu väga erilisel viisil.

MEO poest leiad laia valiku gaasimaske, mis on spetsiaalselt välja töötatud erinevate BDSM-praktikate jaoks. gaasimaskid pakuvad ainulaadset visuaalse ja sensoorse deprivatsiooni kombinatsiooni, mis viib sind väga erilisse maailma. Need katavad kogu näo ja piiravad tugevalt nägemist, mis toob kaasa isolatsiooni ja abituse tunde. Paljud gaasimaskid on varustatud hingamistorude või filtritega, mis võivad tahtlikult raskendada või kontrollida hingamist.

Need maskid on sageli valmistatud vastupidavast materjalist, näiteks kummist või silikoonist, mis muudab need vastupidavaks ja vastupidavaks. Gaasimaske saab kasutada mitmesugustes BDSM-stsenaariumides. Need on ideaalsed rollimängudeks, kus hingamise kontroll ja sensoorsete tunnuste äravõtmine mängivad rolli. Hästi istuv gaasimask võib anda kandjale anonüümsuse ja depersonaliseerimise tunde, mis võib intensiivistada mängu. Paljud gaasimaskid on konstrueeritud nii, et need piiravad kandja nägemist ja mõnikord ka kuulmist. See intensiivistab ülejäänud meelte tajumist. Mõned mudelid on varustatud lisafunktsioonidega, näiteks häälemodulaatorite või spetsiaalsete filtritega.

See võimaldab kogemust veelgi intensiivistada. Õige hooldus on oluline, et gaasimask püsiks pikka aega heas korras. Pärast iga kasutamist peaksite maski põhjalikult puhastama sobiva puhastusvahendiga, et eemaldada higi ja mustus. Oluline on, et kõiki osi, eriti hingamistorusid ja filtreid, hooldataks regulaarselt ja vajadusel vahetataks välja.

Hoidke maski jahedas ja kuivas kohas, et kaitsta materjali niiskuse ja otsese päikesevalguse eest. MEO poes pakume laia valikut gaasimaskide, mida iseloomustavad erinevad disainid ja funktsioonid. Leiad lihtsaid mudeleid, mida kasutatakse peamiselt nägemisvajaduse kõrvaldamiseks, aga ka keerukamaid täisnäomaskid, mis pakuvad lisafunktsioone, näiteks hingamise kontrollimist või hääle moduleerimist.

Mõnedel gaasimaskidel on ka dekoratiivsed elemendid, mis muudavad need visuaalselt atraktiivseks ja parandavad rollimängu. Gaasimaskid on suurepärane aksessuaar kõigile, kes soovivad nautida täieliku isolatsiooni ja kontrolli kogemust. Nad ei paku mitte ainult esteetilist atraktiivsust ja kõrget kandmismugavust, vaid ka laia kasutusvõimalust.Petplay Avastage MEO poes gaasimaskide mitmekesisus ja kvaliteet ning leidke oma vajadustele sobiv mudel.Koera peamaskid Koera peamaskid on tõeliselt põnev ja populaarne aksessuaar , väga eriline BDSM-i haru. Need maskid on tõesti midagi väga erilist, sest need võimaldavad kandjal libiseda koera rolli ja omandada täiesti uue identiteedi.

MEO poest leiad suure valiku koera peamaskidest, mis on spetsiaalselt välja töötatud erinevate eelistuste ja stsenaariumide jaoks. Koera peamaskid on tavaliselt valmistatud kvaliteetsetest materjalidest, nagu nahk, neopreen või lateks. Need on loodud nii, et need katavad kogu näo ja muudavad pea koera pea kuju.

Need maskid ei ole mitte ainult ilusad, vaid ka praktilised, sest neil on sageli lisadetaile, nagu kõrvad, nina ja isegi keeled, mis muudavad rollimängu veelgi realistlikumaks. Koera peamaskid on mitmekülgsed ja sobivad mitmesuguste lemmikloomade mängustsenaariumide jaoks. Need on tõesti suurepärased rollimängudeks, kus kandja võtab endale lemmiklooma rolli ja sukeldub täielikult sellesse identiteeti. Hästi istuv koera peamask võib anda kandjale anonüümsuse ja depersonaliseerimise tunde, mis võib intensiivistada mängu väga eriliselt.

