Alates 18

Järgnevad leheküljed on mõeldud ainult täiskasvanutele. Sisestades kinnitate, et olete vähemalt 18-aastane.

Luksuslik anaalpistikud

Uudiskiri

Luksuslik anaalpistikud 

MEO luksuslikud kristallidega tagumikupoldid on väärtuslikud ehted ja säravad nagu tõelised juveelid! Sisse pandud sädeleva kiviga pakub selline anaalpistik vaheldust seksi ajal.

12
lehekülje kohta
Näita 1 - 12 15 objektist 1 - 12
Näita 1 - 12 15 objektist 1 - 12

Mis on kristalliga luksuslik butt plug?

Kristalliga luksuslik anaalpistik või butt plug kristalliga on üks tuntud klassikuid seksimänguasjade seas ja neid kasutatakse sageli anaalseksi ettevalmistamiseks. Kristalliga luksuslik tagumiktopper sisestades venitatakse pärakut ette ja sulgurlihased lõdvestuvad. See muudab peenise või anaaldildo sissetungimise hiljem lihtsamaks. Kristalliga luksuspopsi pistikut võivad kanda kõik sugupooled ja see aitab teie seksuaalelu vürtsitada.

Miks kasutada kristalliga luksuspopsi pistikut butt plug?

Lisaks anaalsele eelmängule hindavad nautlejad ka teisi kristalliga luksuspopsi pistiku eeliseid! Lisaks anaalseks penetratsiooniks ettevalmistamisele saate luksuslikku butt plug koos kristalliga kasutada ka muudel eesmärkidel. Näiteks paljud naised leiavad, et luksuslik butt plug kristalliga on vaginaalse vahekorra ajal väga põnev kanda. Kristalliga luksusliku tagumispistiku kandmine ahendab veidi tuppe. See stimuleerib intensiivsemalt G-punkti ja kliitori siseosa. Orgasm on selle tulemusena sageli veelgi intensiivsemalt tuntav. Ja ka kristalliga luksusliku pepupistiku eemaldamisel on oma võlu! Päraku sees on palju närvilõpmeid. Kui tõmbad välja butt plug kristalliga, stimuleeritakse neid närvilõpmeid, mis võib veelgi suurendada sinu erutust. Meeste puhul avaldavad kristalliga luksuslikud tagumispistikud survet ka eesnäärmele.

On palju inimesi, kellele meeldib kanda luksuslikku butt plug kristalliga ka igapäevaelus. Tänu erilisele kujule on see ka ilma probleemideta võimalik - erinevalt paljudest teistest seksimänguasjadest.

Milline näeb välja luksuslik butt plug kristalliga?

Luksuslik tagumisplokk kristalliga on tavaliselt koonilise kujuga. Ümaram, kitsam ots tagab, et luksuslik butt plug saab hõlpsasti sisestada, samas kui paksem, lamedam ots tagab, et luksuslik butt plug ei kao täielikult pärakusse. Tänu sellisele kujule istub butt plug kristalliga hästi ja kindlalt, kui te seda kasutate. Kui Luxus butt plug koos kristalliga on paigas, ei saa seda tahtmatult sisse ega välja liigutada.

Kuidas kasutada Luxus butt plug koos kristalliga?

Kõigepealt tuleb anaalseksi ajal alati kasutada libestit! Erinevalt tupeast ei suuda pärak erutuse korral ise vajalikku niiskust tekitada. Siin kehtib reegel: rohkem on rohkem, et vältida vigastusi. Kõige parem on alati kasutada libestusvahendit nagu Aquameo. Kui teie luksuslikud kristalliga tagumisplugid on valmistatud silikoonist, peaksite kasutama veepõhist libestusvahendit, et vältida materjali kahjustamist.

Valmistage sulgurlihased ette!

Anaaliplugi nautimiseks peab sulgurlihased olema lõdvestunud. See ei olegi nii lihtne! See lihas tagab ju tavaliselt, et pärak on tihedalt suletud ja midagi ei tule ilma küsimata välja. Nii et sa pead harjutama oma päraku lõdvestamist. Loomulikult võib su partner sind aidata. Ta võib sinu pärakut sõrmede või keelega masseerida. Alles siis, kui olete valmis, võite sisestada luksuskristalli butt plug.

Sisestage luksuskristall butt plug:

Määrige luksuskristalli butt plug ja oma pärakule piisavalt libestusainet. Seejärel suruge tagumikuploki ümarat otsa õrnalt vastu oma pärakut - ärge avaldage liiga suurt survet! Ärge sisestage Luxus butt plug kristalliga kogu ulatuses sisse, vaid alati kõigepealt natuke. Seejärel tõmmake pistik uuesti välja. Korrake seda protsessi, kuni Luxus butt plug tungib kergesti sisse ja tundub teile mugav. Võtke aega! Kui olete veel algaja, on lihtsam Luxus butt plug koos kristalliga ise sisestada. Nii saate kontrollida tempot. Kui olete kogenum, võib teie partner üle võtta.

Meie nõuanne:

Kõige lihtsam viis Luxus butt plug koos kristalliga sisestamiseks on lamada selili ja jalad laiali. Alternatiivina võite ka "istuda" Luxus butt plug.

Luxus Butt Plug with Crystal'i eemaldamine:

Nagu sisestamise puhul, kehtib ka Luxus Butt Plug with Crystal'i eemaldamise puhul: ärge säästke libestusainega! Kuid ärge hõõruge seda käepidemesse - muidu ei saa te seda väärtuslikku luksust butt plug korralikult haarata. Kui kõik on mõnusalt libe ja libe, võid luksuspunni ettevaatlikult välja tõmmata butt plug. See on lihtsam, kui eemaldad päraku. See on lihtsam, kui lõdvestate pärakut.