Need maskid julgustavad täielikku alistumist ja allumist, julgustades kandjat võtma omaks koera mõtteviisi ja käitumist. Et koera peamask kaua heas seisukorras püsiks, on oluline nõuetekohane hooldus. Pärast igat kasutamist peaksite maski põhjalikult puhastama pehme pesuvahendi ja leige veega, et eemaldada higi ja mustus. Sõltuvalt materjalist, millest teie mask on valmistatud, võite vajada spetsiaalseid puhastusvahendeid ja hooldusvahendeid.

Soovitame hoida maski jahedas ja kuivas kohas, et kaitsta materjali niiskuse ja otsese päikesevalguse eest. MEO poes pakume laias valikus koerapea maske, mida iseloomustavad erinevad disainid ja funktsioonid. Leiad nii lihtsaid mudeleid, mis katavad ainult nägu, kui ka keerulisemaid maske, mis katavad kogu pea ja on varustatud liikuvate osadega, nagu kõrvad ja suukorvid.

Petplay Mõned meie koera peamaskid on varustatud ka ilusate dekoratiivsete elementidega ja erifunktsioonidega, nagu hingamisavad või kinnitused, mis muudavad rollimängu veelgi intensiivsemaks. Koera peamaskid on suurepärane aksessuaar kõigile, kes armastavad . Need ei ole mitte ainult esteetiliselt meeldivad ja mugavad kanda, vaid ka väga mitmekülgsed.Avastage MEO-poes koera peamaskide imelist valikut ja esmaklassilist kvaliteeti ning leidke oma vajadustele sobiv mudel.Lateksmaskid Lateksmaskid on BDSM-sektoris väga eriline aksessuaar. Nad on tuntud oma sileda, läikiva pinna ja kandja täielikku ümbritsemist võimaldava võime poolest. Extreme lateksmaskid lähevad sammu võrra kaugemale ja pakuvad lisafunktsioone ja piiranguid, mis viivad BDSM-kogemuse täiesti uuele tasemele.

MEO-Shopist leiad suure valiku lateksmaske ja ekstreemseid lateksmaske, mis on spetsiaalselt välja töötatud erinevate eelistuste ja stsenaariumide jaoks. lateksmaskid pakuvad väga erilist kombinatsiooni esteetilisusest ja sensoorsest deprivatsioonist. Need on mugavalt tihedalt istuvad ja sobituvad ideaalselt teie näole, nii et tunnete end täielikult ümbritsetuna ja isoleerituna. Lateksil on ilus, sile ja läikiv pind, mida paljud fetišisõbrad peavad väga ahvatlevaks. Need maskid on lihtsalt ideaalsed rollimängudeks ja stsenaariumideks, mis hõlmavad visuaalset ja auditiivset isolatsiooni.

Lateksmaskide tihe istuvus suurendab anonüümsuse ja depersonaliseerituse tunnet. Lisaks lateksmaskide tavapärastele eelistele pakuvad Extreme lateksmaskid täiendavaid piiranguid ja funktsioone, mis muudavad mängukogemuse veelgi intensiivsemaks. Need võivad olla varustatud integreeritud kurgude, hingamistorude, tõmblukkude või pandlaga, mis intensiivistavad mängu ja suurendavad domineeriva partneri kontrolli alluva partneri üle.

Mõned ekstreemsed lateksmaskid ei kata mitte ainult nägu, vaid ka kogu pead ja kaela, mis toob kaasa veelgi intensiivsema sensoorse deprivatsiooni. Korralik hooldus on oluline, et lateksmask püsiks pikka aega heas seisukorras. Pärast igat kasutamist peaksite maski põhjalikult puhastama spetsiaalse lateksipuhastusvahendiga, et eemaldada higi ja mustus. Soovitame maski regulaarselt töödelda lateksihooldusvahenditega, et materjal jääks elastseks ja säilitaks oma iseloomuliku läike. Oluline on hoida maski jahedas ja kuivas kohas, et materjal oleks kaitstud niiskuse ja otsese päikesevalguse eest. Palun jälgige, et lateks ei puutuks kokku teravate esemete või õlidega.

Need võivad materjali kahjustada. MEO poes pakume laias valikus lateksmaske ja ekstreemseid lateksmaske, mida iseloomustavad erinevad disainid ja funktsioonid. Leiad nii lihtsaid mudeleid, mis katavad ainult nägu, kui ka keerulisemaid maske, mis katavad kogu pea ja on varustatud täiendavate piirangutega.

Mõned meie lateksmaskidest on varustatud ka ilusate, dekoratiivsete elementide ja erifunktsioonidega, mis rikastavad ja intensiivistavad rollimängu. Lateksmaskid ja ekstreemsed lateksmaskid on absoluutne kohustus igale BDSM-i entusiastile, kes soovib nautida täielikku ümbritsemist ja sensoorse deprivatsiooni kogemust. Need ei paku mitte ainult esteetilist atraktiivsust ja kõrget kandmismugavust, vaid ka laia kasutusvõimalusi.Kutsume teid MEO-poes avastama mitmekülgset ja kvaliteetset lateksimaskide maailma ja leidma teie vajadustele sobiva mudeli.Ballgagid Ballgagid ja eriti punased ballgagid on BDSM-maailmas imeline aksessuaar. Need on tuntud selle poolest, et piiravad kandja kõnevõimet ja tugevdavad abituse tunnet.

MEO poest leiad suure valiku pallikappe, mis on spetsiaalselt välja töötatud erinevate eelistuste ja stsenaariumide jaoks. Pallikapp koosneb tavaliselt ümmargusest pallist, mis pannakse kandja suhu ja mida hoiavad paigal rihmad või rihmad. Need kurgid võivad olla valmistatud erinevatest materjalidest, näiteks silikoonist, kummist või plastikust. Pall tagab, et kandja ei saa enam rääkida. Selle asemel saab ta ainult viriseda või teha arusaamatuid hääli.

See võimaldab teil veelgi enam nautida kontrolli ja alistumise tunnet ning intensiivistada oma BDSM-kogemust. MEO-st leiate suure valiku eri suuruses pallikappe. See võimaldab meil täita teie individuaalseid vajadusi ja mugavusnõudeid. Väiksemad pallid on ideaalsed algajatele, kuna neid on lihtsam kanda ja vähem hirmutav. Kogenud kasutajatele on suuremad pallid eriti intensiivne kogemus.

On ka ventileeritavate pallidega mudeleid, mis hõlbustavad hingamist ja sobivad seetõttu pikemateks sessioonideks. Mugavuse ja hügieeni seisukohalt on väga oluline, millist materjali kasutatakse palliklappide puhul. Silikoon on suurepärane materjal, sest see on pehme, paindlik ja kergesti puhastatav. Kumm on mõnevõrra kõvema tekstuuriga ja võib olla intensiivsem.

Plastikpallid on tavaliselt veidi kõvemad ja vähem paindlikud, mis võib põhjustada suuremaid piiranguid. Korralik hooldus on oluline, et hoida oma pallikurgi pikka aega heas seisukorras. Pärast igat kasutamist peaksite palli ja rihma põhjalikult puhastama sooja vee ja maheda seebi või spetsiaalse mänguasjapuhastusvahendiga. Soovitame, et te veenduksite, et suukorv on enne selle hoiustamist täielikult kuivanud. Soovitame hoida gagi jahedas ja kuivas kohas, et materjal oleks kaitstud niiskuse ja otsese päikesevalguse eest.

Soovitame rihma ja kinnitusi regulaarselt kontrollida ja vajadusel asendada, et tagada maksimaalne turvalisus. MEO poes pakume laia valikut pallikappe, mida iseloomustavad erinevad disainid ja funktsioonid. Leiad nii lihtsaid klassikaliste pallide ja rihmadega mudeleid kui ka keerulisemaid variante, millel on lisafunktsioonid, näiteks hingamisavad, lukustatavad rihmad või eri rollimängude jaoks mõeldud erimudelid.

Mõnede palliklappide juurde kuuluvad ka ilusad, dekoratiivsed elemendid, mis suurendavad visuaalset kogemust ja muudavad rollimängu veelgi intensiivsemaks. Palliklapid on tõeline must-have kõigile BDSM-i armastajatele, kes soovivad nautida keelelise piiramise ja kontrolli erilist kogemust. Need ei paku mitte ainult intensiivset füüsilist kogemust, vaid ka tugevat psühholoogilist komponenti, mis viib teid meelte reisile.Avastage MEO poes pallikurgide mitmekesisus ja kvaliteet ning leidke oma vajadustele sobiv mudel.Kurgid Kurgid, mida nimetatakse ka suukurgideks, on BDSM-sektoris väga eriline aksessuaar. Neid kasutatakse kandja kõnevõime piiramiseks, mis suurendab abituse ja alistumise tunnet.

MEO poest leiad suure valiku kääre, mis on spetsiaalselt välja töötatud erinevate eelistuste ja stsenaariumide jaoks. kääre on saadaval paljudes erinevates vormides ja kujundustes, nii et midagi on igale maitsele. Kõige levinumad tüübid on palli-, bit- ja rõngaklappid ning integreeritud hingamistoruga klambrid.

Iga tüüp pakub ainulaadset elamust ja seda saab valida vastavalt kasutaja eelistustele. Kuulikeeled on suurepärane viis oma armastaja või enda kurgu löömiseks. Need koosnevad ümmargusest pallist, mis sisestatakse suhu ja mida hoiavad paigal rihmad või lindid. Need takistavad kõnet ja tagavad, et kandja saab ainult viriseda või teha arusaamatuid hääli.

Kapslid on saadaval erinevates suurustes ja materjalidest, näiteks silikoonist, kummist või plastikust. Kapslid on sarnased hobustel kasutatavatele trellidele. Need koosnevad jäigast või paindlikust materjalist, mis jookseb üle kandja suu ja mida mõlemast otsast hoiavad paika rihmad.

Suu kinnitusrihmad on eriti populaarsed loomateemalistes või militaarteemalistes rollimängudes. Rõngakinnitusrihmad on suurepärane viis suu avatuna hoidmiseks, ilma seda kokku tõmbamata. Seda tüüpi suukorv on suurepärane võimalus domineeriva partneri jaoks, et kontrollida kandja suud ja võimaldada juurdepääsu, takistades samal ajal kõnet.

Rõngakorgid on saadaval erinevates suurustes ja materjalidest. Hingamistoruga kurgid on suurepärane kombinatsioon suukorgist ja hingamise kontrollimisest. Need koosnevad suukorvist, mis on ühendatud toruga, mille kaudu kandja saab hingata. Seda tüüpi suukorv sobib ideaalselt kõigile, kes soovivad mängida keerulisemaid BDSM-mänge.

Eriti mõnus on anduda väikesele sensoorsele deprivatsioonile. Korralik hooldus on oluline, et suukorv oleks pikka aega heas seisukorras. Pärast igat kasutamist peaksite kurgi põhjalikult puhastama sooja vee ja maheda seebi või spetsiaalse mänguasjapuhastusvahendiga. Oluline on, et kõik osad kuivaksid täielikult, enne kui kurgi hoiustada. Soovitame, et te hoiustaksite gagi jahedas ja kuivas kohas, et materjal oleks kaitstud niiskuse ja otsese päikesevalguse eest.

Soovitame regulaarselt kontrollida rihmade ja kinnituste kulumist ning vajadusel need välja vahetada, et tagada maksimaalne ohutus. MEO poes pakume laias valikus suukorvi, mida iseloomustavad erinevad disainid ja funktsioonid. Leiad nii lihtsaid klassikaliste pallide ja rihmadega mudeleid kui ka keerulisemaid variante, millel on lisafunktsioonid, näiteks hingamistorud, lukustatavad rihmad või eri rollimängude jaoks mõeldud erimudelid.

Mõnede kurgide juurde kuuluvad ka ilusad, dekoratiivsed elemendid, mis suurendavad visuaalset kogemust ja muudavad rollimängu veelgi intensiivsemaks. kurgid on suurepärane aksessuaar kõigile, kes soovivad nautida verbaalse ohjeldamise ja kontrolli kogemust. Need ei paku mitte ainult intensiivset füüsilist kogemust, vaid ka tugevat psühholoogilist komponenti, mis viib teid meelte reisile.Avastage MEO poes klimpide mitmekesisust ja kvaliteeti ning leidke oma vajadustele sobiv mudel.Suude laiendid Suude laiendid on suurepärane viis kandja suu avatuna hoidmiseks. See võimaldab teil kogeda erinevaid kontrolli- ja mängustsenaariume.

MEO poest leiad laia valiku suulaiendeid, mis on spetsiaalselt välja töötatud erinevate eelistuste ja rakenduste jaoks. Suulaiendid on tavaliselt valmistatud metallist või plastikust ja need on mõeldud suu avatud asendisse fikseerimiseks. See võib piirata kandja liikumisvabadust ning on intensiivne allutamise ja kontrolli vorm.

Suulõikurid on eriti populaarsed meditsiinilistes rollimängudes ja stsenaariumides, kus domineerivale partnerile soovitakse lihtsustada juurdepääsu kandja suule. On olemas eri tüüpi suulõikurid, millest igaüks pakub erinevaid kogemusi ja piiranguid. On olemas erinevaid suulõikurite mudeleid, mis on valmistatud metallist ja mida saab reguleerida kruvide või hoovamehhanismide abil. See võimaldab suu hoida soovitud asendis.

Need mudelid on vastupidavad ja pakuvad täpset kontrolli ava laiuse üle. Plastikust suulaiendid on sageli kergemad ja vähem hirmutavad. Seetõttu sobivad need eriti hästi algajatele. Neid on saadaval mitmesuguse konstruktsiooniga, sealhulgas paindlike lintide või rihmadega mudelid, mis võimaldavad kohandamist. Mõned plastist suulõikurid on saadaval ka erksates värvides, et suurendada visuaalset kogemust. Edasijõudnutele on olemas spetsiaalsed suulõikurid, mis pakuvad lisafunktsioone, näiteks integreeritud lülitid või hingamistorud. Need mudelid on suurepärane kombinatsioon suulõikurist ja suukorvist. Need võimaldavad teil oma kontrolli ja sensoorset deprivatsiooni veelgi intensiivistada.

Sobivad ideaalselt pikkadeks sessioonideks ja keerukateks rollimängudeks. Õige hooldus on oluline, et suulõikur püsiks pikka aega heas seisukorras. Pärast iga kasutamist puhastage seda lihtsalt sooja vee ja maheda seebi või spetsiaalse mänguasjapuhastusvahendiga. Soovitame, et enne suulõikuri hoiustamist veenduksite, et kõik osad on täiesti kuivad. Kõige parem on suulaiendit hoida jahedas ja kuivas kohas, et kaitsta materjali niiskuse ja otsese päikesevalguse eest.

Kontrollige regulaarselt mehhanisme ja ühendusi kulumise suhtes ning vajadusel vahetage need välja, et tagada maksimaalne ohutus. MEO-st leiate laia valiku suulõikeplaate, mida iseloomustavad erinevad disainid ja funktsioonid. Leiad nii lihtsaid mudeleid juhuslikuks kasutamiseks kui ka keerulisemaid variante intensiivsemate ja pikemate seansside jaoks.

Mõned suulaiendid on varustatud ka dekoratiivsete elementide ja eriomadustega, mis rikastavad ja intensiivistavad rollimängu. MEO suulaiendid on tõeline must-have kõigile, kes soovivad nautida täieliku kontrolli ja alistumise kogemust. Need ei paku mitte ainult intensiivset füüsilist kogemust, vaid ka tugevat psühholoogilist komponenti.Avastage MEO poes suulõikurite mitmekesisus ja kvaliteet ning leidke oma vajadustele sobiv mudel.Peaotsad Nahast peatsid on tõeliselt põnev ja mitmekülgne BDSM aksessuaar. Nad pakuvad ainulaadset kombinatsiooni esteetilisest atraktiivsusest, kontrollimisest ja funktsionaalsusest, mis teeb neist paljude BDSM-i entusiastide jaoks suurepärase vahendi.

MEO-Shopist leiad suure valiku nahast peavaljuseid, mis on spetsiaalselt välja töötatud erinevate eelistuste ja stsenaariumide jaoks. Nahast peavaljused koosnevad tavaliselt mitmest rihmast, mis ümbritsevad kandja pead. Rihmad on sageli reguleeritavad lukkude või kinnitusdetailidega, et need sobiksid ideaalselt ja oleksid mugavad. Need peavaljad pakuvad erinevaid funktsioone, alates lihtsast pea kinnitamisest kuni täieliku immobiliseerimise ja kontrollimiseni.

Rihmad on valmistatud kvaliteetsest nahast, mis tagab mitte ainult tugeva ja vastupidava konstruktsiooni, vaid ka suure mugavuse ja ahvatleva välimuse. Nahast peavaljad on mitmekülgsed ja sobivad erinevateks BDSM stsenaariumideks. Need sobivad ideaalselt rollimängudeks, kus kandja peaks kogema kontrolli ja alistumise tunnet. Hästi istuv peavaljastus võib anda kandjale turvatunde, suurendades samal ajal domineeriva partneri kontrolli alluva partneri üle. Paljud peavaljad on varustatud lisafunktsioonidega, nagu O-rõngad, D-rõngad või kinnituspunktid, et neid saaksite kasutada vastavalt oma soovidele ja vajadustele.

Näiteks saate neid kombineerida rihmade, kettide või köitega, et oma fantaasiaid veelgi paremini teostada. Korralik hooldus on oluline, et nahast peavaljastus püsiks kaua heas seisukorras. Pärast iga kasutamist soovitame rihma puhastada niiske lapiga, et eemaldada higi ja mustus. Soovitame kasutada regulaarselt nahahooldusvahendeid, et materjal jääks elastseks ja ei kuivaks välja. Soovitame hoida peapaela jahedas ja kuivas kohas, et kaitsta nahka niiskuse ja otsese päikesevalguse eest. Soovitame teil regulaarselt kontrollida lukkusid ja õmblusi ning vajadusel need välja vahetada.

Nii saate olla kindel, et saate alati nautida maksimaalset turvalisust. MEO poest leiate suure valiku ilusaid nahast peahärmi. Iga mudel on disainitud ainulaadselt ja pakub väga erinevaid funktsioone. Pakume lihtsaid mudeleid, mis stabiliseerivad pead, ja keerulisemaid variante, mis pakuvad täiendavaid piiranguid ja kontrollivõimalusi.

Mõnel peavaljendil on ka ilusad dekoratiivsed elemendid, nagu nööbid, naastud või eriline reljeef, mis suurendavad visuaalset kogemust ja muudavad rollimängu veelgi intensiivsemaks. Nahast peavaljendid on suurepärane aksessuaar kõigile BDSM-fännidele, kes soovivad nautida täieliku kontrolli ja allutamise kogemust. Need ei paku mitte ainult intensiivset füüsilist kogemust, vaid ka tugevat psühholoogilist komponenti, mis viib teid meelte reisile.Avastage MEO poes nahast peapuuride mitmekesisus ja kvaliteet ning leidke oma vajadustele sobiv mudel.Metallist peapuurid Sukelduge ülima domineerimise maailma metallist peapuuridega MEO-st, mis on üks juhtivaid BDSM-vahendite eripoode. Meie metallist peahäkid kehastavad range distsipliini olemust ja võimaldavad domineerival partneril teostada muljetavaldavat kontrolli.

Need peapuurid on valmistatud kestma ja disainitud muljet avaldama ning on hoolikalt ja kindlalt ehitatud. Metalli külm kõvadus suurendab alistumise tunnet ja pakub võrratut sensuaalset kogemust.

Need on ideaalne aksessuaar kõigile, kes tahavad teha domineerimisest ja alandamisest oma BDSM-mängu keskse osa. MEO BDSM-poes olevad peahoidjad ei täida mitte ainult oma funktsionaalset eesmärki - nad on ka hämmastava visuaalse avalduse. Need ei paku mitte ainult psühholoogilist stressi, vaid seavad ka visuaalseid aktsente, mis määratlevad selgelt võimutasakaalu.

Kas osana intensiivsest sessioonist või pikaajalise distsipliini vahendina, MEO metallpuur on absoluutse kontrolli sümbol. Reguleeritavate suuruste ja erinevate disainidega, alates lihtsatest konstruktsioonidest kuni keerukamate konstruktsioonideni, millel on lisakinnituspunktid köite või lukkude jaoks, on meie metallpuurid kohandatud nii algajate kui ka kogenud BDSM-i harrastajate vajadustele.

Iga puuri on lihtne puhastada ja hooldada, mis teeb sellest pikaajalise investeeringu teie BDSM-kollektsiooni. MEO mõistab, kui oluline on diskreetsus ja turvalisus BDSM-vahendite ostmisel veebist. Seepärast tagame, et kõik tellimused toimetatakse teie privaatsuse kaitsmiseks neutraalses pakendis.

Meie klienditeenindusmeeskond vastab hea meelega kõigile teie küsimustele ja annab teile nõu, kuidas valida õige peahoidja oma järgmise erootilise seikluse jaoks. Ärge rahulduge vähemaga, kui tegemist on teie BDSM-kirega. MEO metallist peahäkid pakuvad võrratut alistumise tunnet ja on kohustuslikuks abiks kõigile, kes soovivad oma mängude piire avardada.

Sirvige nüüd meie valikut ja leidke ideaalne peapuuri, et tuua esile oma domineeriv pool või alistuv pühendumus. Avastage MEO poes BDSM-maskide ja -keppide maailma ja leidke oma vajaduste jaoks ideaalne aksessuaar. Meie tooted seisavad kõrgeima kvaliteedi ja diskreetsuse eest.

Külastage meid nüüd ja avastage, kuidas te saate oma BDSM-kogemused järgmisele tasemele viia.MEO Shop - teie aadress kvaliteetsete BDSM-tarvikute jaoks.